Працівники методкабінету

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук
Зборівський районний методичний кабінет Завідувач Зборівського районного методичного кабінету
Районний методичний кабінет почав працювати з 1 вересня 1968 року згідно рішення Міністерства освіти УРСР та відповідно до Положення про РМК, що було надруковане у збірнику наказів МО.

Функціональні обов’язки методистів було затверджено першим Статутом РМК (Розпорядження голови Зборівської районної державної адміністрації від 05.12.1997 р. №492). На методистів були покладені обов'язки відповідальності за стан викладання предметів, вивчення якості знань, умінь та навичок школярів, організація методичної роботи з педагогічними кадрами, їх курсовою перепідготовкою та атестацією.

Діяльність методичного кабінету на даному етапі здійснюється відповідно до власного Статуту (нова редакція), затвердженого розпорядженням голови Зборівської районної державної адміністрації від 01.07.2009 року №374 та розпорядження голови районної державної адміністрації від 29.01.2010 року №49, яким затверджено штатний розпис.

Колос Ігор Богданович
методист по роботі з кадрами *методист з дошкільної освіти методист по початковій освіті методист з української мови та літератури, світової літератури
Мельник

Марія Федорівна

рлллллрлллл

оооооо оооооооооо

пппппппп

пппппп рррррррнрр

аааааааа

пппппп ппппппппп

методист з іноземних мов методист з математики та інформатики методист із суспільних дисциплін методист з фізики та астрономії
ооооооо

оооооо ооооооооо

ооооо

ооооо ооооооо

ооооооо

оооооо ооооооо

оооооо

оооо ооооооо

методист хімії та біології методист з географії та основ економіки методист з фізичної культури, основ здоров`я та захисту вітчизни методист з технологій (трудове навчання, креслення)
ввввввв

вввввв вввввввв

пппппп

ппппп пппппп

рррррррррррр
Особисті інструменти