Старопетликівська ЗОШ І-ІІ ст.

Матеріал з ТерноВікі

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
 
(1 проміжна версія не показана.)
Рядок 32: Рядок 32:
==Сьогодення школи==
==Сьогодення школи==
-
Сьогодні Бучацька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів  наче казкова країна , в якій досвідченні педагоги навчають добра і мудрості , любити і берегти рідну землю, прислухатися до шелесту листочків і гудіння бджіл, а учні вивчають історію рідного краю, свій родовід і вслухаються в перелив шкільного дзвінка…! Виходячи з вимог сьогодення та з метою подальшого удосконалення роботи шкільного колективу кредом школи є : «Духовність, знання, поради і надії».
+
 
-
Учнівський контингент становить 110 учнів. Середня наповнюваність класів 12 учнів. Персонал складається з 24 вчителів та 7 обслуговуючих працівників. Бучацька ЗОШ І ІІ ступенів працює над проблемою: «Сучасні методи організації навчально – пізнавальної діяльності», «Система моніторингового дослідження якості як функція оцінювання, прогнозування, корекції та планування освіти» та виховною проблемою «Формування особистості з високоморальною громадською позицією та високою правовою культурою».
+
-
Нині навчальний заклад очолюють:
+
-
Ільницька Г.М. – директор, 1960 року народження, вчитель фізики і математики, педагогічний стаж    32  роки, учитель вищої категорії.
+
-
Синюк О.М. – заступник директора з навчально – виховної роботи, 1971 року народження, вчитель християнської етики, педагогічний стаж 18 років, вчитель І категорії.
+
-
При комплектуванні класів школа дотримується нормативних вимог.
+
-
Відповідно Статуту школи, його мети, завдань і специфіки існує мережа класів. Класні кімнати і навчальні кабінети мають естетичний вигляд та зі смаком оформлені. До послуг учнів та вчителів сучасний комп’ютерний кабінет, в якому 9 робочих місць цілодобово підключені до мережі Internet.
+
-
Враховуючи потреби, можливості та здібності учнів, запроваджено до- профільне навчання з 8 класу.
+
-
Учні школи приймають активну участь у Всеукраїнських олімпіадах з базових навчальних дисциплін. Неодноразово займають призові місця.
+
-
Для розвитку творчих здібностей учнів діють факультативи, а також працюють гуртки. Для підвищення ефективності виховного процесу у школі проводяться екскурсії, декади та місячники правових знань, літературні композиції, конференції, круглі столи та дискусії. Метою таких заходів є формування громадянської свідомості, власної гідності, правових норм, естетичних смаків, духовного багатства учнів. Значно активізувалася краєзнавчо- туристична робота в рамках Всеукраїнського руху учнівської молоді «Моя земля – земля моїх батьків». Через походи, екскурсії учні залучаються до нового осмислення історії, культури та традицій рідного краю.
+
-
Участь школярів у районних, обласних фестивалях, конкурсах, виставках свідчать про правильний вибір форм і напрямів навчальної і виховної діяльності, зростання майстерності та якості художньо – естетичного виховання, розвитку особистісно – ціннісного ставлення до культури і мистецтва.
+
-
Фізичне виховання, спортивні секції проводиться у спортивному залі і спортмайданчику, що містить різноманітні спортивні спороду.
+
-
З метою залучення учнів до організації і покращення навчально – виховного процесу, представлення і захист інтересів учнів школи, проведення загальношкільних заходів , виховання соціальносвідомої і соціальноактивної свідомості особистості в школі діє учнівське самоврядування.
+
-
Проводиться змістовно організована позакласна та позашкільна робота. Традиційними є такі позакласні заходи: «Нумо хлопці!» ,  «Нумо дівчата!», новорічний бал – маскарад, вечір до дня закоханих, конкурс художньої самодіяльності, предметні та тематичні вечори та КВК.
+
-
Винагородою за свою роботу для колективу є повага та шанобливе ставлення до вчительської праці жителів селища і дяка випускників школи.
+
==Наші досягнення==
==Наші досягнення==
-
З огляду вимог сучасності вчителі – словесники нашої школи успішно формують духовний світ учнів, цілісні світоглядні уявлення , загальнолюдські цінності, прилучають через мову до культурних надбань українського народу і людства вцілому. Маємо в цьому плані певні досягнення. У 2008-2009н.р. учениця 9 класу Павлишин Діана зайняла І місце у конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика; Козак Вікторія, учениця 8 класу , у районному конкурсі присвяченому Шевченківським дням у номінації «Образотворче мистецтво» зайняла ІІ місце. У 2009-2010н.р. Скотніцька Ірина , учениця 9 класу зайняла ІІІ місце у конкурсі «Тернопільщина – рідний край»; Крамар Михайло , учень 9 класу, став лауреатом конкурсу робіт на тему:«Щоби я сказав Шевченку при зустрічі з ним », яка була надрукована в районній газеті «Нова доба».
+
 
