Термінові оголошення

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

До уваги вчителів інформатики Більше не потрібно витрачати свій особистий час на підготовку до уроків. Тепер у вас будуть готові плани-конспекти, тести для перевірки знань, готові пояснення теоретичної частини навчального матеріалу за допомогою презентацій з елементами інтерактивності, а також готові інструкції до практичних робіт та файли заготовки до них. За допомогою готових тестів, ви за п'ять хвилин перевірите знання і підготовку всіх учнів до майбутнього уроку. При цьому з вашого боку потрібно буде натиснути всього пару кнопок, а все інше зробить за вас комп'ютер. Він задасть потрібні питання і сам поставить оцінку. Комплекти 5,6,7 і 9 класи [[1]]


До уваги вчителів трудового навчання

20 січня 2016 р. на базі ЦНТТДУМ відбудеться районний етап конкурсу робіт декоративно-ужиткового мистецтва «Кожен наш поступ – тобі Україно!». Просимо представити по одній роботі від вчителів технічних та обслуговуючих видів праці. Методисти РМК Гикава І.Л, Кашуба Р.О.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Члени журі олімпіади з української мови та літератури.[2] Прошу повідомити членів журі і забезпечити їх участь у перевірці робіт, яка відбудеться на базі Чортківського МНВК в 11.00 год. 16 листопада 2015 року .

Методист РМК Махно С.І.До уваги керівників ЗНЗ району та вчителів історії !

На виконання листа департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації №01/4148-08 від 30.10.2015 року « Про проведення п»ятого Всеукраїнського учнівського конкурсу юних суспільствознавців «Кришталева сова» повідомляю, що 20 лютого 2016 року відбудеться конкур «Кришталева сова» для учнів 3-11 класів.

Для участі у конкурсі необхідно подати заявку ( зразок додається) на електронну адресу krvshtalevasova@ gmail.com, або поштою на адресу: 03037, м.Київ. вул. Освіти. 6,кім. 48; Всеукраїнська Спілка викладачів суспільних дисциплін і громадянської освіти.[3]

Детальна інформація: http://gromad-osvita.org.ua, тел. (044)520-12-07, (050) 145-46-31,0965501273.

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району, вчителів української мови і літератури та історії !

Надсилаємо наказ про проведення в районі у 2015/2016 навчальному році ХV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості [4]

Методист РМК Махно С.І.


До уваги керівників ЗНЗ району та шкільних бібліотекарів!

Відповідно до плану роботи відділу освіти та РМК у 2015-2016н.р. вивчатиметься питання "Робота шкільних бібліотек з фондом навчальної літератури відповідно до вимог Положення про бібліотеку загальноосвітнього навчального закладу, Інструкції про порядок комплектування та облік підручників і навчальних посібників у бібліотечних фондах Улашківської, Великочорнокінецької, Пробіжнянської ЗОШ І-ІІІ ст.,Давидківської, Свидівської, Кривеньківської, Ромашівської ЗОШ І-ІІ ст.

Методист РМК Маслянко В.О.
До уваги керівників ЗНЗ району та шкільних бібліотекарів!

На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 06.02.2012р. №111 "Про вдосконалення діяльності бібліотек загальноосвітніх навчальних закладів" до 20 листопада 2015р. подати інформацію у РМК на адресу maslyanko_volodumur@ukr.net звітність про вдосконалення діяльності бібліотеки за формою [5]

Методист РМК Маслянко В.О.До уваги керівників ЗНЗ району!

Доводимо до Вашого відома наказ відділу освіти про підсумки районного конкурсу «Класний керівник року-2015». [6]

Методист РМК Госович І.І.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Надсилаємо лист про проведення ІІІ Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць»[7]

Методист РМК Махно С.І.


До уваги директора навчального закладу

Наказ відділу освіти Чортківської РДА «Про підсумки проведення районного етапу конкурсу серед команд юних інспекторів дорожнього руху» [8] та протокол засідання журі [9] Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги керівників ЗНЗ району! Продовжуємо проводити заходи, присвячені вшануванню ролі Андрея Шептицького у становленні української державності і розвитку духовності українства. Просимо активно інформувати про проведену роботу на web-сторінках навчальних закладів, відділу освіти та РМК.

