Термінові оголошення Білобожницької ОТГ

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

До уваги вчителів основ християнської етики!!!

На виконання Заходів з відзначення в області 125-річчя з дня народження Йосипа Сліпого рекомендуємо організувати екскурсії для учнів в музей-садибу Йосипа Сліпого (с. Заздрість Теребовлянського району).

Інформацію про виконання даного доручення податиу відділ освіти, молоді та спорту до 28 квітня 2017 року.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Слободян Н.Б.До відома керівників ЗНЗ, педагогічних працівників!

Просимо до 27.02.2017 року подати у відділ освіти, молоді та спорту Білобожницької сільської ради пропозиції щодо відзначення пам’ятних дат та ювілеїв на місцевому рівні.


Методист відділу освіти, молоді та спорту Нога Л.М.До відома адміністрації ЗНЗ!

Звертаємося до вчителів трудового навчання та образотворчого мистецтва! Залучити школярів на заняттях гуртків,уроках трудового навчання до виготовлення червоних маків. ( школи І-ІІ ступенів – по 15 маків, школи І-ІІІ ступенів – по 20 маків). Виготовлені маки передати у відділ освіти, молоді та спорту Білобожницької сільської ради до 15.04.2017 р. [1],[2]

Методист відділу освіти, молоді та спорту Нога Л.М.До відома керівників ЗНЗ,заступників, психологів, класних керівників!

23-24 лютого 2017 року О 10 .00 ГОД на базі ДВНЗ «Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника» та Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Розвиток обдарованості дітей в умовах інноваційного освітнього простору».[3]

Методист відділу освіти, молоді та спорту Нога Л.М.До відома керівників ЗНЗ!

Забезпечити явку учасників обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді "Роде наш красний, роде наш прекрасний", яка відбудеться 28 березня 2017 року на базі Тернопільської Української гімназаії імені Івана Франка. Наказ додається [4].

Методист відділу освіти, молоді та спорту Нога Л.М.До відома керівників ЗНЗ!

Надсилаємо важливу інформацію про кібератаки на дітей. Для проведення бесіди з безпеки в інтернеті! Перейти за посиланням:

http://politinfo.com.ua/raznoe/7065-spysok-akauntiv-ditej-z-ukrayiny-yaki-v-sotsmerezhah-tsikavlyatsya-temoyu-suyitsydu-dzherelo.htmlДо відома керівників ЗНЗ!

Надсилаємо для ознайомлення лист ТОКІППО від 14.02.2017 р. №01-02/127 "Щодо підтримки громадської акції Єднання України "Труханівська Січ"[5]

Методист відділу освіти, молоді та спорту Нога Л.М.До уваги вчителів англійської мови!

Організація "Школа Молодої Еліти" запрошує вчителів англійської мови для участі у роботі клубів з англійської мови. [6].

Методист відділу освіти, молоді та спорту Нога Л.М.До відома керівників ЗНЗ, заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів, класних керівників!

Надсилаємо до відома та використання в роботі методичні рекомендації, щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності[7],[8]

Методист відділу освіти, молоді та спорту Нога Л.М.До уваги керівників загальноосвітніх навчальних закладів та вчителів історії!

Надсилаємо до відома та використання у роботі лист про проведення V Всеукраїнського історичного конкурсу "Непізнана історія мого краю. Досягнення жителів моєї місцевості". Положення конкурсу додається [9], [10],[11], [12],[13].Учасники мають надіслати свої роботи до 26 березня 2017 року. Роботи приймаються за адресою: вул. І. Свенціцького 17, м. Львів, 79011 (тема листа: «Історичний конкурс») або ж на електронну пошту events@ucu.edu.ua (тема листа «Історичний конкурс»)

Методист відділу освіти, молоді та спорту Нога Л.М.Керівникам ЗНЗ!

Надсилаємо до відома та використання у роботі наказ про проведення конкурсу"Безпека в житті - життя в безпеці"[14]

Методист відділу освіти, молоді та спорту Нога Л.М.Керівникам навчальних закладів!

Наказ відділу освіти, молоді та спорту "Про харчування учнів ЗНЗ та вихованців ДНЗ пільгових категорій"[15]

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Г.Я. Грицик
До уваги керівників ЗНЗ та педагогів організаторів!

Надсилаємо до виконання проект «Громадські ініціативи»[16]

Методист відділу освіти, молоді та спорту Нога Л.М.До уваги керівників ЗНЗ та вчителів християнської етики!"

Надсилаємо рекомендаційні матеріали щодо відзначення 125-річчя з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого[17], [18],[19].

Методист відділу освіти, молоді та спорту Нога Л.М.До уваги керівників ЗНЗ !!!