-
Учні приймають участь в Міжнародному математичному  конкурсі «Кенгуру», метою якого є залучення учнів у цікавий і пізнавальний світ математики. Досягли відмінного результату – Олійник Вадим ( уч. 6 кл.), Хомут Діана, Гнат Тетяна, Єднак Іванна ( учні 5 класу).Учень 9 класу, Крамар Михайло, став учасником  півфіналу 24-го Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач.
+
-
Вчитель початкових класів, Козак О.В., брала участь у експедиції «Моя земля – земля моїх батьків»  у номінації «Любіть Україну вишневу свою» і зайняла І місце в районі.
+
==Наші традиції==
==Наші традиції==
Рядок 63: Рядок 47:
*Святкування дня Святого Миколая.<br>
*Святкування дня Святого Миколая.<br>
*Дні учнівського самоврядування.<br>
*Дні учнівського самоврядування.<br>
-
*Посвята в соколята.<br>
 
*Свято Останнього дзвоника.<br>
*Свято Останнього дзвоника.<br>
Рядок 73: Рядок 56:
==Проблема,над якою працює школа==
==Проблема,над якою працює школа==
-
==[[Вчителі Бучацької ЗОШ І-ІІ ст.]].==
+
==[[Вчителі Старопетликівської ЗОШ І-ІІ ст.]].==
==Цікаві посилання школи==
==Цікаві посилання школи==

Поточна версія на 08:07, 25 березня 2014

Зміст

Адреса, телефони

с.Старі Петликівці Бучацького району Тернопільської області


індекс 48413


Телефон школи - (03544) 4-81-30

Телефон директора - (03544) 4-81-30

Адміністрація

Директор школи - Шевчук Віра Володимирівна

вчитель української мови та літератури

Заступник з навчально-виховної роботи - Семанюк Оксана Василівна

вчитель математики та інформатики

Фотогалерея

Фотогалерея

З історії навчального закладу

З історії Старопетликівської школи І-ІІ ст.. Старопетликівська школа побудована у 1904 році. За часів існування Австрії у школі було 5 класів. Та незабаром часи панування Австрії закінчилися. На зміну прийшла Польща. Першим директором школи був Боклак, по національності – поляк. У школі навчали дітей дві вчительки – Перлецька та Слівінська і мешкали у Старих Петликівцях, хоча їхні чоловіки були польськими офіцерами. Навчання учнів 1-5 класів велося польською мовою. Важко було вчитися дітям з українських родин, бо постійно зазнавали принижень. В1939 р., за радянських часів, навчання в школі велося українською мовою. Було відкрито вечірню школу, в якій навчалися ті, які у воєнні роки не ходили до школи. Настав 1941 рік, час німецької окупації. Навчання в школі продовжувалось, проте навчалися лише українські діти, бо польські добровільно залишили заклад. Директором школи став Кобилянський. 1944 році в селі проходили воєнні дії .У школі лишилось два класи, яких навчали два вчителі. Все, що можна було, німці забрали. Діти не мали навіть в чому писати. Минули воєнні часи. Після закінчення школи у селі учні продовжували навчання в інших школах. З часом школу було реставровано. У школі навчалося 8 класів, збільшилася кількість навчальних предметів, а також і вчителів. Школа гордиться своїми лікарями, учителями, бухгалтерами, священиками та іншими спеціалістами. На сьогоднішній день в школі навчається 85 учнів, навчальні предмети викладають високопрофесійні педагоги, які засівають розумне, добре, вічне. Записано із спогадів жительки села Старі Петликівці Маланчук Романії

Сьогодення школи

Наші досягнення

Наші традиції


Школа має свою історію та традиції:

  • Свято Першого дзвоника.
  • День знань.
  • Проведення тижня Незалежності .
  • Щорічні зустрічі педагогічного колективу, учнів-старшокласників з випускниками школи.
  • Святкування Андрея Первозваного.
  • Святкування дня Святого Миколая.
  • Дні учнівського самоврядування.
  • Свято Останнього дзвоника.

Творчість учнів

Значна увага приділяється фізкультурно-оздоровчій роботі,учні школи займають призові місця у районній спартакіаді з волейволу.

Ми гордимося

Проблема,над якою працює школа

Вчителі Старопетликівської ЗОШ І-ІІ ст..

Цікаві посилання школи

Особисті інструменти