Жизномирська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Матеріал з ТерноВікі

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
(Педагогічний колектив)
(Контакти)
 
(24 проміжні версії не показані.)
Рядок 1: Рядок 1:
-
==Назва навчального закладу==
+
b03jTS Yeah !... life is like riding a bicycle. You will not fall unless you stop pedaling!!....
 +
==Девіз школи==
 +
«Хто стоїть на місці, той відстає»
-
Жизномирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів<br>
+
==Кредо вчительського колективу==
-
[[Файл:002_school.JPG]]
+
«Щоб дати учням іскорку знань,учителю потрібно увібрати ціле море світла»
-
==Адреса, телефони==
+
==Дещо з історії…==
 +
В шематизмі львівської архидієцизії 1841 року подано, «… що в тому часі в селі була парохіяльна школа.»
 +
1900-1905 рр. школа містилася в дяківці. В більшій кімнаті було чотири лавки, їх заповняли зранку діти З і 4-го класу, а після обіду — 1-го і 2-го класу. В другій кімнаті була канцелярія (учительська). В 1905 році збудовано школу з двома великими класами і двокімнатним житловим приміщенням для вчителя.
 +
В 1910 році вчителькою була українка Тарнавська, після неї завжди вчителювали поляки. Перед самою війною прибув учитель — українець Омелян Остафійчук, який пропрацював до Другої Світової війни. Приміщення слугувало як школа до 1976 року, в даний час в цьому приміщенні знаходяться сільська рада, сільська бібліотека, поштове відділення, ФАП.
-
[[Файл:Post.jpg‎]]<br>село Жизномир<br> Бучацький район<br> Тернопільська область<br>48432
+
==…і з сьогодення==
 +
<p align="left">[[Файл:002_school.JPG]]</p>Окрасою  Жизномира є велика світла школа, яка є центром культурного життя села, гарантом його стабільного розвитку. Гарна школа – свідчення добробуту і соціального благополуччя суспільства, співпраці з місцевою владою, міцності селянської родини. Дирекцією Жизномирської ЗОШ І-ІІІ ст., яка функціонує з 01.09.1977 року, проводиться цілеспрямована систематична робота щодо якості навчання та виховання школярів. Першим директором школи був Височанський Н.М. Його наступники – Мушанська Л.О., Дем’янчук Д.М.
 +
З 1987 року заклад очолює Суслик О.Т.  В школі створений колектив однодумців, для яких головною особою в школі є Учень. Педагогічний колектив школи нараховує 36 працівників. Склад педколективу за стажем педагогічної роботи: до 10 років -5 вчителів; від 10 до 20 років -15 вчителів; більше 20 років -16 вчителів; з яких: відмінник освіти України - 1, « вчитель – методист»  - 1, старших вчителів - 4, вчителів вищої кваліфікаційної категорії – 8, вчителів І категорії - 19, вчителів ІІ категорії – 4, вчителів-спеціалістів – 5. Вчителі  школи, зберігаючи кращі традиції, прислухаються до вимог часу, забезпечують реалізацію стандартів освіти. Завдяки їх невтомній праці, професіоналізму,  школа має своє обличчя, свій стиль. Педагоги  спільно з учнівським колективом школи сконцентровані над впровадженням в роботу навчального закладу  науково - методичної проблеми « Вдосконалення уроку,  як засіб розвитку творчої особистості вчителя і учня». Щорічно педагоги школи приймають участь в районних та обласних конкурсах «Вчитель року», «Вихователь року»; є авторами методичних розробок, уроків, які друкуються у фахових журналах. Здобутки вчителів школи занесені в районну картотеку перспективного педагогічного досвід. Школа дипломант обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на кращу модель сучасної сільської загальноосвітньої школи у номінації «Школа затишку і комфорту » в 2006 році .