Завідувач РМК Петрів С.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!

13 листопада 2015року віддбудеться християнський семінар за адресою м.Чортків, вул.Монастирська 1, для участі запрошуються освітяни району: вчителі основ християнської етики, педагоги-організатори, психологи(не менше одного представника від школи) на тему: "Навернення і духовний супровід особи". Почоток об 11.00 год.

Завідувач РМК Петрів С.М.


До уваги вчителів основ здоров’я

Нагадуємо, що протягом 9-15 листопада традиційно проходить Тиждень безпеки дорожнього руху [10] Просимо провести урок «Безпека на дорозі – безпека життя» та інформувати про проведену роботу до 16 листопада на адресу gykavairyna@gmail.com


До уваги керівників ЗНЗ району

Надсилаємо лист про проведення огляду-конкурсу на кращу організацію правовиховної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах району. [11]

Методист РМК Госович


До уваги керівників ЗНЗ району!

Доводимо до Вашого відома лист Міністерства освіти і науки України про Десяті Всеукраїнські Читання з гуманної педагогіки «Виховуватися в моральному кліматі пам’яті». [12]До уваги вчителів трудового навчання (технічні види праці)!

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій) для учнів 8-9-х класів відбудеться на базі Заводської ЗОШ І-ІІІ ст., для учнів 10-11-х класів - на базі Чортківського МНВК. Початок о 10.00 год. 14.11.2015р. Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги вчителів предмета "Захист Вітчизни"!

Лист ТОКІППО №01-02/840 від 02.11.2015р. "Щодо навчально-методичного забезпечення викладання предмета "Захист Вітчизни" [13]. Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги вчителів англійської мови!

Просьба забрати матеріали для проведення Всеукраїнського конкурсу "Гринвіч".

Методист РМК Волошина Л.І.
До уваги вчителів фізики опорних шкіл освітніх округів! Прошу терміново подати потребу у навчально-методичному забезпеченні кабінетів фізики Ваших шкіл на адресу kastranets@i.ua. Пропозиції були надіслані на електронну адресу Ваших шкіл.

Методист РМК Кастранець Л.М.
До уваги вчителів трудового навчання!

Перелік матеріалів та інструментів для учасників ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій) у 2015–2016 н.р. [14]. Методисти РМК Кашуба Р.О., Гикава І.Л.


До уваги вчителів інформатики! Прошу терміново вислати на адресу kastranets@i.ua заявку про участь школярів у конкурсі "Бобер" та відскановану квитанцію про оплату (хто цього ще не зробив).

Методист РМК Кастранець Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!

На виконання заходів Чортківської РДА № 01-23/01-45 від 27.10.2015 року з відзначення в районі 25-ї річниці Студентської революції на граніті, протягом листопада 2015 року провести у загальноосвітніх навчальних закладах уроки мужності, інформаційно-просвітницькі години, круглі столи, лекції; оформити у шкільних бібліотеках виставки фотодокументів, преси, літератури, приурочені цим подіям.

Інформацію подати до 20 листопада 2015 року на електронну адресу: gedeon51@mail.ru.

Методист РМК Гедеон Л.М.
До уваги керівників ЗНЗ району!

Прошу повідомити випускників, що на сайті УЦОЯО в розділі підготовка до ЗНО (testportal.gov.ua/prepare/) розміщено матеріали, які допоможуть підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання: - характеристика сертифікаційної роботи з навчального предмета; - програма зовнішнього незалежного оцінювання з навчального предмета. Особливу увагу звернути на завдання із зірочкою з української мови, математики, історії України, результати яких будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація.

Методист РМК Мандзюк У.З.До уваги керівників ЗНЗ І-ІІст. району!

Прошу звернути увагу на результати участі учнів загальноосвітніх навчальних закладів у ІІ етапі VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Методист РМК Махно С.І.


