Користувач:Романів Г.В.

Матеріал з ТерноВікі

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
 
(4 проміжні версії не показані.)
Рядок 1: Рядок 1:
==Про себе==
==Про себе==
 +
[[Файл:portret.jpeg|200px|left]]
     '''''<FONT SIZE=5>Романів Галина Василівна</FONT>'''''
     '''''<FONT SIZE=5>Романів Галина Василівна</FONT>'''''
-
– учитель математики I категорії, педагогічний стаж становить 31 рік.  
+
– учитель математики I категорії, педагогічний стаж становить 31 рік.Тема над якою працюю «Історичний матеріал на уроках математики»
 +
Методична мета:
 +
- створити комфортні умови навчання, за яких кожен учень відчуває свій успіх, інтелектуальну спроможність;
 +
- зробити навчання цікавим і забезпечити змогу кожному учню досягти свою висоту на певному рівні.
 +
Головний показник в роботі – це робота всіх учнів на уроці. Тому і головне моє завдання старатися дійти до кожного.
 +
Моя позиція – не звинуватити учня у незнанні, а допомогти йому оволодіти знаннями.  
==Мої інтереси==
==Мої інтереси==
==Проекти в яких беру участь==
==Проекти в яких беру участь==
 +
Я працюю над проблемним питанням «Шляхи підвищення ефективності уроку математики». З цього питання маю певні надбання. Однак чимало є ще не вирішених проблем. Тому я продовжую працювати над цим питанням.
 +
У своїй роботі спираюся на принципи розвиваючого навчання, використовую історичний матеріал, методи проблемного навчання, ігрові методи, роботу в групах.
 +
 +
 +
Проводжу роботу з обдарованими дітьми. Мета роботи з обдарованими дітьми – виявлення таких дітей та створення умов для їх оптимального розвитку.
 +
У навчальній діяльності роботу з обдарованими дітьми будую на диференційованому підході, що сприяє розширенню і поглибленню освітнього простору предмета.
 +
Також використовую метод роботи – проблемні запитання. При вивченні різних тем з математики підбираю проблемні запитання, на які учень у підручнику готової відповіді не знайде. При цьому для вірної відповіді учневі потрібно застосувати знання з вивчених раніше розділів.
 +
У своїй роботі практикую метод побудови гіпотез. Учні висувають власні гіпотези щодо вирішення наукового завдання. Роблять свої припущення, що можуть стати темою дослідження.
 +
У моїй навчальній діяльності не обходиться без форми – інтерактивне навчання: «запитання – відповідь».
 +
В позакласній роботі було проведено конкурси: «Я люблю математику», «Брейн-ринг», «Математичний розумник», математичні олімпіади. Веду роботу по залученню учнів до інтелектуальних конкурсів, Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру». На другому етапі математичних олімпіад учні займали призові місця.
==Мої роботи==
==Мої роботи==
 +
[[Категорія:ЗборівВікі]][[Категорія:Вчитель]]

Поточна версія на 11:47, 31 жовтня 2015

Зміст

Про себе

Portret.jpeg
   Романів Галина Василівна

– учитель математики I категорії, педагогічний стаж становить 31 рік.Тема над якою працюю «Історичний матеріал на уроках математики» Методична мета: - створити комфортні умови навчання, за яких кожен учень відчуває свій успіх, інтелектуальну спроможність; - зробити навчання цікавим і забезпечити змогу кожному учню досягти свою висоту на певному рівні. Головний показник в роботі – це робота всіх учнів на уроці. Тому і головне моє завдання старатися дійти до кожного. Моя позиція – не звинуватити учня у незнанні, а допомогти йому оволодіти знаннями.

Мої інтереси

Проекти в яких беру участь

Я працюю над проблемним питанням «Шляхи підвищення ефективності уроку математики». З цього питання маю певні надбання. Однак чимало є ще не вирішених проблем. Тому я продовжую працювати над цим питанням. У своїй роботі спираюся на принципи розвиваючого навчання, використовую історичний матеріал, методи проблемного навчання, ігрові методи, роботу в групах.


Проводжу роботу з обдарованими дітьми. Мета роботи з обдарованими дітьми – виявлення таких дітей та створення умов для їх оптимального розвитку. У навчальній діяльності роботу з обдарованими дітьми будую на диференційованому підході, що сприяє розширенню і поглибленню освітнього простору предмета. Також використовую метод роботи – проблемні запитання. При вивченні різних тем з математики підбираю проблемні запитання, на які учень у підручнику готової відповіді не знайде. При цьому для вірної відповіді учневі потрібно застосувати знання з вивчених раніше розділів. У своїй роботі практикую метод побудови гіпотез. Учні висувають власні гіпотези щодо вирішення наукового завдання. Роблять свої припущення, що можуть стати темою дослідження. У моїй навчальній діяльності не обходиться без форми – інтерактивне навчання: «запитання – відповідь». В позакласній роботі було проведено конкурси: «Я люблю математику», «Брейн-ринг», «Математичний розумник», математичні олімпіади. Веду роботу по залученню учнів до інтелектуальних конкурсів, Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру». На другому етапі математичних олімпіад учні займали призові місця.

Мої роботи

Особисті інструменти