Синьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст
Матеріал з ТерноВікі
| Рядок 44: | Рядок 44: | ||
За роки існовання школа випустила у світ багато відомих людей, яких знають і поважають не тільки в Україні, а й за її межами. В цому розділі можна знайти інформацію про них. | За роки існовання школа випустила у світ багато відомих людей, яких знають і поважають не тільки в Україні, а й за її межами. В цому розділі можна знайти інформацію про них. | ||
{| | {| | ||
| - | | [http://dfstat.blogspot.com/ Фірташ Дмитро Васильович || [[зображення:FirtaschDV.jpg | 100px]] || | + | | [http://dfstat.blogspot.com/ Фірташ Дмитро Васильович || [[зображення:FirtaschDV.jpg | 100px]] || Підприємець, український мільярдер] |
|- | |- | ||
|Запорожан Іван Григорович || [[зображення:zaporoganIG.jpg | 100px]] ||Кандидат педагогічних наук, начальник управління освіти та науки Тернопільської облдержадміністрації | |Запорожан Іван Григорович || [[зображення:zaporoganIG.jpg | 100px]] ||Кандидат педагогічних наук, начальник управління освіти та науки Тернопільської облдержадміністрації | ||
Версія 19:04, 3 січня 2011
Зміст |
Синьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Адреса, телефони
Тернопільська обл.
Заліщицький р-н.
с. Синьків
тел. 2-61-40
Адміністрація
Директор школи - Чубатий Дмитро Васильович
Заступники директора з навчально-виховної роботи: Оробко Ганна Василівна, Саламандик Ольга Василівна
Фотогалерея
З історії навчального закладу
У нашому селі на час панування династії Габсбургів у Австро-Угорській імперії існувала початкова дворічна школа.
В часи входження Західної України до складу поміщицької Польщі(20-30 рр ХХ століття) було здійснено перехід на початкову чотирирічну школу (в 4 класі навчання здійснювалось 2 роки).
В другій половині 40-х років ХХ століття запроваджено семирічну освіту, а згодом - восьмирічну.
У 1971 році побудовано школу, яка продовжує сьогодні функціонувати як Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.
Ми гордимося
За роки існовання школа випустила у світ багато відомих людей, яких знають і поважають не тільки в Україні, а й за її межами. В цому розділі можна знайти інформацію про них.
| Фірташ Дмитро Васильович | | Підприємець, український мільярдер |
| Запорожан Іван Григорович | | Кандидат педагогічних наук, начальник управління освіти та науки Тернопільської облдержадміністрації |
| Фаринник Василь Іванович | | Заступник Міністра внутрішніх справ України – начальник Головного слідчого управління, генерал-майор міліції |
| Русак Петро Степанович | | Кандидат медичних наук, завідувач хірургічним відділенням №1 Житомирської обласної дитячої лікарні. |
| Русак Василь Степанович | | Доцент Житомирського Національного агроекологічного університету, депутат Житомирської обласної ради |
| Сторощук Богдан Дмитрович | | Кандидат економічних наук, доцент, заступник декана з наукової роботи та інформатизації Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича |