Користувач:Маценько Микола
Матеріал з ТерноВікі
Микола (обговорення | внесок) (Створена сторінка: Вчитель історії) |
|||
| (1 проміжна версія не показана.) | |||
| Рядок 1: | Рядок 1: | ||
| - | + | ==Про себе== | |
| + | Я закінчив Івано- Франківський державний педагогічний інститут ім. В.Стефаника у 1985 році за спеціальністю вчитель історії та суспільствознавства, методист виховної роботи. На даний час працюю вчителем історії у Козлівській ЗОШ І - ІІІ ст. | ||
| + | |||
| + | ==Мої інтереси== | ||
| + | Захоплююсь археоологією, нумізматикою, боністикою. Цікавлюсь філософією, психологією. Тривалий час досліджую феномен лідерства та керівництва в історії на прикладі особистостей харизматичних лідерів, конформізм в історичному процесі та вплив авторитетів на поведінку особистості(на матеріалі емпіричних напрацювань Стенлі Мілгрема; теорії Еріха Фромма). | ||
| + | |||
| + | ==Проекти в яких беру участь== | ||
| + | працюю над проектом " Шляхи реалізації особистісно- зорєнтованого розвивального навчання на уроках історії". | ||
| + | В цьому розділі розміщуються посилання на проекти, в яких ви берете участь. | ||
| + | ==Мої роботи== | ||
| + | В цьому розділі розміщуються посилання (внутрішні та зовнішні)на ваші роботи, додається короткий опис. | ||
| + | [[Категорія: КозоваВікі]] | ||
| + | |||
| + | [[Категорія: Вчитель]] | ||
Поточна версія на 22:14, 30 грудня 2010
Зміст |
Про себе
Я закінчив Івано- Франківський державний педагогічний інститут ім. В.Стефаника у 1985 році за спеціальністю вчитель історії та суспільствознавства, методист виховної роботи. На даний час працюю вчителем історії у Козлівській ЗОШ І - ІІІ ст.
Мої інтереси
Захоплююсь археоологією, нумізматикою, боністикою. Цікавлюсь філософією, психологією. Тривалий час досліджую феномен лідерства та керівництва в історії на прикладі особистостей харизматичних лідерів, конформізм в історичному процесі та вплив авторитетів на поведінку особистості(на матеріалі емпіричних напрацювань Стенлі Мілгрема; теорії Еріха Фромма).
Проекти в яких беру участь
працюю над проектом " Шляхи реалізації особистісно- зорєнтованого розвивального навчання на уроках історії". В цьому розділі розміщуються посилання на проекти, в яких ви берете участь.
Мої роботи
В цьому розділі розміщуються посилання (внутрішні та зовнішні)на ваші роботи, додається короткий опис.