 +
Станом на 01.09.2009 року в школі навчається 212 учень в 11 класах , в 10-12 вечірніх класах – 34 учні. Середня наповнюваність в класі – 19 учнів.  Кожного року учні школи відпочивають в оздоровчому таборі «Лісовий дзвіночок». Дирекцією школи створено всі необхідні умови для якісного навчання та виховання учнів. Враховуючи сучасні вимоги до виховного процесу, в навчальному закладі створена програма творчого розвитку і саморозвитку на базі особистісного підходу. Учні школи залучені у таких гуртках: вокальному, хоровому, драматичному, художньої аплікації, «Smart» (інформатика), правових знань «Закон і я», краєзнавчому, спортивних секціях,  «Молодій Просвіті».
 +
На  належному  рівні  в  школі  проводиться  робота з  обдарованою  учнівською  молоддю.  Учні школи постійно займають призові місця  у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів, неодноразово нагороджувалися  дипломами, грамотами  відділу освіти та обласного управління освіти і науки України.  Вихованці школи  є  активними учасниками районних  і  обласних  конкурсів: „Таланти  твої,  Україно”,  „Лине пісня  колискова”, „Звичаї – скарб українського народу», конкурсах стрілецької,  повстанської,  патріотичної  пісні та  поезії,  неодноразово  ставали переможцями  районного та обласного  етапів  конкурсу театральних  колективів  «Овації», „Діти  Мельпомени».  В 2009-2010 н.р. школа виборола І місце в районній спортивній спартакіаді серед шкіл І-ІІІ ступенів; як переможець  районного фестивалю-конкурсу , здобула ІІІ місце в обласному фестивалі - конкурсі «Нащадки козацької слави».
 +
Спостерігається  цілеспрямованість у вихованні учнів на засадах християнської моралі,  родинно-сімейної педагогіки. Велика увага педагогічним колективом  приділяється  національно-патріотичному вихованню, формуванню громадянської свідомості, власної гідності, питанням правовиховної роботи, духовному збагаченню  учнів.  У школі  щорічно  проводяться:  місячник  державності,  двомісячник  правових знань та  правової освіти,  місячник “Увага! Діти на дорозі!”,  місячник екологічних  знань  та  природоохоронної роботи,  тижні здоров’я та  санітарно - гігієнічних знань,    безпеки,  милосердя,  предметні тижні.
 +
Дитячо-молодіжна організація «Пласт» відома далеко за межами району , відновлена першою в Бучацькому районі  в 1994 році в нашій школі  (керівник-пластовий сеньйор С. Павлишин - неодноразовий учасник пластових з’їздів),  має свою пластову  світлицю,  що стала  методичним центром для  всіх  пластунів  району. Пластуни неодноразово ставали призерами Всеукраїнського мистецького пластового фестивалю «Зоряний вітер» в м. Рівному,  сходили на вершину гори  Говерла , зустрічали в м. Львові  Папу Римського , приймають постійну участь  у літніх таборах в Карпатах , на горі  Лисоня під Бережанами, були учасниками Всеукраїнської Пластової зустрічі в Чернігові ,  побували на станції Крути, на батьківщині С.Бандери в с. Старий  Угринів, в Каневі на могилі Т.Г.Шевченка,  на пласто- вому Джемборі  в Ниркові (2010р.), учасники  Міжнародного пластового  конкурсу в Нью-Йорку під девізом «Свого не цурайтесь», на якому учениця 7-го класу Пиндиківська Юля зайняла третє місце (2006р.). 
 +
У 2003-2004 рр. стали переможцями на Всеукраїнському пластовому злеті у Львові, за що були нагороджені почесною грамотою та грошовою премією.
 +
 
