Навчальний заклад

Матеріал з ТерноВікі

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
(З історії навчального закладу)
 
(14 проміжних версій не показані.)
Рядок 13: Рядок 13:
</noinclude>
</noinclude>
-
==Назва навчального закладу==
+
== Назва навчального закладу==
-
Буданівська ЗОШ І-ІІІступенів
+
==Адреса, телефони==
==Адреса, телефони==
-
48154 село Буданів
 
-
Теребовлянського району
 
-
Тернопільської області
 
-
тел. (03551) 4-52-60
 
-
 
==Адміністрація==
==Адміністрація==
-
Директор: Корба Ярослава Онуфріївна
 
-
 
==Фотогалерея==
==Фотогалерея==
==З історії навчального закладу==
==З історії навчального закладу==
-
У 1903 р. в центрі села почалося будівництво шкільного дому. В 1908-1910 роках уже працювала семикласна народна школа. Це приміщення становить основу сучасної загальноосвітньої школи – двоповерховий будинок, що містить два коридори і дев’ять класних кімнат.
 
-
Територія нашого краю перебувала під владою Польщі, тому навчання велося польською мовою, української було лише два рази в тиждень. Діти з українських сімей спілкувалися рідною мовою лише на перервах. Два рази в тиждень священики Галабурда і Бойко навчали релігії окремо польських і окремо українських дітей.
 
-
У 1932-1936 роках кількість дітей, що хотіли одержати освіту значно зросла, тому міська влада посприяла будівництво північного крила школи, так званої «прибудови». Цю назву ми використовуємо і сьогодні.
 
-
Із 1946 р. Буданівська школа стала десятирічною. Це була перша середня школа у колишньому Буданівському районі. У ній навчалися учні з усіх навколишніх сіл: Кобиловолок, Ласкавець, Могильниці, Романівки, Вербовець, Мшанця, Янова, Довгого, Деренівки та інших.
 
-
    У 60-70 рр. минулого століття кількість учнів школи постійно зростає. Зміцнюється матеріально-технічна база, у 1938 р. здано в експлуатацію новий корпус, реставровано будинок під піонерський клуб, де працювало багато гуртків: драматичний вчительський та учнівський хори, спортивні секції.
 
-
В цей період Буданівська школа займає перші місця в районних і обласних оглядах-конкурсах художньої самодіяльності та спортивних змаганнях. Про це свідчать численні кубки і грамоти, які зберігаються в школі до сьогоднішнього дня. Всі ці роки в школі працювала шкільна радіостанція.
 
-
На початку 80-х років колектив школи значно омолоджувався. В 1972 р. в школі працювало 32 вчителі, з них 18 – віком до 30 років. 60% педпрацівників її випускники. Контингент учнів продовжує зростати. Найбільша кількість учнів у школі була у 1975-1976 році – понад 500 учнів: з першого по восьмий – усі класи були паралельні, 9-10 – по три класи.
 
-
Останніми роками кількість учнів і в нашій школі щорічно зменшується. Станом на 01.09.2008 р. в школі навчається 145 учнів. Працює 25 педагогів. Не дивлячись на демографічні проблеми, школа зберегла свої давні традиції, підтримує і примножує творчі здобутки.
 
-
 
==Наші традиції==
==Наші традиції==
==Творчість учнів==
==Творчість учнів==

Поточна версія на 14:11, 6 березня 2012

УВАГА! Шановні користувачі! Перед Вами шаблон. Вносити зміни до нього вкрай небажано!

Як же його використовувати?
В текст своєї статті вписуєте {{subst:Шаблон:Навчальний заклад}}
натискаєте кнопку Зберегти статтю;
клацаєте на вкладці Правити;
вносите правки в існуючі розділи.


Зміст

Назва навчального закладу

Адреса, телефони

Адміністрація

Фотогалерея

З історії навчального закладу

Наші традиції

Творчість учнів

Ми гордимося

Особисті інструменти