Надсилаємо до відома та використання у роботі лист Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної освіти "Про літературний конкурс «Ми за тверезе життя!» [20] Прийом робіт розпочинається 30 січня 2017 року і триває до 30 квітня 2017 року. Роботи приймаються через реєстраційну форму на офіційній сторінці конкурсу:http://www.tvereza.info/konkurs/ Про участь у літературному конкурсі прохання повідомити на електронну адресу vobiloboz@gmail.com. до 30.04.2017р.

Методист відділу освіти, молоді та спорту Нога Л.М.До уваги керівників ЗНЗ !!!

Надсилаємо до відома та використання у роботі лист Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної освіти "Про проведення конкурсу «Змагаймось за нове життя!» [21] Про участь у конкурсі учнівської та студентської творчості прохання повідомити на електронну адресу vobiloboz@gmail.com. до 20.02.2017 р.

Методист відділу освіти, молоді та спорту Нога Л.М.


Увага!

До відома керівників методичних комісій освітнього округу!

Організаційне засідання освітнього округу переноситься з 02 лютого 2017 року на 03 лютого 2017 р. Початок роботи - 12.30 год .

Методист відділу освіти, молоді та спорту Нога Л.М.Оголошення!

З 6 лютого до 17 березня 2017 року на сайті українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) проходитиме реєстрація учасників ЗНО .

ЗНО почнеться 23 травня і завершиться 16 червня. Надсилаємо графік проведення ЗНО-2017 [22].

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Н.Б. СлободянДо уваги керівників методичних комісій освітнього округу!

02 лютого 2017 року о 12.30 год на базі Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ст. відбудеться організаційне засідання освітнього округу. На засідання запрошуються заступники директорів з навчально-виховної роботи (принести: інформацію про відкриті уроки( дата, тема),психолог Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ст.,педагог-організатор Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ст., керівники МК округу.

Методист відділу освіти, молоді та спорту Нога Л.М.До уваги керівників ЗНЗ та вчителів інформатики!

7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету».

Нагадаємо, що День безпечного Інтернету відзначається з 2004 року. Вперше кампанія була відзначена в 14 країни (13 країн ЄС і Австралії). З тих пір кампанія значно виросла. Так, наприклад, у 2016 році День безпечного Інтернету відзначався в більш ніж 120 країнах по всьому світу. Хештеги # SID2016 та #SaferInternetDay перевищили більш ніж 100 000 повідомлень і потенційно охопили більше 400 мільйонів чоловік

Як приєднатися до Дня безпечного Інтернету у 2017 році?

Логотип «День безпечного Інтернету» можна завантажити | тут

Повідомляйте про свої події у соціальних мережах, використовуючи хештег | #SID2017

Рекомендації для шкіл можна завантажити | тут

Рекомендації для батьків можна завантажити | тут

Для отримання відкритого цифрового бейджу «Організатор заходу до Дня безпечного Інтернету 2017 в Україні» | зареєструйте свій захід | запосиланням

Приєднуйтесь до Дня безпечного Інтернету в Україні у Фейсбуці:https://www.facebook.com/UkraineSID


Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Н.Б. СлободянДо уваги керівників ЗНЗ та вчителів історії!

Надсилаємо для врахування і використання в роботі методичні рекомендації щодо відзначення 99-ї річниці героїчного бою під Крутами [23]

Методист відділу освіти, молоді та спрту Нога Л.М.До уваги керівників ЗНЗ та вчителів біології"!

Просимо взяти участь у конкурсі "Вода - це життя" у рамках заходів еколого-прорсвітницького спрямування до Всесвітнього дня води. Положення конкурсу додається [24]

Методист відділу освіти, молоді та спрту Нога Л.М.До відома керівника Ромашівського НВК "ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ"

НАГАДУВАННЯ!

Терміново подати матеріали на обласний Всеукраїнський конкурс екскурсоводів музеїв навчальних закладів "Край, в якому я живу"[25].

Методист відділу освіти, молоді та спорту Нога Л.М.До відома керівників ЗНЗ!

Надсилаємо для врахування в роботі копію листа Міністерства освіти і науки від 10.01.2017 р. № 1/9-2 "Про сучасні підходи до навчально-виховного процесу учнів з особливими освітніми потребами" (додається)[26]

Методист відділу освіти, молоді та спрту Нога Л.М.До уваги адміністрації Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ст

Відділ освіти, молоді та спорту Білобожницької сільської ради повідомляє, що 25 січня 2017 року відбудеться навчальний збір обласної школи управлінської майстерності на тему: «Проектна діяльність учнівського самоврядування. Школа – влада – громада: взаємодія та розвиток». Представлення проекту «Громадські ініціативи»». Для участі в роботі навчального збору делегується куратор Білобожницької ОТГ рад старшокласників, педагог-організатор Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ст. Романів Г.П. Початок роботи о 10.30 год. за адресою: Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти, вул. Громницького,1, м. Тернопіль.

Методист відділу освіти, молоді та спорту Л.М.НогаДо уваги керівників ЗНЗ!