 +
==Контакти==
 +
 
 +
[[Файл:Post.jpg‎]]<br>вул. Т.Г.Шевченка, 136<br>село Жизномир<br> Бучацький район<br> Тернопільська область<br>48432
[[Файл:Phone.jpg]] (035 44) 4-63-44 <br>
[[Файл:Phone.jpg]] (035 44) 4-63-44 <br>
-
[[Файл:Email.png‎]] [mailto:zyzzosh@gmail.com zyzzosh@gmail.com]
+
[[Файл:Email.png‎]] [mailto:Zochguzn@gmail.com Zochguzn@gmail.com]
==Адміністрація==
==Адміністрація==
Рядок 24: Рядок 40:
[[Файл:001_trud_k.JPG‎ ]]<br>
[[Файл:001_trud_k.JPG‎ ]]<br>
-
[[Користувач: Суслик Олег |Суслик Олег Тарасович]] - директор школи<br>
+
[[Користувач: Суслик Олег |'''Суслик Олег Тарасович''']] - директор школи, вчитель історії, правознавства<br>
-
Кривенька Надія Степанівна - заступник директора з навчально-виховної роботи<br>
+
'''Кривенька Надія Степанівна''' - заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель математики<br>
-
Сідляк Марія Ярославівна - заступник директора з виховної роботи<br>
+
'''Сідляк Марія Ярославівна''' - заступник директора з виховної роботи, вчитель етики<br>
-
Оленчук Богдана Іванівна<br>
+
'''Оленчук Богдана Іванівна''' - вчитель української мови та літератури<br>
-
Маріна Світлана  Андріївна<br>
+
'''Маріна Світлана  Андріївна''' - вчитель української мови та літератури<br>
-
Пиндиківська Марія Михайлівна<br>
+
'''Пиндиківська Марія Михайлівна''' - вчитель української мови та літератури, світової літератури<br>
-
Черемшинська Світлана Іванівна<br>
+
'''Черемшинська Світлана Іванівна''' - вчитель англійської мови<br>
-
Стойко Світлана Іванівна<br>
+
'''Стойко Світлана Іванівна''' - вчитель англійської мови<br>
-
Лиса Мар’яна Степанівна<br>
+
'''Пащин Михайло Юрійович''' - вчитель математики<br>
-
Пащин Михайло Юрійович<br>
+
'''Слабий Ярослав Олексійович''' - вчитель математики<br>
-
Слабий Ярослав Олексійович<br>
+
'''Височанська Любов Петрівна''' - вчитель математики<br>
-
Височанська Любов Петрівна<br>
+
[[Користувач:Височанська Наталія|'''Височанська Наталія Несторівна''']]&nbsp; -  &nbsp; вчитель математики та інформатики  <br>
-
Височанська Наталія Несторівна<br>
+
'''Лиса Мар’яна Степанівна''' - вчитель інформатики<br>
-
Карпюк Оксана Михайлівна<br>
+
[[Користувач:Kobzar viktor|'''Кобзар Віктор Михайлович''']] - вчитель інформатики<br>
-
Овсієнко Орест Богданович<br>
+
'''Карпюк Оксана Михайлівна''' - вчитель фізики, математики<br>
-
Лиса Оксана Миколаївна<br>
+
'''Овсієнко Орест Богданович''' - вчитель історії<br>
-
Лесів Олександра Іллярівна<br>  
+
'''Лиса Оксана Миколаївна''' - вчитель історії, музики<br>
-
Свердлик Оксана Миронівна<br>
+
'''Лесів Олександра Іллярівна''' - вчитель біології, хімії<br>  
-
Височанська Галина Дмитрівна<br>
+
'''Свердлик Оксана Миронівна''' - вчитель хімії<br>
-
Височанський Володимир Несторович<br>
+
'''Височанська Галина Дмитрівна''' - вчитель трудового навчання, основ здоров'я, образотворчого мистецтва<br>
-
Стасюк Світлана Миколаївна<br>
+
'''Височанський Володимир Несторович''' - вчитель трудового навчання, ОБЖ<br>
-
Гинзула Анатолій Павлович<br>
+
'''Стасюк Світлана Миколаївна''' - вчитель трудового навчання<br>
-
Осадців Михайло Юліанович<br>
+
'''Гинзула Анатолій Павлович''' - вчитель фізкультури<br>
-
Казимирович Іван Миронович<br>
+
'''Осадців Михайло Юліанович''' - вчитель фізкультури<br>
-
Демків Галина Степанівна<br>
+
'''Казимирович Іван Миронович''' - вчитель основ захисту Вітчизни<br>
-
Оранязова Любов Михайлівна<br>
+
'''Демків Галина Степанівна''' - вчитель географії<br>
-
Пиндиківська Оксана Михайлівна<br>  
+
'''Оранязова Любов Михайлівна''' - вчитель християнської етики<br>
-
Вербіцька Надія Степанівна<br>
+
'''Пиндиківська Оксана Михайлівна''' - вчитель початкових класів<br>  
-
Панчишин Марія Юліанівна<br>
+
'''Вербіцька Надія Степанівна''' - вчитель початкових класів<br>
-
Петрик Марія Михайлівна<br>
+
'''Панчишин Марія Юліанівна''' - вчитель початкових класів<br>
-
Лиса Ольга Володимирівна<br>
+
'''Петрик Марія Михайлівна''' - вчитель початкових класів<br>
-
Бендина Галина Богданівна<br>
+
'''Лиса Ольга Володимирівна''' - вихователь ГПД<br>
-
Катеринюк Ганна Павлівна<br>
+
'''Бендина Галина Богданівна''' - педагог-організатор<br>
-
Лестюк Надія Юліанівна<br>
+
'''Катеринюк Ганна Павлівна''' - вчитель музики<br>
-
Пиж Людмила Степанівна<br>
+
'''Лестюк Надія Юліанівна''' - бібліотекар<br>
-
Біневська Ольга Степанівна<br>
+
'''Біневська Ольга Степанівна''' - керівник гуртків<br>
-
Мостова Ольга Іванівна<br>
+
'''Мостова Ольга Іванівна''' - вчитель образотворчого мистецтва<br>
-
Пендзей Андрій Михайлович<br>
+
'''Пиж Людмила Степанівна''' - практичний психолог<br>
-
[[Користувач:Kobzar viktor|Кобзар Віктор Михайлович]] - вчитель інформатики
+
'''Пендзей Андрій Михайлович''' - соціальний педагог<br>
-
==Фотогалерея==
+
[[Категорія:БучачВікі| Головна]]

