Термінові оголошення

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

До уваги директорів ЗНЗ !

Просимо до 27 грудня 2017 року заповнити в електронному вигляді[1] списки учнів схильних до правопорушень, які перебувають на внутрішкільному обліку в загальноосвітніх навчальних закладах та на обліку в підрозділах кримінальної поліції у справах дітейДо уваги керівників ЗНЗ та вчителів інформатики

Олімпіада з інформаційних технологій відбудеться на базі Чортківської ЗОШ №7 23.12.2017 о 10.00. Кожен учасник повинен бути забезпечений власним ноутбуком, чи лептопом для виконань завдань.


До уваги директорів ЗНЗ та вчителів правознавства!

Вітаємо переможців районного етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавста:

Горин Олександр Олександрович (9 клас,Джуринська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель Горин Н.І.),

Огоренко Ольга Василівна ( 10 клас, Великочорнокінецька ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель Клапків Г.І.),

Цепенда Дарина Петрівна (11 клас, Джуринська ЗОШ І-ІІІ ст.. вчитель Горин Н.І.).

Успіхів в обласному етапі олімпіаді, яка відбудеться 25 січня 2018 року

Методист РМК Гедеон Л.М.До уваги директорів ЗНЗ , вчителів української мови та літератури, історії!

Зміни до наказу відділу освіти № 231-од від 09.11.2017р. «Про проведення в район у 2017-2018 навчальному році ХУІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості»

Запрошуються члени журі районного етапу ХУІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості 27 грудня 2017 року , на 10.00, МНВК:

Побуринна Є.Є. (Улашківська ЗОШ І-ІІІ ст.), Скринник Н.Я. (Горішньовигнанський НВК), Дячок С.О.( Колиндянська ЗОШ І-ІІІ ст.), Гут Н.В.(Милівецька ЗОШ І-ІІ ст.), Шпак Н.В.(Сосулівська ЗОШ І-ІІ

ст.). Греньків О.В.(Білобожницька ЗОШ І-ІІІ ст.);

Горин Н.І. (Джуринська ЗОШ І-ІІІ ст.),Мельник Н.З. (Косівська ЗОШ І-ІІІст.), Андрухів О.Ю. (Росохацька ЗОШ І-ІІІ ст.), Хитра О.В. (Білівська

ЗОШ І-ІІІ ст.), Опаріна Г.В.(Сосулівська ЗОШ І-ІІ ст.), Слота О.Р.(Скородинська ЗОШ І-ІІ ст.)

Методисти РМК Махно С.І., Гедеон Л.М.До уваги вчителів обслуговуючої праці Джуринського та Пробіжнянського освітніх округів

У четвер, 21 грудня 2017р. на базі Базарської ЗОШ І-ІІІ ст. відбудеться семінар-практикум. Відїзд о 9.50 рейсовим автобусом "Чортків-Базар (Буряківка)" від зупинки "Сільгоспхімія".

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги кекерівників ЗНЗ району та вчителів біології!

Склад журі та оргкомітету ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології [2]

Методист РМК Сороківська Н. Р.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Надсилаємо для інформування та використання в роботі лист Міністерства освіти і науки України від 04.12.2017 р. № 1/9-658 «Про Всеукраїнську премію «Диво-дитина-2018». Детальна інформація на сайті www.divo-dutuna.com [3]

Методист РМК Госович І.І.


До уваги вчителів інформатики. Визначення меж результатів конкурсу Бобер[4] Методист Татарин Л.Я


До уваги працівників психологічної служби

Статистичний звіт [5] про виконану роботу за І семестр подати на адресу gykavairyna@gmail.com до 14 грудня 2017р.

Методист РМК Гикава І.Л.


Результати олімпіади з інформатики[6]


До уваги вчителів основ здоров’я загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ст.

У четвер, 14 грудня 2017р. відбудеться семінар-практикум на базі Улашківської ЗОШ І-ІІІ ст. Від’їзд рейсовим автобусом «Чортків-Заболотівка» о 8.30 від військкомату.

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги вчителів історії

На допомогу вчителям історії, які викладають пропедевтичний курс "Вступ до історії" у 5 класі.[7]

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району,вчителів історії та української мови та літератури!

Тернопільський ОКІППО з 06 грудня 2017 до 29 січня 2018 року проводить обласний конкурс літературних творів (статей, есе, нарисів) серед учнів 9-11 класів на тему «Крути – героїзм без віку».

До участі у конкурсі запрошується учнівська молодь району.

Умови проведення обласного конкурсу літературних творів (статей, есе, нарисів) додаються.[8]

Роботи подати на адресу: javorynaoffice@gmail.com

Роботи на паперових носіях подати у центр виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти Тернопільського ОКІППО.

