Територіальні громади та опорні школи

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

Ласкаво просимо на  сторінку опорних шкіл тернопільської області!

04:51
Сьогодні
субота 23 листопада 2019

Район / місто / ОТГ Опорні школи Філії

1.

Бережанський район 1. Потуторський навчально - виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Бережанської районної ради Тернопільської області Літятинська філія Потуторського навчально виховного комплексу "загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"

Жовнівська філія Потуторського навчально-виховного коммплексу"загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад" Бережанської районної державної адміністрації Тернопільської області


Посухівська філія Потуторського навчально-виховного комплексу "загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів - дошкільного навчального закладу"


2.

Нараївська сільська об’єднана територіальна громада

3.

Саранчуківська сільська об’єднана територіальна громада

4.

м.Бережани [1]

5. Борщівський район
6.

Борщівська міська об’єднана територіальна громада [2]

2. Стрілковецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І -ІІІ ступенів - Дошкільний навчальний заклад"

Філія Стрілковецького навчально-виховного комплексу "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Пищатинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня-дошкільний навчальний заклад"


Філія Стрілковецького навчально-виховного комплексу "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Висічанський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня-дошкільний навчальний заклад"


7.

Більче-Золотецька сільська об’єднана територіальна громада

3.Опорний заклад "Більче-Золотецький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Більче-Золотецької сільської ради Борщівського району Тернопільської області

Шершенівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" філія опорного закладу Більче-Золотецького навчально-виховного комплексу загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Більче-Золотецької сільської ради Борщівського району


"Юр’ямпільська загальноосвітня школа І ступеня філія опорного закладу Більче-Золотецького навчально-виховного комплексу загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Більче-Золотецької сільської ради Борщівського району Тернопільської області


Монастирська загальноосвітня школа Іступеня філія опорного закладу Більче - Золотецького НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів


8.

Мельнице-Подільська селищна об’єднана територіальна громада

9.

Озерянська сільська об’єднана територіальна громада

10.

Скала-Подільська селищна об’єднана територіальна громада

4.Скала-Подільський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Скала-Подільської селищної ради Борщівського району Тернопільської області

Філія опорного закладу Скала-Подільського навчально-виховного комплексу "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад" Турильченський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"

11. Бучацький район
12.

Золотопотіцька селищна об’єднана територіальна громада

13.

Трибухівська сільська об’єднана територіальна громада

14. Гусятинський район
15.

Гусятинська селищна об’єднана територіальна громада

16.

Гримайлівська селищна об’єднана територіальна громада

17.

Васильковецька сільська об’єднана територіальна громада

18.

Вікнянська сільська об’єднана територіальна громада

19.

Коцюбинська сільська об’єднана територіальна громада

20.

Хоростківська міська об’єднана територіальна громада

5.Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 – дошкільний навчальний заклад» м. Хоростків Хоростківської міської ради Гусятинського району Тернопільської області

Хлопівська філія загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад опорного закладу Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№ 2 – дошкільний навчальний заклад» м.Хоростків


Карашинська філія загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад опорного закладу Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№ 2 – дошкільний навчальний заклад» м.Хоростків


21.

Копичинецька міська об’єднана територіальна громада

6.Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Яблунів Гусятинського району Тернопільської області

Тудоріська філія загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Яблунів


Сухоставська філія загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів с. Яблунів


22. Заліщицький район 7.Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів ім. О.С. Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін м. Заліщики

Печорнівська філія спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім. О.С. Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін м. Заліщики


Зеленогайська філія спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім. О.С. Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін м. Заліщики


Добрівлянська філія спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім. О.С. Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін м. Заліщики


23.

Товстенська селищна об’єднана територіальна громада

24.

Дорогичівська сільська об’єднана територіальна громада

25. Збаразький район [3] 8. Доброводівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Доброводівської сільської ради Збаразького району Тернопільської області

Малоберезовицька філія І ступеня Іванчанської сільської ради Збаразького району Тернопільської області


Новиківська філія І ступеня Доброводівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новиківської сільської ради Збаразького району, Тернопільської області


Опрілівська філія І ступеня


9.Збаразька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

Філій немає. Довозяться діти з сіл: Тарасівка, Чорний ліс, Базаринці, Розношинці.


26.

Вишнівецька селищна об’єднана територіальна громада

27.

Колодненська сільська об’єднана територіальна громада

28.

Чернихівецька сільська об’єднана територіальна громада

29. Зборівський район
30.

Зборівська міська об’єднана територіальна громада

31.

Озернянська сільська об’єднана територіальна громада

32.