До уваги керівників ЗНЗ району та вчителів хімії!

Склад журі районної олімпіади з хімії [15]

Методист РМК Сороківська Н. Р.До уваги керівників ЗНЗ району та вчителів іноземної мови!

Склад журі та оргкомітету олімпіади з іноземної мови [16]

Волошина Л.І.


До уваги керівників ЗНЗ району та вчителів іноземної мови!

Відповідно до плану відділу освіти та РМК у 2015-2016 навчальному році вивчатиметься питання "Тестовий контроль як об’єктивна форма оцінки знань, умінь та навичок учнів» у Базарській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Залісянській, Заболотівській, Палашівській, Скородинській, Джуринськослобідківській, Шульганівській, Шманьківській ЗОШ І-ІІ ступенів, Шманьківчицькій ЗОШ І ступеня".

Волошина Л.І.До уваги керівників ЗНЗ району!

Доводимо до Вашого відома наказ відділу освіти "Про підсумки проведення в районі у 2015– 2016 навчальному році VІ Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка"[17]

Методист РМК Махно С.І.


До уваги вчителів інформатики! Наполегливо і повторно прошу заповнити форму "Вчителі інформатики", яка подана за посиланням [18].

Методист РМК КастранецьДо уваги вчителів фізики району! Просимо відкрити документ і взяти логін і пароль доступу до хмарного середовища. Ввести дані і перевірити вхід в файлове середовище. В документі є інструкція.[19] OneDrive дає змогу легко створювати резервні копії файлів, зберігати й передавати фотографії, відео, документи та багато іншого – будь-де, на будь-якому пристрої, безкоштовно. Разом з обліковим записом Microsoft безкоштовно надається онлайнове сховище

Методист РМК Кастранець Л.М.


До уваги керівників та вчителів біології ЗНЗ району !

На виконання листа Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді від 01.10.2015 р. «Про підготовку щорічних звітних матеріалів щодо діяльності позашкільних навчальних закладів еколого-натуралістичного профілю протягом 2015 р.», з метою належної підготовки звітних матеріалів, прошу до 10.11.2015 р. надіслати мережу гуртків еколого-натуралістичного та декоративно-ужиткового профілів ваших навчальних закладів на 2015-2016 н.р. за зразком, що додається.[20] на електронну адресу sorokivska9990@gmail.com

Методист РМК Сороківська Н. Р.


До уваги вчителів обслуговуючих видів праці Заводської ЗОШ І-ІІІ ст., Горішньовигнанського НВК, Білівської ЗОШ І-ІІІ ст., Угринської ЗОШ І-ІІ ст., а також Білобожницького шкільного освітнього округу!

У п’ятницю, 6 листопада, відбудеться засідання школи становлення професійної майстерності вчителя на базі Бичківської ЗОШ І-ІІ ст. Тема засідання: «Особливості викладання навчального матеріалу блоку «Технологія в’язання гачком» (7 клас). Бути готовим до обговорення даного питання. Від’їзд рейсовим автобусом «Чортків-Бичківці» о 8.00. від зупинки «Ореол». Методист РМК Гикава І.Л


До уваги директорів загальноосвітніх навчальних закладів!

Конкурс юних інспекторів дорожнього руху переноситься на середу, 4 листопада, на базі МНВК Готовність брати участь у даному заході просимо підтвердити заявкою на адресу gykavairyna@gmail.com Увага! Початок о 9.00


До уваги вчителів фізики! Запрошую членів дидактичної майстерні-лабораторії (Дерія П.Є., Хом'яка О.Я., Драбика І.С., Томілович С.М., Дмитровського Б.М.) на засідання, яке відбудеться 02.11.2015 р. о 14.30 год. в приміщенні РМК. Методист РМК Кастранець Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району Залучення класів українських шкіл до програми "Школа та клас" [1]До уваги керівників ЗНЗ району Діагностика інноваційної діяльності педпрацівників [2] ВолошинаДо уваги керівників ЗНЗ району

Надсилаємо до виконання лист ТОКІППО про організацію проекту «Я-громадянин України». [21] Методист РМК Госович І.І.