Методисти РМК Гедеон Л.М., Махно С.І.


До уваги керівників ЗНЗ району та вчителів англійської мови!

1. Подати інформацію до 20 грудня про популяризизацію вивчення англійської мови [9] на адресу ludmyla-voloshyna@ukr.net

2. Про інноваційну діяльність (усіх педагогів) (до 20 грудня) [10] на адресу ludmyla-voloshyna@ukr.net

Методист Волошина Л.І.До уваги керівників ЗНЗ! інформуємо що,22-28 січня 2018 року проходитиме зимова сесія «Web-STEM-школа – 2018» (наказ ДНУ ІМЗО від 23.11.2017 № 58) з метою ознайомлення педагогічної громадськості з інноваційними освітніми технологіями, створення платформи для спілкування, пошуку і підтримки перспективних наукових ідей щодо розвитку STEM-освіти в Україні. У програмі Web-STEM-школи будуть представлені матеріали для всіх рівнів освіти та навчання різних вікових категорій дітей за напрямами: – теоретичні аспекти запровадження STEM-освіти;

– матеріально-технічне забезпечення для реалізації STEM-навчання;

– науково-методичне забезпечення запровадження STEM у навчально-виховний процес;

– лайфхаки для STEM-уроків;

– розвиток професійної компетентності педагогів.

Участь у роботі Web-STEM-школи безкоштовна. Для навчання, отримання матеріалів і сертифікату необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: [11] Для спікерів заявку з матеріалами необхідно надіслати не пізніше 10 грудня 2017 року на електрону адресу: webstemschool2017@gmail.com. Перелік документів, які необхідно подати учаснику-спікеру для представлення на зимовій сесії «Web-STEM-школа – 2018», [12]


Методист Татарин Л.Я.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (технічні види праці) у 2017-2018рр. [13] 8 клас, [14] 9 клас.

Методист РМК Кашуба Р.О.-

До уваги вчителів фізики - учасників районного конкурсу "Вчитель року"! Від'їзд в Білівську школу о 9.00 год. від зупинки "Ореол" (магазин "Наш край") рейсовим автобусом " с.Біла - Заводське"

Методист РМК Кастранець Л.М.До уваги вчителів фізики! Нагадую, що 09.12. 2017 р. на базі Заводської ЗОШ І-ІІІ ст. відбудеться районна олімпіада з фізики. Члени журі: 7 клас - Гвко О.М. (Білівська ЗОШ), Дуриш І.М. (Скородинська ЗОШ) ; 8 клас - Стасишин І.Б. (Полівецька ЗОШ), Томілович С.М. (Свидівська ЗОШ), 9 клас - Дерій П.Є. (Староягільницька ЗОШ), Ментинський М.М. (Залісянська ЗОШ); 10 клас - Драбик І.С. (Улашківська ЗОШ), Блаженко А.Р. (Заводська ЗОШ); 11 клас - Хом'як О.Я.(Ягільницька ЗОШ), Ярема П.Ф. (Джуринська ЗОШ). Перевірка робіт 11.12.2017 р. о 9.00. год. в приміщенні МНВК.

Методист РМК Кастранець Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району та вчителів історії !!!

Про організацію та проведення в районі Міжнародного конкурсу юних істориків «Лелека-18»

[15]

[16]

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги адміністрації шкіл та вчителів фізики! Вітаємо переможців заочного туру районного конкурсу "Вчитель року" в номінації "Фізика" та запрошуємо взяти участь в очному турі, який відбудеться 07.12.2017 р. о 10.00 год. на базі Білівської ЗОШ І-ІІІ ст. Учасниками очного туру стали: Івасишин Л.Я. (Пробіжнянська ЗОШ І-ІІІ ст.), Конопельська Г.Я. (Білобожницька ЗОШ І-ІІІ ст.), Хом'яг О.Я. (Ягільницька ЗОШ І-ІІІ ст.), Музика О.К. (Бичківська ЗОШ І-ІІ ст.), Томілович С.М. (Свидівська ЗОШ І-ІІ ст.). Учасники конкурсу представляють: 1)опис досвіду (коротка презентація із вказівкою елементів інноваційної технології, яку використовує вчитель, до 5 хв.); 2) фрагмент уроку фізики у 8 класі ( показ елементів даної технології, 15 хв.)

Методист РМК Кастранець Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району та вчителів хімії !!!

Склад журі та оргкомітету ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії [17]

Методист РМК Сороківська Н. Р.


До уваги керівників ЗНЗ району та вчителів англійської мови!

1. Подати інформацію до 20 грудня про популяризизацію вивчення англійської мови [18] на адресу ludmyla-voloshyna@ukr.net

2. Про інноваційну діяльність (до 20 грудня) [19] на адресу ludmyla-voloshyna@ukr.net

Методист Волошина Л.І.


До уваги керівників ЗНЗ району !!!

Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії[[20]]


До уваги вчителів фізичної культури ЗНЗ району !!!

Просимо подати інформацію у районний методичний кабінет про стан позакласної роботи з фізичної культури та стан медико-педагогічного контролю за фізичним вихованням учнів у загальноосвітніх навчальних закладах району за встановленим взірцем [21]. Інформацію подати до 11.12.2017р. на паперових та електронних (на електр. адресу ruskash76@gmail.com) носіях.

Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги керівників ЗНЗ району !!!

Відповідно до наказу управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації "Про впорядкування навчання працівників освітньої галузі області з питань цивільного захисту" необхідно скласти списки проходження курсової підготовки за встановленим взірцем [22]. Списки подати у відділ освіти (районний методичний кабінет) до 11 грудня 2017 року.

Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги директора навчального закладу

Чортківським районним центром зайнятості оголошено конкурс відеороликів «Професія очима дітей». Умови участі додаються [23] Роботи передати в Чортківський РМК до 10 грудня 2017р.

Методист РМК Гикава І.Л.

---


До уваги директора навчального закладу

13 грудня 2017р. на базі Чортківського МНВК відбудеться районний етап виставки – конкурсу «Замість ялинки – зимовий букет». Початок роботи о 10.00. Пропонуємо підготувати роботи у номінаціях «Дідух - різдвяний дух» для шкіл Улашківського, Джуринського шкільних освітніх округів, ЦНТТДУМ, Білобожницька ЗОШ І-ІІІ ст., Великочорнокінецька ЗОШ І-ІІІ ст., Угринська ЗОШ І-ІІ ст. «Галицькі сувеніри та різдвяна атрибутика» для шкіл Ягільницького освітнього округу,ЦНТТДУМ; Ридодубівська ЗОШ І-ІІ ст., Давидківська ЗОШ І-ІІ ст., Заводська ЗОШ І-ІІІ ст. «Новорічна композиція «Різдвяна казка» для навчальних закладів Пробіжнянського, Приміського освітніх округів, ЦНТТДУМ; Ромашівська ЗОШ І-ІІ ст., Колиндянська ЗОШ І-ІІІ ст., Чорнокінецько-Волянська ЗОШ І-ІІ ст.[24], [25] Виступ-захист роботи учнями до 5 хв.

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги вчителів обслуговуючих видів праці

Результати районного етапу олімпіади [26]

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги керівників ЗНЗ району та вчителів основ християнської етики!!!

CЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ ! З благословення Преосвященного Владики Бучацької єпархії УГКЦ Дмитра Григорака запрошуємо вчителів «Основ християнської етики району на семінар-практикум:"ПОКЛИКАНІ ДО ЛЮБОВІ ТА ВИТРИВАЛОСТІ", який відбудеться у четвер 16 листопада 2017 р. у Бучацькому Єпархіальному управлінні за адресою : м.Чортків ,вул.Монастирська,1. Початок- 10.00 год.

Завідувач РМК Петрів С.М.


До уваги вчителів географії!До уваги заступника директора з НВР Просимо спланувати тиждень профорієнтації: заходи, відповідальних та вказати орієнтовні строки проведення для погодження з працівниками центру зайнятості Інформацію надіслати на електронну адресу gykavairyna@gmail.comдо 15 листопада.

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги директора навчального закладу та вчителя основ здоров’я

Запланувати і провести Тиждень безпеки дорожнього руху з 13 по 19 листопада 2017р. [27], [28] Про виконану роботу інформувати на електронну адресу gykavairyna@gmail.com до 20 листопада.

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги практичних психологів

До 15 листопада інформувати на електронну адресу gykavairyna@gmail.com про надання психологічної допомоги дітям учасників антитерористичної операції за напрямками роботи: психодіагностична робота, психологічне консультування, корекційно-розвивальна робота, психологічна просвіта. Додати фото.

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Наказ "Про проведення в районі у 2017/2018 навчальному році ХVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості"[29]

Методист РМК Махно С.І.


До уваги вчителів суспільних дисциплін!

Тернопільський ОКІППО рекомендує вчителям суспільних дисциплін взяти участь у заході « У Бандерівські читання». Інформація

тут [30]

Методист РМК Гедеон Л.М.


Шановні колеги! Видавництво National Geographic Learning та компанія Лінгвіст оголошують Всеукраїнський конкурс для вчителів англійської мови – TEACHERtalks. Умови конкурсу та реєстрація для уваги вчителів англійської мови! часті [31].