Поточна версія на 05:14, 17 травня 2013

b03jTS Yeah !... life is like riding a bicycle. You will not fall unless you stop pedaling!!....

Зміст

Девіз школи

«Хто стоїть на місці, той відстає»

Кредо вчительського колективу

«Щоб дати учням іскорку знань,учителю потрібно увібрати ціле море світла»

Дещо з історії…

В шематизмі львівської архидієцизії 1841 року подано, «… що в тому часі в селі була парохіяльна школа.» 1900-1905 рр. школа містилася в дяківці. В більшій кімнаті було чотири лавки, їх заповняли зранку діти З і 4-го класу, а після обіду — 1-го і 2-го класу. В другій кімнаті була канцелярія (учительська). В 1905 році збудовано школу з двома великими класами і двокімнатним житловим приміщенням для вчителя. В 1910 році вчителькою була українка Тарнавська, після неї завжди вчителювали поляки. Перед самою війною прибув учитель — українець Омелян Остафійчук, який пропрацював до Другої Світової війни. Приміщення слугувало як школа до 1976 року, в даний час в цьому приміщенні знаходяться сільська рада, сільська бібліотека, поштове відділення, ФАП.

…і з сьогодення

002 school.JPG

Окрасою Жизномира є велика світла школа, яка є центром культурного життя села, гарантом його стабільного розвитку. Гарна школа – свідчення добробуту і соціального благополуччя суспільства, співпраці з місцевою владою, міцності селянської родини. Дирекцією Жизномирської ЗОШ І-ІІІ ст., яка функціонує з 01.09.1977 року, проводиться цілеспрямована систематична робота щодо якості навчання та виховання школярів. Першим директором школи був Височанський Н.М. Його наступники – Мушанська Л.О., Дем’янчук Д.М.