До уваги керівників ЗНЗ району

Надсилаємо наказ про проведення фестивалю-конкурсу "Свята Покрова".[22] Методист РМК Мандзюк У.З.


До уваги вчителів іноземної мови ЗНЗ району! До 30.10.2015 надіслати відповіді до завдань з усного мовлення на адресу ludmyla-voloshyna@ukr.net Волошина Л.І.


До уваги керівників ЗНЗ району та шкільних бібліотекарів!

Надсилаємо до виконання лист департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА "Про надання допомоги" [23].

Про виділену літературу повідомити по тел.2-27-78 Маслянко В.О.


До уваги керівників закладів освіти району!'

Просимо здійснити передплату періодичних видань для навчального закладу на 2016 рік. Бланк замовлення у двох екземплярах(форма додається) [24] [25] з абонементами подати до 10 листопада 2015 року у РМК (Маслянку В.О.).

Виділені кошти для навчальних закладів:

1.Загальноосвітні школи І-ІІІ ст. - 2300грн. на рік.

2.Загальноосвітні школи І-ІІ ст. - 1800грн. на рік.

3.Загальноосвітні школи І ст. - 500грн.на рік.

Маслянко В.О.


До уваги вчителів фізики району! Просимо відкрити документ і взяти логін і пароль доступу до хмарного середовища. Ввести дані і перевірити вхід в файлове середовище. В документі є інструкція.[26] OneDrive дає змогу легко створювати резервні копії файлів, зберігати й передавати фотографії, відео, документи та багато іншого – будь-де, на будь-якому пристрої, безкоштовно. Разом з обліковим записом Microsoft безкоштовно надається онлайнове сховищеДо уваги керівників Базарської, Білівської, Колиндянської, Пробіжнянської, Заболотівської, Коцюбинчицької, Полівецької,Сосулівської, Чорнокінецько-Волянської ЗОШ! Прошу у письмовій формі на ім'я Петрів С.М. подати пояснення про причину відсутності вчителя інформатики Вашої школи на семінарі 26.10.2015 р. у Білобожницькій ЗОШ. Методист РМК Кастранець Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ! Запрошуємо вчителів ОХЕ та української літератури на духовно-мистецьке свято на тему: «ДУХОВНА ПОЕЗІЯ У РЕЛІГІЙНОМУ ЖИТТІ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ», яке відбудеться у середу 28 жовтня 2015 р.Б. в актовому залі церковного управління Бучацької єпархії за адресою: м.Чортків, вул. Монастирська,1 Початок о 10.00 год. Зав. РМК Петрів С.М.До уваги керівників ЗНЗ району Нагадую:на виконання Указу президента України від 23.08.2015 року № 497/2015 «Про відзначення у 2015 році Дня захисника України» листа департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації № 03/3766-08 від 03.10.2015 року «Про створення в навчальних закладах галереї слави «Землякам Героям – присвячується». Департамент освіти і науки облдержадміністрації доручає розробити та розмістити у відповідних місцях навчальних закладів ( фойє,вестибюлях,музеях, музейних кімнатах тощо) галерею слави «Землякам Героям – присвячується». Використати: тематичні фотодокументальні відомості про загиблих та діючих учасників АТО, Революції Гідності, українського визвольного руху періоду ХХ, початку ХХІ ст. та інш. Протягом жовтня 2015 року провести відкриття галереї та інформувати про проведену роботу до 30 жовтня 2015 року на електронну адресу gedeon51@mail.ru. Методист РМК Гедеон Л.М.Надсилаємо для керівництва у роботі лист ТОКІППО "Шкільний пиріг енергозбереження" [27] . Просимо також за результатами участі у даному конкурсі надіслати фото на адресу gykavairyna@gmail.com
До уваги керівників ЗНЗ району

Склад журі районної олімпіади з правознавства

Голова оргкомітету – Гедеон Л.М. ( методист РМК) Голова журі – Петрів Л.А. (Косівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

8 клас - Слота О.Р. (Скородинська ЗОШ І-ІІ ст.), Опаріна Г.В. (Сосулівська ЗОШ І-ІІ ст.), Конопельська Т.Б. (Слобідкоджуринська ЗОШ І-ІІ ст.).

