Методист з математики та фізики
Матеріал з ТерноВікі
(відмінності між версіями)
| Рядок 5: | Рядок 5: | ||
!style="background:#32CD32;color:#E9F9FB"|кабінет математики, фізики | !style="background:#32CD32;color:#E9F9FB"|кабінет математики, фізики | ||
|- valign="top" style="text-align:left;background:#FDF5E6;color:#0F4E6E;" | |- valign="top" style="text-align:left;background:#FDF5E6;color:#0F4E6E;" | ||
| - | |Навчальні програми [[http://mon.gov.ua/ua | + | |Навчальні програми [[http://mon.gov.ua/ua/activity/education/56/692/]] |
<br> | <br> | ||
Рекомендації МОН 5 клас[[https://docs.google.com/file/d/0B9Psy2VBDIt5VE1jREZSekFITHM/edit?usp=sharing]]<br> | Рекомендації МОН 5 клас[[https://docs.google.com/file/d/0B9Psy2VBDIt5VE1jREZSekFITHM/edit?usp=sharing]]<br> | ||
Версія 12:17, 11 жовтня 2013
| Навчальні програми | Нормативно-правова база | кабінет математики, фізики |
|---|---|---|
| Навчальні програми [[1]]
| Нормативно-правові документи [[4]] Порядок закінчення навчального року[[5]] | Безпечне проведення[[10]] Правила безпеки [[11]] |
| районі методичні об'єднання | школа молодого вчителя | дидактична майстерня |
|
| ||
| передовий педагогічний досвід | конкурси | кадрове забезпечення |
|
|