Обговорення:Головна сторінка

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

Привіт сусідам.

Портал райВО

пропоную зробити один спільний графічний шаблон для головних сторінок районних Вікі (наприклад, на подобі Пігаєцького вікі). В шаблоні має бути можливість вибору кольорів, та самостійного наповнання вмісту блоків. але сам зовнішній вигляд робити всім одинаковий. що скажете, робити такий шаблон?


Так, Саша, робити.Дуже гарно! Але ми вже методистів збирали. Тому буде проблематично їм це пояснити. Гадаю, що вихід може бути такий: змінюйте таким чином головну сторінку. Ми на їх сторінках напишемо і обговорення, що таке можна зробити в себе. Як думаєте?

Ще одне. Для голосування та обговорення для адміністраторів районних вікі ми запропонували сторінку Портал спільноти (в наівгаційній панелі). Можливо туди виставити пропозицію та як з цим працювати - у довідку7--Барна Ольга 11:06, 5 грудня 2010 (EET)

Доброї пори доби. Мені дуже приємно що на Головній сторінці з'явився мій годинник-календар. Маю одне прохання. Після переводу стрілок помітив проблему із переходом дня. Після 23:59 Пн йде 00:00 Пн. А потім через невідому, поки що, кількість годин ~1-3 відображає Вт. Хто може щось порадити прохання писати в Обговорення моєї сторінки --Скриник Олег 00:37, 27 березня 2012 (EEST). Дякую!

Особисті інструменти