Залозецька селищна об’єднана територіальна громада

10.Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов смт Залізці Зборівського району Тернопільської області

Гаї-за-Рудівська філія І ступеня спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов смт Залізці Зборівського району Тернопільської області


Піщанська філія І ступеня спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов смт Залізці Зборівського району Тернопільської області


Чистопадівська філія І ступеня спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов смт Залізці Зборівського району Тернопільської області


33.

Млиновецька сільська об’єднана територіальна громада

34. Козівський район 11. Козівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

Геленківська загальноосвітня школа І ступеня Козівської районної ради Тернопільської області


Козівківська загальноосвітня школа І ступеня Козівської районної ради Тернопільської області


Йосипівківська загальноосвітня школа І ступеня


35.

Козлівська селищна об’єднана територіальна громада

36.

Купчинецька сільська об’єднана територіальна громада

37. Кременецький район 12.Опорний заклад Горинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кременецької районої ради Тернопільської області та його філії

філія Кушлинська ЗОШ І-ІІ ступенів опорного закладу Горинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кременецької районної ради Тернопільської області та філій


філія опорного закладу Горинська ЗОШ І-ІІІст. Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ст. - дошкільний навчальний заклад" с.Іванківці Катеринівської сільської ради, Кременецького району, Тернопільської області


13.Опорний навчальний заклад Білокриницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кременецької районної ради
38. м.Кременець
39.

Почаївська міська об’єднана територіальна громада

14.Опорний заклад Почаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Затишанська філія ОЗ Почаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів

40.

Лопушненська сільська об’єднана територіальна громада

41. Лановецький район

15.Вишгородоцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Лановецької районної ради

Бережанська філія Вишгородоцького закладу загальної середньої освіти Лановецької районної ради


Верещаківська філія Вишгородоцького закладу загальної середньої освіти Лановецької районної ради


Жуковецька філія Вишгородоцького закладу загальної середньої освіти Лановецької районної ради


42.

Лановецька міська об’єднана територіальна громада

16.Лановецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

Краснолуцька філія Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2


Якимівська філія Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2


Волицька філія Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2


43.

Борсуківська сільська об’єднана територіальна громада

44. Монастириський район
45.

Монастириська міська об’єднана територіальна громада

17.Монастириська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів Монастириського району Тернопільської області

Бертниківська загальноосвітня школа І ступеня Монастириського району Тернопільської області


філія Монастириської ЗОШ I-III ступенів "Криницька загальноосвітня школа I ступеня"


філія Монастириської ЗОШ І-ІІІ ст. "Комарівська загальноосвітня школа I- II ступенів" Монастириська районна рада Тернопільська область


46.

Коропецька селищна об’єднана територіальна громада

47. Підволочиський район
48.

Підволочиська селищна об’єднана територіальна громада

18.Підволочиська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Підволочиської селищної ради Тернопільської області

Староміщинська філія Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ступенів Підволочиської селищної ради Тернопільської області

49. Новосільська сільська об’єднана територіальна громада

19.Новосільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Мирона Зарицького Новосільської сільської ради Тернопільської області

Навчально-виховний комплекс "Гнилицький загальноосвітній навчальний заклад І ступеня-дошкільний навчальний заклад"філія Новосільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Мирона Зарицького Новосільської сільської ради Тернопільської області


Шельпаківська філія Новосільської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мирона Зарицького Новосільської сільської ради Підволочиського р-ну. Тернопільської обл.


50.

Скалатська міська об’єднана територіальна громада

20. Скалатська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Скалатської міської ради Підволочиського району Тернопільської області

Митницька філія Скалатської загальноосвітньої школи І-ІІІступенів Скалатської міськох ради Підволочиського району Тернопільської області


Теклівська філія Скалатської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Скалатської міської ради Підволочиського району Тернопільської області


Зарубинецька філія Скалатської загальноосвітньої школи І-ІІІступенів Скалатської міської ради Підволочиського району Тернопільської області


51.

Скориківська сільська об’єднана територіальна громада

21.Скориківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Скориківської сільської ради Підволочиського району Тернопільської області

Пальчинська філія Скориківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Скориківської сільської ради Підволочиського району Тернопільської області


Голотківська філія Скориківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Підволочиського району Тернопільської області


Климковецька філія Скориківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Скориківської сільської ради Підволочиського району Тернопільської області


52. Підгаєцький район

22.Опорний заклад "Підгаєцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Підгаєцької районної ради Тернопільської області"

Білокриницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, філія опорного закладу "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ст. Підгаєцької районної ради Тернопільської області


Бронгалівська загальньоосвітня школа І-ІІ ступенів філія опорного закладу "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів" Підгаєцької районної ради Тернопільської області


Поплавська загальноосвітня школа І - ІІ ступенів, філія опорного закладу "Підгаєцька ЗОШ І - ІІІ ст.", Підгаєцької районної ради Тернопільської області


53. Тернопільський район

23.Навчально-виховний комплекс "Мишковицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Тернопільської районної ради Тернопільської області

Великолуцька загальноосвітня школа І ступеня - філія комунального закладу навчально-виховного комплексу "Мишковицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"


Миролюбівська ЗОШ І ступеня-садок - філія НВК "Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ступеня-ДНЗ"


54.