З 1987 року заклад очолює Суслик О.Т. В школі створений колектив однодумців, для яких головною особою в школі є Учень. Педагогічний колектив школи нараховує 36 працівників. Склад педколективу за стажем педагогічної роботи: до 10 років -5 вчителів; від 10 до 20 років -15 вчителів; більше 20 років -16 вчителів; з яких: відмінник освіти України - 1, « вчитель – методист» - 1, старших вчителів - 4, вчителів вищої кваліфікаційної категорії – 8, вчителів І категорії - 19, вчителів ІІ категорії – 4, вчителів-спеціалістів – 5. Вчителі школи, зберігаючи кращі традиції, прислухаються до вимог часу, забезпечують реалізацію стандартів освіти. Завдяки їх невтомній праці, професіоналізму, школа має своє обличчя, свій стиль. Педагоги спільно з учнівським колективом школи сконцентровані над впровадженням в роботу навчального закладу науково - методичної проблеми « Вдосконалення уроку, як засіб розвитку творчої особистості вчителя і учня». Щорічно педагоги школи приймають участь в районних та обласних конкурсах «Вчитель року», «Вихователь року»; є авторами методичних розробок, уроків, які друкуються у фахових журналах. Здобутки вчителів школи занесені в районну картотеку перспективного педагогічного досвід. Школа дипломант обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на кращу модель сучасної сільської загальноосвітньої школи у номінації «Школа затишку і комфорту » в 2006 році . Станом на 01.09.2009 року в школі навчається 212 учень в 11 класах , в 10-12 вечірніх класах – 34 учні. Середня наповнюваність в класі – 19 учнів. Кожного року учні школи відпочивають в оздоровчому таборі «Лісовий дзвіночок». Дирекцією школи створено всі необхідні умови для якісного навчання та виховання учнів. Враховуючи сучасні вимоги до виховного процесу, в навчальному закладі створена програма творчого розвитку і саморозвитку на базі особистісного підходу. Учні школи залучені у таких гуртках: вокальному, хоровому, драматичному, художньої аплікації, «Smart» (інформатика), правових знань «Закон і я», краєзнавчому, спортивних секціях, «Молодій Просвіті». На належному рівні в школі проводиться робота з обдарованою учнівською молоддю. Учні школи постійно займають призові місця у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів, неодноразово нагороджувалися дипломами, грамотами відділу освіти та обласного управління освіти і науки України. Вихованці школи є активними учасниками районних і обласних конкурсів: „Таланти твої, Україно”, „Лине пісня колискова”, „Звичаї – скарб українського народу», конкурсах стрілецької, повстанської, патріотичної пісні та поезії, неодноразово ставали переможцями районного та обласного етапів конкурсу театральних колективів «Овації», „Діти Мельпомени». В 2009-2010 н.р. школа виборола І місце в районній спортивній спартакіаді серед шкіл І-ІІІ ступенів; як переможець районного фестивалю-конкурсу , здобула ІІІ місце в обласному фестивалі - конкурсі «Нащадки козацької слави». Спостерігається цілеспрямованість у вихованні учнів на засадах християнської моралі, родинно-сімейної педагогіки. Велика увага педагогічним колективом приділяється національно-патріотичному вихованню, формуванню громадянської свідомості, власної гідності, питанням правовиховної роботи, духовному збагаченню учнів. У школі щорічно проводяться: місячник державності, двомісячник правових знань та правової освіти, місячник “Увага! Діти на дорозі!”, місячник екологічних знань та природоохоронної роботи, тижні здоров’я та санітарно - гігієнічних знань, безпеки, милосердя, предметні тижні. Дитячо-молодіжна організація «Пласт» відома далеко за межами району , відновлена першою в Бучацькому районі в 1994 році в нашій школі (керівник-пластовий сеньйор С. Павлишин - неодноразовий учасник пластових з’їздів), має свою пластову світлицю, що стала методичним центром для всіх пластунів району. Пластуни неодноразово ставали призерами Всеукраїнського мистецького пластового фестивалю «Зоряний вітер» в м. Рівному, сходили на вершину гори Говерла , зустрічали в м. Львові Папу Римського , приймають постійну участь у літніх таборах в Карпатах , на горі Лисоня під Бережанами, були учасниками Всеукраїнської Пластової зустрічі в Чернігові , побували на станції Крути, на батьківщині С.Бандери в с. Старий Угринів, в Каневі на могилі Т.Г.Шевченка, на пласто- вому Джемборі в Ниркові (2010р.), учасники Міжнародного пластового конкурсу в Нью-Йорку під девізом «Свого не цурайтесь», на якому учениця 7-го класу Пиндиківська Юля зайняла третє місце (2006р.). У 2003-2004 рр. стали переможцями на Всеукраїнському пластовому злеті у Львові, за що були нагороджені почесною грамотою та грошовою премією.

Контакти

Post.jpg
вул. Т.Г.Шевченка, 136
село Жизномир
Бучацький район
Тернопільська область
48432

Phone.jpg (035 44) 4-63-44
Email.png Zochguzn@gmail.com

Адміністрація

Директор школи - Суслик Олег Тарасович, вчитель історії, правознавства, методист виховної роботи

Заступник директора з навчально-виховної роботи - Кривенька Надія Степанівна, вчитель математики

Заступник директора з виховної роботи - Сідляк Марія Ярославівна, вчитель етики

Педагогічний колектив

001 trud k.JPG
Суслик Олег Тарасович - директор школи, вчитель історії, правознавства
Кривенька Надія Степанівна - заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель математики
Сідляк Марія Ярославівна - заступник директора з виховної роботи, вчитель етики
Оленчук Богдана Іванівна - вчитель української мови та літератури
Маріна Світлана Андріївна - вчитель української мови та літератури
Пиндиківська Марія Михайлівна - вчитель української мови та літератури, світової літератури
Черемшинська Світлана Іванівна - вчитель англійської мови
Стойко Світлана Іванівна - вчитель англійської мови
Пащин Михайло Юрійович - вчитель математики
Слабий Ярослав Олексійович - вчитель математики
Височанська Любов Петрівна - вчитель математики
Височанська Наталія Несторівна  -   вчитель математики та інформатики
Лиса Мар’яна Степанівна - вчитель інформатики
Кобзар Віктор Михайлович - вчитель інформатики
Карпюк Оксана Михайлівна - вчитель фізики, математики
Овсієнко Орест Богданович - вчитель історії
Лиса Оксана Миколаївна - вчитель історії, музики
Лесів Олександра Іллярівна - вчитель біології, хімії
Свердлик Оксана Миронівна - вчитель хімії
Височанська Галина Дмитрівна - вчитель трудового навчання, основ здоров'я, образотворчого мистецтва
Височанський Володимир Несторович - вчитель трудового навчання, ОБЖ
Стасюк Світлана Миколаївна - вчитель трудового навчання
Гинзула Анатолій Павлович - вчитель фізкультури
Осадців Михайло Юліанович - вчитель фізкультури
Казимирович Іван Миронович - вчитель основ захисту Вітчизни
Демків Галина Степанівна - вчитель географії
Оранязова Любов Михайлівна - вчитель християнської етики
Пиндиківська Оксана Михайлівна - вчитель початкових класів
Вербіцька Надія Степанівна - вчитель початкових класів
Панчишин Марія Юліанівна - вчитель початкових класів
Петрик Марія Михайлівна - вчитель початкових класів
Лиса Ольга Володимирівна - вихователь ГПД
Бендина Галина Богданівна - педагог-організатор
Катеринюк Ганна Павлівна - вчитель музики
Лестюк Надія Юліанівна - бібліотекар
Біневська Ольга Степанівна - керівник гуртків
Мостова Ольга Іванівна - вчитель образотворчого мистецтва
Пиж Людмила Степанівна - практичний психолог
Пендзей Андрій Михайлович - соціальний педагог

Особисті інструменти