|
|
(1 проміжна версія не показана.) |
Рядок 1: |
Рядок 1: |
- | '''Тема уроку: Типова архітектура персонального комп’ютера.'''
| + | == Матеріали для учасників == |
| + | |
| + | *Програма з Інформатики [http://www.mon.gov.ua/ua//activity/education/56/general-secondary-education/educational_programs/1349869429/] |
| + | *Дидактична матриця уроку |
| + | |
| + | Тема уроку: |
| + | |
| + | |
| + | |
| Мета уроку: | | Мета уроку: |
- | сформувати:
| + | |
- | - поняття про типову архітектуру персонального комп’ютера;
| + | |
- | пояснити:
| + | * |
- | - призначення структурних компонентів ПК;
| + | * |
- | - призначення та принцип дії мікропроцесорів;
| + | * |
- | - призначення пристроїв, що входять до складу мультимедійного обладнання;
| + | |
- | розглянути:
| + | |
- | - класифікацію апаратних засобів
| + | Тип уроку: |
- | - класифікацію та основні характеристики процесорів
| + | |
- | розвивати:
| + | |
- | - вміння аналізувати, порівнювати та робити висновки;
| + | |
- | - встановлювати зв’язки з іншими науками;
| + | |
- | виховувати:
| + | |
- | - працьовитість, спостережливість, наполегливість у здобутті знань.
| + | |
- | Тип уроку: урок засвоєння нових знань. | + | |
| | | |
| {| border="1" cellpadding="2" | | {| border="1" cellpadding="2" |
Рядок 24: |
Рядок 25: |
| | Тривалість етапу | | | Тривалість етапу |
| |- | | |- |
- | | Організаційний етап
| + | | 1 |
- | | Привітання
| + | | 2 |
- | |
| + | |
- | | Побажання гарного настрою, позитивного спілкування, активної роботи. Повідомлення про організацію роботи на уроці
| + | |
- | | 1 хв | + | |
- | | + | |
- | |-
| + | |
- | | Мотивація навчальної діяльності. Оголошення теми, мети уроку.
| + | |
- | | Блог
| + | |
- | | Показ слайдів. "Асоціації на дошці (квітка)"
| + | |
- | | Для чого людина використовує комп'ютер? З чого складається ПК?
| + | |
- | | 1 хв
| + | |
- | | + | |
- | | + | |
- | |-
| + | |
- | | Вивчення нового матеріалу
| + | |
- | | http://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=5&ved=0CEQQFjAE&url=http%3A%2F%2Fastra.hmarka.net%2Fhard%2Fhardware.ppt&ei=zn8XUeuhHYzDtAbc34HQCQ&usg=AFQjCNFX3i1ldqxmXVJ7wEycryVNM-J_UA&bvm=bv.42080656,d.Yms&cad=rja
| + | |
- | | Перегляд презентації
| + | |
- | | Вчитель демонструє презентацію, учні спостерігають
| + | |
- | | 20-25 хв
| + | |
- | | + | |
- | | + | |
- | |-
| + | |
- | | Осмислення набутих знань
| + | |
- | | Самостійна робота з текстом підручника | + | |
| | | | | |
| | | | | |
- | | 5-8 хв | + | | |
| | | |
- | |- | + | |} |
- | | Практичне завдання
| + | |
- | | Демонстрація будови комп'ютера на прикладі реального системного блоку
| + | |
- | |
| + | |
- | | Учитель демонструє як підключити/відключити той, чи інший пристрій...
| + | |
- | | 5-10 хв
| + | |
| | | |
- | |-
| |
- | | Домашнє завдання
| |
- | | Повідомлення домашнього завдання
| |
- | |
| |
- | |
| |
- | | 2-3 хв
| |
| | | |
- | |-
| |
- | | Підбиття підсумків уроку
| |
- | | Рефлексія
| |
- | |
| |
- | |
| |
- | | 2-3 хв
| |
| | | |
| | | |
- | |}
| |
| | | |
| | | |