Оріховецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.

Матеріал з ТерноВікі

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
(Ми гордимося)
(Наші традиції)
Рядок 84: Рядок 84:
==З історії навчального закладу==
==З історії навчального закладу==
==Наші традиції==
==Наші традиції==
 +
Авторитет навчального закладу визначається внутрішньою культурою. Шкільна культура є сукупністю традицій та ритуалів. Що міцніше вкорінені ті чи інші традиції, то респектабельнішим виглядає навчальний заклад. Англійці говорять: «Хороший той навчальний заклад, у якого руді (старі) стіни». Передусім це традиції, які гнучко вписуються в шкільну культуру.<br>
 +
Традиційними у нашій школі є: День знань, свято квітів, тематичний тиждень до Дня незалежності України,  тиждень козацької слави до річниці УПА, прийняття п’ятикласників у Велику учнівську родину «З Україною і Богом в серці», тиждень книги, тиждень української мови до Дня української писемності, тематичні та урочисті лінійки до Дня проголошення ЗУНР, Дня соборності, річниці трагічних подій під Крутами, уроки пам’яті до Дня Перемоги,  Дня Героїв, уроки скорботи до річниці жертв голодомору 1932 – 1933 років та політичних репресій. Проведено зустрічі з учасниками бойових дій, години спілкування „Життєвий шлях і політична діяльність Степана Бандери” (класні керівники 1 – 11 класів)<br>
 +
Також традиційним стало в школі проводити тиждень до Всесвітнього дня боротьби зі Снідом, під час якого проводяться конкурси стінгазет, плакатів, малюнків, виступ агітбригади «Вимітайко», години спілкування, зустрічі з лікарями.<br>
 +
Щорічно проводиться День фізкультури і спорту, під час якого проводяться спортивні естафети, конкурси, «Веселі старти» (вчитель фізкультури).<br>
 +
Активну участь учні нашої школи брали в щорічній акції милосердя до Дня Святого Миколая, та акції «Почуй мене».
 +
Проведення вчителем біології та класними керівниками „Свято осені”, „Свято квітів”, „Свято птахів”, екологічні акції „До чистих джерел”, „Посади калину”, „Сільська ластівка”, „По кому дзвонять чорнобильські дзвони?”, тиждень екологічної освіти і виховання, літературно-музичні вечори: „Минає все, лиш слово не мине” ( вчителі української мови і літератури), літературно-музична композиція, присвячена П.Чубинському „Я син твій, нене Україно, народу парост я твого” „Слово, пісне, думо Кобзарева, ви окраса й суть мого життя”, „Колядки та щедрівки”,  Вертеп, веснянки.
 +
==Творчість учнів==
==Творчість учнів==
== Ми гордимося==
== Ми гордимося==

Версія 15:37, 21 січня 2011

School.gif

Зміст

Назва навчального закладу

Оріховецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.


Адреса, телефони

с. Оріховець
Підволочиського району
Тернопільської області

Телефон 2-55-40 (03543)

Проблема, над якою працює школа

«Особистісно орієнтоване навчання і виховання засобами українодержавних і родинних цінностей»

Гімн школи

Слова
вчителя української мови та літератури Оріховецької ЗОШ І-ІІІ ст. Мархевка Т.Б.
Музика
вчителя музики Оріховецької ЗОШ І-ІІІ ст. Колянка М.С.


Лунає дзвоник в рідній школі,
Всіх кличе дружно на урок,
Щоб набиратись знань безмежних,
Любити Україну і народ.


Приспів:
Слава нашій школі — дательці знання.
Оріховецька рідна школо, тобі вклоняюсь я.


Нам школа відкриває дивний простір
Чарівних знань і мудрість всіх віків,
Веде стежками віри, правди, честі,
Дає тепло родинне вчителів.


О школо, наша світла школо,
Для нас ти і святиня, і другий дім.
Нехай сюди ніколи шлях не заростає,
Будь найціннішим другом нам у світі цім.

Адміністрація

Директор школи Заступник директора

з навчально-виховної роботи



Кравчук Галина Степанівна



Витрикуш Володимир Іванович



Wlm.png

Список вчителів

Список вчителів школи

Фотогалерея

З історії навчального закладу

Наші традиції

Авторитет навчального закладу визначається внутрішньою культурою. Шкільна культура є сукупністю традицій та ритуалів. Що міцніше вкорінені ті чи інші традиції, то респектабельнішим виглядає навчальний заклад. Англійці говорять: «Хороший той навчальний заклад, у якого руді (старі) стіни». Передусім це традиції, які гнучко вписуються в шкільну культуру.
Традиційними у нашій школі є: День знань, свято квітів, тематичний тиждень до Дня незалежності України, тиждень козацької слави до річниці УПА, прийняття п’ятикласників у Велику учнівську родину «З Україною і Богом в серці», тиждень книги, тиждень української мови до Дня української писемності, тематичні та урочисті лінійки до Дня проголошення ЗУНР, Дня соборності, річниці трагічних подій під Крутами, уроки пам’яті до Дня Перемоги, Дня Героїв, уроки скорботи до річниці жертв голодомору 1932 – 1933 років та політичних репресій. Проведено зустрічі з учасниками бойових дій, години спілкування „Життєвий шлях і політична діяльність Степана Бандери” (класні керівники 1 – 11 класів)
Також традиційним стало в школі проводити тиждень до Всесвітнього дня боротьби зі Снідом, під час якого проводяться конкурси стінгазет, плакатів, малюнків, виступ агітбригади «Вимітайко», години спілкування, зустрічі з лікарями.
Щорічно проводиться День фізкультури і спорту, під час якого проводяться спортивні естафети, конкурси, «Веселі старти» (вчитель фізкультури).
Активну участь учні нашої школи брали в щорічній акції милосердя до Дня Святого Миколая, та акції «Почуй мене». Проведення вчителем біології та класними керівниками „Свято осені”, „Свято квітів”, „Свято птахів”, екологічні акції „До чистих джерел”, „Посади калину”, „Сільська ластівка”, „По кому дзвонять чорнобильські дзвони?”, тиждень екологічної освіти і виховання, літературно-музичні вечори: „Минає все, лиш слово не мине” ( вчителі української мови і літератури), літературно-музична композиція, присвячена П.Чубинському „Я син твій, нене Україно, народу парост я твого” „Слово, пісне, думо Кобзарева, ви окраса й суть мого життя”, „Колядки та щедрівки”, Вертеп, веснянки.

Творчість учнів

Ми гордимося

Школа за час свого існування виховала ряд видатних державних діячів, вихідців з нашого села, а саме:
 Осовий Григорій Васильович – 1949 р.н., перший заступник голови Міжгалузевої профспілки України;
 Білик Мирослав Степанович – 1948 р.н., Заслужений архітектор України.
 Яворський Остап Григорович – 1950 р.н., професор шпитальної терапії Львівської залізничної клініки.
 Тулай Михайло Іванович – 1949 р.н., доцент Львівського політехнічного інституту.
 Дорош Євген Григорович – 1948 р.н., краєзнавець.

Особисті інструменти