Надсилаємо до відома та використання в роботі лист Міністерства освіти і науки України від 16.01.2017 р. № 1/9 - 11 про продовження щорічної Всеукраїнської благодійної акції "Назустріч мрії V" ( лист додається)[27]

Методист відділу освіти, молоді та спорту Л.М. НогаНАГАДУВАННЯ!!!

До відома керівників загальноосвітніх закладів!

До уваги адміністрації ЗНЗ та ДНЗ! Прохання взяти участь у конкурсі веб-сайтів.[28]

Методист відділу освіти, молоді та спорту Л.М.НогаДо уваги керівників ЗНЗ!!!

Відділ освіти, молоді та спорту надсилає графік проходження щорічного медичного огляду працівниками загальноосвітніх навчальних закладів у 2017 році [29]

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Н.Б. СлободянДо відома вчителів історії!

Організувати та провести заходи з відзначення Дня Соборності України[30]

Методист відділу освіти, молоді та спорту Л.М.Нога


До відома вчителів історії!

Надсилаємо для ознайомлення та використання в роботі інформацію про відзначення 105-ї річниці від дня народження Я.Стецька.[31]

Методист відділу освіти, молоді та спорту Л.М.Нога .До відома вчителів християнської етики!

Запрошуємо взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції, приуроченої 125-річчю від дня народження Патріарха УГКЦ Йосипа Сліпого,яка відбудеться 23 лютого 2017 року [32]

Методист відділу освіти, молоді та спорту Л.М.Нога


До відома вчителів історії!

Надсилаємо інформацію про проведення Міжнародного конкурсу юних істориків "Лелека -2017"[33]

Методист відділу освіти, молоді та спорту Л.М.НогаДо відома керівників ЗНЗ!

Просимо надіслати до 23.12.2017 р. інформацію про проведену роботу щодо виконання обласної програми співпраці із закордонними українцями за формою, що додається [34]

Методист відділу освіти, молоді та спорту Л.М. НогаКерівникам ЗНЗ!!!

Надсилаємо для ознайомлення та використання в роботі наказ відділу освіти, молоді та спорту "Про підтримку закордонних українців у сфері загальної середньої освіти"[35]

Методист відділу освіти, молоді та спорту Л.М. НогаДо уваги керівників ЗНЗ!

Відділ освіти, молоді та спорту надсилає підсумковий наказ " Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 н. р."[36]

Методист відділу освіти, молоді та спорту Л.М.НогаДо уваги вчителів математики!

У 2016/2017 навчальному році Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» буде проведено в два етапи: Всеукраїнський (для учнів 2-6 класів) відбудеться 9 грудня 2016 року та Міжнародний (для учнів 2-11 класів) – 16 березня 2017 року. Метою конкурсу є популяризація математичних ідей та підтримка талановитих школярів, розвиток їх інтелектуальних здібностей. До участі в Конкурсі запрошуються всі загальноосвітні навчальні заклади. Підсумки конкурсу у 2015/2016 н.р. та умови його проведення висвітлено на сайті: | http://kangaroo.com.ua.

Телефони оргкомітету: (032)240-17-00, (032)292-06-45.

Лист Міністерства освіти та науки України від 10.08.2016 №1/9-427 «Про проведення Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» у 2016/2017 навчальному році» [37]

Головний спеціаліст відділу освіти Н.Б. СлободянДо уваги вчителів української мови та літератури !!!

31.01.2017 р. закінчується реєстрація VIII Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» — 2017. Про участь у грі повідомити ввідділ освіти, молоді та спорту до 31.01.2017 р.

Методист відділу освіти Л.М. НогаКерівникам ЗНЗ!!!

Надсилаємо для ознайомлення та використання в роботі наказ відділу освіти, молоді та спорту "Про організацію у 2017 році І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької, військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")" [38]

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту В.М. СеньківТЕРМІНОВО!!!

Подати списки працівників ЗНЗ для організації проходження щорічного медичного огляду за формою, що додається [39]

Головний спеціаліст відділу освіти Н.Б. СлободянДо відома керівників та педагічних працівників навчальних закладів!

Надсилаємо для ознайомлення та використання в роботі наказ відділу освіти, молоді та спорту "Про затвердження плану-графіка підвищення кваліфікації керівних і педагогічних кадрів освіти Білобожницької сільської ради на 2017 рік"[40]

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Г.Я. ГрицикКерівникам ЗНЗ!!!

Лист Міністерства освіти і науки України від 06.12.2016 № 1/9-644 «Щодо участі у VII Всеукраїнському конкурсі на кращий веб-сайт закладу освіти»[41]

Головний спеціаліст відділу освіти Н.Б. СлободянКерівникам ЗНЗ!!!

Лист Міністерства освіти і науки України від 05.12.2016 № 1/9-638 «Щодо організації роботи з охорони праці в навчальних закладах» [42]

Головний спеціаліст відділу освіти Н.Б. СлободянОсобисті інструменти