Методист із суспільних дисциплін
Матеріал з ТерноВікі
(відмінності між версіями)
(Створена сторінка: {|width="100%" style="background:#E9F9FB;color:#0F4E6E;" !style="background:#32CD32;color:#E9F9FB"|Навчальні програми !style="background:#32CD32;c...) |
|||
| Рядок 4: | Рядок 4: | ||
!style="background:#32CD32;color:#E9F9FB"|кабінет інформатики | !style="background:#32CD32;color:#E9F9FB"|кабінет інформатики | ||
|- valign="top" style="text-align:left;background:#FDF5E6;color:#0F4E6E;" | |- valign="top" style="text-align:left;background:#FDF5E6;color:#0F4E6E;" | ||
| - | |Навчальні програми [[http://www.mon.gov.ua | + | |Навчальні програми [[http://www.mon.gov.ua]] |
| - | |Нормативно-правові документи [[http://www.mon.gov.ua | + | |Нормативно-правові документи [[http://www.mon.gov.ua]] |
|- style="background:#E9F9FB;color:#0F4E6E;" | |- style="background:#E9F9FB;color:#0F4E6E;" | ||
Версія 11:15, 24 лютого 2012
| Навчальні програми | Нормативно-правова база | кабінет інформатики |
|---|---|---|
| Навчальні програми [[1]] | Нормативно-правові документи [[2]] | |
| районі методичні об'єднання | школа молодого вчителя | дидактична майстерня |
|
| ||
| передовий педагогічний досвід | конкурси | кадрове забезпечення |
|
|