Методист Волошина Л.І.


До уваги вчителів математики та фізики! Прошу терміново заповнити форму "Вчителі", яка знаходиться на сторінці методиста.

методист РМК Кастранець Л.М.


До уваги директора навчального закладу

До відома та врахування в роботі лист Громадської організації Ла Страда-Україна [32]

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги вчителів основ здоров'я

Просимо взяти участь в проведенні он-лайн опитування у межах проекту «Вчимося жити разом» [33]

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги вчителів обслуговуючих видів праці

Під час проведення районного етапу олімпіади з трудового навчання дозволяється використовувати свої швейні машини, оскільки швейний цех МНВК обладнаний промисловими машинами. Просимо учасників олімпіади та керівників команд прибути в національному одязі, для виконання практичного туру олімпіади необхідно мати спецодяг.

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги керівників ЗНЗ району та вчителів історії

Про проведенення ХУІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості. Інформація тут [34]

У конкурсі беруть участь всі ЗНЗ району. Роботи представити в паперовому та електронному варіанті до 20 січня 2018 року на адресу: м. Чортків, РМК, Гедеон Л.М.

Методист РМК Гедеон Л.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Надсилаємо до виконання лист "Про проведення ХVІІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності"[35]

Методист РМК Махно С.І.

---

До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Надсилаємо до виконання лист "Про відзначення в районі в 2017 році Дня Гідності та Свободи" [36]

Методист РМК Госович І.І.


До уваги вчителів трудового навчання ЗНЗ району (технічні види праці) !!!

Надсилаємо доповнення до переліку матеріалів для виконання практичного завдання учнями 11 класу (технічна праця) на ІІ етапі олімпіади з трудового навчання [37]. Дякуємо за розуміння!

Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Управління освіти Тернопільської ОДА рекомендує вчителям історії та правознавства району взяти участь у відкритому конкурсі короткометражних кіно, відеороликів, присвячених правам людини. Інформація тут [38]

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги педагогів-організаторів!

У середу 08.11.2017 р. на базі Чортківського МНВК (10.00) відбудеться засідання лідерів учнівського самоврядування (план роботи додається) [39]

Методист РМК Госович І.І.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Про відзначення 70-річчя операції «Захід». Інформація на електронну пошту

luda111625@gmail.com [40] до 17 листопада 2017 року

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Надсилаємо методичні рекомендації щодо реалізації обласної програми впровадження Української Хартії вільної людини в навчальних закладах Тернопільської області на 2017-202 роки [41]

Методист РМК Госович І.І.


До уваги педагогів-організаторів!!!

Надсилаємо для ознайомлення та виконання план роботи "Клуб старшокласників "Точка зору"[42]

Методист РМК Госович І.І.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Про підсумки проведення в районі у 2017– 2018 навчальному році VІІІ Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка[43] Методист РМК Махно С.І.


До уваги керівників ЗНЗ та вчителів екології!

Склад журі та оргкомітету ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з з екології [44]

Методист РМК Сороківська Н. Р.


До уваги адміністрації шкіл та вчителів математики! Члени журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики: 6 клас - Сенів Л.П. (Шульганівська ЗОШ І-ІІ ст.), Ментинська Н.С.(Залісянська ЗОШ І-ІІ ст.); 7 клас - Синявська О.І. (Білобожницька ЗОШ І-ІІІ ст.),Гуменюк Л.Й. (Шманьківська ЗОШ І-ІІ ст., 8 клас - Кушнірик У.І. (Джуринська ЗОШ І-ІІІ ст.), Пирен Г.І.(Нагірянська ЗОШ І-ІІ ст.), 9 клас - Прокопів М.І. (Бичківська ЗОШ І-ІІ ст.), Дмитровська Н.І. (Росохацька ЗОШ І-ІІІ ст.), 10 клас - Лемець О.О.(Білівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Клак Г.Ю.(Заводська ЗОШ І-ІІІ ст), 11 клас - Кишкан Г.М. (Пробіжнянська ЗОШ І-ІІІ ст.), Мельничук О.Д. (Заводська ЗОШ І-ІІІ ст.). Для перевірки робіт членам журі прибути В МНВК 06.11.2017р. на 9.00 год.

Методист РМК Кастранець Л.М.


До уваги вчителів екології!

Надсилаємо методичні рекомендації щодо проведення ІІ (районного)етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології у 2017-2018 навчальному році [45]

Методист РМК Сороківська Н. Р.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Надсилаємо методичні рекомендації щодо проведення Тижня права

[46]

Методист РМК Гедеон Л.М.

Особисті інструменти