Байковецька сільська об’єднана територіальна громада

24.Комунальний заклад навчально-виховний комплекс «Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад» Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області

Дубовецька філія НВК " Лозівська ЗОШ І- ІІІ ст. - ДНЗ " Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області


Стегниківська філія НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області


55.

Великобірківська селищна об’єднана територіальна громада

56.

Великогаївська сільська об’єднана територіальна громада

25.Навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-дошкільний навчальний заклад с. Великі Гаї” Великогаївської сільської ради Тернопільської області

Дичківська філія Навчально виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад с. Великі Гаї"


Білоскірківська філія навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад с. Великі Гаї"


57.

Білецька сільська об’єднана територіальна громада

58.

Настасівська сільська об’єднана територіальна громада

59. Теребовлянський район
60.

Теребовлянська міська об’єднана територіальна громада

26.Опорний заклад Теребовлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Теребовлянської міської ради Тернопільської обл.

Філія опорного закладу Теребовлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Теребовлянської міської ради Тернопільської області навчально-виховний комплекс « Залав’євська загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад»


Філія опорного закладу Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Навчально-виховний комплекс "Семенівська загальноосвітня школа І ступеня-дошкільний навчальний заклад"


Філія опорного закладу Теребовлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Теребовлянської міської ради Тернопільської області Гумниська загальноосвітня школа I-IІ ступенів»


27.опорний навчальний заклад "Ласковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Теребовлянської міської ради Тернопільської області" філія опорного навчального закладу "Ласковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Теребовлянської міської ради Тернопільської області" Вербовецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Філія опорного начального закладу "Ласковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Теребовлянської міської ради Тернопільської області" Романівська загальноосітня школа І-ІІ ступенів


філія опорного навчального закладу "Ласковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Теребовлянської міської ради Тернопільської області" Старомогильницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів


28. Лошнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Теребовлянської міської ради Сущинська загальноосвітня школа І-ІІ ступеня - філія опорного закладу Лошнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Теребовлянської міської ради Тернопільської області

Кровинківська загальноосвітня школа І - ІІ ступенів, філія опорного закладу Лошнівської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів, Теребовлянської міської ради, Тернопільської області


61. Золотниківська сільська об’єднана територіальна громада

29.Вишнівчицька опорна ЗОШ І-ІІІ ступенів Золотниківської сільської ради Теребовлянського району Тернопільської області

Філія Вишнівчицької опорної ЗОШ І-ІІІст."Гниловодівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад" Золотниківської сільської ради


Філія Вишнівчицької опорної ЗОШ І-ІІІ ст. Котузівський НВК "Загальноосвітня школа I ступеня- дошкільний навчальний заклад "


Філія Вишнівчицької опорної ЗОШ І - ІІІ ст. Гайворонківський НВК "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад"


62.

Іванівська сільська об’єднана територіальна громада

63.

Микулинецька селищна об’єднана територіальна громада

30.Микулинецька опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Кривківська Загальноосвітня школа І ступеня - філія Микулинецької опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів


Конопківська Загальноосвітня школа І ступеня - філія Микулинецької опорної загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів


Волянська загальноосвітня школа - сад І ступеня - дитячий сад - філія Микулинецької опорної загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів


64. Чортківський район

31.Джуринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступення Чортківської районної ради Тернопільської області

Палашівська філія Джуринського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Чортківської районної ради


Джуринськослобідківська філія Джуринського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Чортківської районної ради


Полівецька філія Джуринського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Чортківської районної ради


Криволуцька філія Джуринського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Чортківської районної ради


65. м. Чортків
66.

Білобожницька сільська об’єднана територіальна громада

67.

Заводська селищна об’єднана територіальна громада

68.

Колиндянська сільська об’єднана територіальна громада

69. Шумський район
70.

Шумська міська об’єднана територіальна громада

32.Шумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

Рохманівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - філія Шумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1


Залузька загальноосвітня школа І ступеня-філія Шумської загальноосвітньої школи І-ІІІступеня №1


Онишковецький навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад 1 ступення - дошкільний навчальний заклад"


71.

Великодедеркальська сільська об’єднана територіальна громада

72. м.Тернопіль

Особисті інструменти