9 клас - Білоус М.Г. (Шульганівська ЗОШ І-ІІ ст.), Семанишин Г.М. ( Полівецька ЗОш І-ІІ ст..), Деренюк Н.С. (Ридодубівська ЗОШ І-ІІ ст.).

10 клас - Музика Л.І. (Пробіжнянська ЗОШ І-ІІІ ст.), Горин Н.І. (Джуринсаька ЗОШ І-ІІІ ст.)

11 клас – Мельник Н.З. (Косівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Сороцька О.С. (Великочорнокінецька ЗОШ І-ІІІ ст.).

Методист РМК Гедеон Л.М.До уваги керівників ЗНЗ району

Склад журі районної олімпіади з історії

Голова оргкомітету – Гедеон Л.М. ( методист РМК)

Голова журі - Горин Н.І. (Джуринська ЗОШ І-ІІІ ст.)

8 клас –Деренюк Н.С. (Ридодубівська ЗОШ І-ІІ ст.), Мельничук Г.Є. ( Чорнокінецько-Волянська ЗОШ І-ІІ ст.), Баглей М.В. ( Заболотівська ЗОШ І-ІІ ст.), Кучер Н.О. (Заводська ЗОШ І-ІІІ ст),

9 клас – Слота О.Р. (Скородинська ЗОШ І-ІІ ст.), Опаріна Г.І. (Сосулівська ЗОШ І-ІІ ст.), Куца Н.Д. (Звиняцька ЗОШ І-ІІ ст.), Йосифів Н.Р. (Бичківська ЗОШ І-ІІ ст.).

10 клас- Швалюк Л.Б. (Білобожницька ЗОШ І-ІІІ ст.), Попіль О.В. (Білівська ЗОШ ЗОШ І-ІІІ ст.) Клапків Г.І. (Великочорнокінецька ЗОШ І-ІІІ ст.)

11 клас- Шевчук Г.В. (Улашківська ЗОШ І-ІІІ ст.) Андрухів О.Ю. (Росохацька ЗОШ І-ІІІ ст.), Костів Л.В. (Заводська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Методист РМК Гедеон Л.М.

До уваги керівників ЗНЗ району

На виконання наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 02.02.2012 р. № 98 «Про затвердження Правил проведення Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків «ЛЕЛЕКА» та від 07.03.2012 р. № 269 «Про проведення Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків «ЛЕЛЕКА» ВГО «Освітній простір» у березні 2016 р. проводитиме Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «ЛЕЛЕКА-2016».

До участі в конкурсі запрошуються усі бажаючі учні 5-11 класів ЗНЗ.

Участь в конкурсі юних істориків дає змогу учням випробувати свої знання, належним чином підготуватися до ДПА та ЗНО.

Реєстрація для участі в конкурсі здійснюватиметься у січні 2016 р.

Правильно оформлені заявки від школи надсилати на адресу: gedeon51@mail.ru

Прошу забезпечити попереднє інформування учнів ЗНЗ про конкурс «ЛЕЛЕКА-2016».

Деталі на сайті:http://www.osvitniy-prostir.com.ua/

Методист РМК Гедеон Л.М.До уваги керівників ЗНЗ району

Повідомляємо, що Департамент загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України спільно з Міжнародним благодійним фондом «Академія Української преси» у жовтні-листопаді 2015 р. проводять Всеукраїнський конкурс на кращий план-конспект уроків з історії України, всесвітньої історії, філософії, курсів «Людина і світ», «Людина і суспільство»; (Лист Тернопільського ОКІППО від 23 жовтня 2015 року,№01).Просимо довести дану інформацію до відома заінтересованих осіб. Відповідна інформація щодо проведення конкурсу також висвітлена на порталі «Медіаосвіта та медіаграмотність» за адресою: http://www.medialiteracy.org.ua/. Умови Конкурсу додаються.[28]

Методист РМК Гедеон Л.М.

До уваги керівників ЗНЗ району Надсилаємо для керівництва у роботі лист ТОКІППО "Шкільний пиріг енергозбереження [29] . Просимо також за результатами участі у даному конкурсі надіслати фото на адресу gykavairyna@gmail.com


До уваги керівників ЗНЗ району та педагогів-організаторів!

04.11.2015 р. о 10.00 у приміщенні РМК відбудеться засідання районного "Клубу старшокласників"Точка зору", запрошуються лідери учнівського самоврядування (1 лідер зі школи) та педагоги -організатори. План роботи засідання додається.[30]

Методист РМК Госович І.І.


До уваги керівників ЗНЗ району та вчителів украінської мови та літератури!

Надсилаємо до виконання лист про відзначення 80-річчя з дня народження поета і громадського діяча Бориса Олійника[31]

Методист РМК Махно С.І.До уваги керівників ЗНЗ району та вчителів біології!

Доводимо до Вашого відома наказ відділу освіти "Про проведення в районі конкурсу юних дослідників природи загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів" [32]

Методист РМК Сороківська Н. Р.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Доводимо до Вашого відома наказ відділу освіти "Про проведення в районі всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2016" [33] Завідувач РМК Петрів С.М.


Директору Білівської ЗОШ І-ІІІ ст., Колиндянської ЗОШ І-ІІІ ст., Ягільницької ЗОШ І-ІІІ ст., Бичківської ЗОШ І-ІІ ст., Заболотівської ЗОШ І-ІІ ст., Звиняцької ЗОШ І-ІІ ст., Милівецької ЗОШ І-ІІ ст., Нагірянської ЗОШ І-ІІ ст., Ридодубівської ЗОШ І-ІІ ст., Староягільницької ЗОШ І-ІІ ст., Угринської ЗОШ І-ІІ ст. та Шульганівської ЗОШ І-ІІ ст.

На виконання наказу відділу освіти Чортківської РДА №248-ОД від 20.10.2015 «Про стан викладання трудового навчання у загальноосвітніх навчальних закладах району» просимо до 26.10.2015р. надіслати електронною поштою на адресу gykavairyna@gmail.com розклад уроків трудового навчання та самоаналіз згідно пам’ятки [34] Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги адміністрації Базарської, Косівської, Улашківської, Бичківської, Давидківської, Залісянської, Звиняцької,Коцюбинчицької, Кривеньківської, Мухавської, Нагірянської, Полівецької, Сосулівської ЗОШ! Наполегливо та повторно прошу протягом дня 21.10.2015 р. подати на електронну адресу kastranets@i.ua адреси, назви веб-сайтів шкіл та частоту їх поповнення.

Методист РМК Кастранець Л.М.


До уваги вчителів інформатики!

Прошу до 25.10.2015 р. зареєструватись для участі в конкурсі "Бобер" [35].

26.10.2015р. відбудеться семінар-практикум для вчителів інформатики. Початок роботи о 09.00 год. Місце проведення - Білобожницька ЗОШ І-ІІІ ст. Методист РМК Кастранець Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Уточнюємо перелік матеріалів для участі у районному етапі конкурсу "Класний керівник року" [36]

Методист РМК Госович І. І.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Наказ про проведення конкурсу з української мови імені Петра Яцика [37]

Методист РМК Махно С.І.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Наказ про проведення конкурсу імені Тараса Шевченка[38]

Методист РМК Махно С.І.До уваги вчителів біології ЗНЗ району

Шановні колеги, доводжу до вашого відома VI МІЖНАРОДНА ПРИРОДОЗНАВЧА ГРА “ГЕЛІАНТУС” ВІДБУДЕТЬСЯ 10 ГРУДНЯ 2015 РОКУ Реєстрація учасників триває з 01 вересня 2015 року до 15 листопада 2015 року. Для реєстрації користуйтеся програмою реєстрації ("Вхід на персональну сорінку").

Методист РМК Сороківська Н. Р.До уваги керівників та вчителів біології ЗНЗ району!

Нагадую про проведення районого етапу конкурсів "Глерея кімнатних рослин", "Птах року - 2015 Пелікан рожевий", "Парад квітів біля школи" (термін подачі матеріалів до 20.10.2015)

Методист РМК Сороківська Н. Р.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Нагадую директорам Білобожницької, Джуринської, Косівської, Пробіжнянської ЗОШ І-ІІІ ст., Коцюбинчицької, Кривеньківської, Мухавської, Свидівської, Скородинської, Сосулівської, Ст.Ягільницької, Шманьківської, Шульганівської ЗОШ І-ІІ ст. про невиконання наказу відділу освіти № 219 від 02.09. 2015 року « Про організацію та проведення основних заходів відділу освіти на 2015-2016 н.р. щодо виконання програми розвитку туризму в Тернопільській області» ( районний етап Всеукраїнської туристсько-краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» ( до 15 жовтня 2015 року).

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги директора школи

Надсилаємо лист дипартаменту освіти і науки Тернопільської ОДА "Про проведення акції "Браслет нескорених" до Дня захисника України" [39]


До уваги керівників ЗНЗ району! Прошу до кінця робочого дня 15.10.2015 р. подати електронні адреси шкільних Веб-сайтів із зазначенням назви та частоти поповнення інформації. Інформацію подати на адресу kastranets@i.ua.

Методист РМК Кастранець Л.М.


До уваги керівників Великочорнокінецької, Колиндянської, Косівської, Ягільницької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Джуринськослобідківської, Залісянської, Коцюбинчицької, Кривеньківської, Милівецької, Нагірянської, Ромашівської, Свидівської, Чорнокінецько-Волянської, Шульганівської ЗОШ І-ІІ ступенів!

Подати інформацію про використання варіативної складової навчальних планів на адресу:ludmyla-voloshyna@ukr.net.

Волошина Л.І.Нагадування

До уваги працівників психологічної служби району

На виконання наказу відділу освіти Чортківської райдержадміністрації від 10.10.2014 року № 266-од «Про проведення експертизи психологічного та соціологічного інструментарію, що використовується в навчальних закладах району» [40] до 15.10.2015 р. подати в РМК діагностичні методики, корекційні програми для проведення експертизи психологічного та соціологічного інструментарію відповідно до встановлених вимог: лист-відношення адміністрації навчального закладу, заяву згідно встановленого зразка перелік матеріалів на проходження експертизи, діагностичні методики, корекційні та просвітницькі матеріали на паперових та електронних носіях. Методичні рекомендації щодо подання та складання психокорекційних програм, що подаються на експертизу психологічного та соціологічного інструментарію [41] .Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги керівників ЗНЗ району!

На виконання Указу президента України від 23.08.2015 року № 497/2015 «Про відзначення у 2015 році Дня захисника України», листа департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації № 03/3766-08 від 03.10.2015 року «Про створення в навчальних закладах галереї слави «Землякам Героям – присвячується».

Департамент освіти і науки облдержадміністрації доручає розробити та розмістити у відповідних місцях навчальних закладів ( фойє,вестибюлях,музеях, музейних кімнатах тощо) галерею слави «Землякам Героям – присвячується». Використати: тематичні фотодокументальні відомості про загиблих та діючих учасників АТО, Революції Гідності, українського визвольного руху періоду ХХ, початку ХХІ ст. та інш. Протягом жовтня 2015 року провести відкриття галереї та інформувати про проведену роботу до 30 жовтня 2015 року на електронну адресу gedeon51@mail.ru.

Методист РМК Гедеон Л.М.


До відома учителів української мови і літератури!!!

Творче об’єднання «Соняшник» запрошує усіх охочих узяти участь у VІІ Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник», що проводитиметься 3-го березня 2016 року (реєстрація для участі у грі триватиме з 01.09.2015 до 31.01.2016; підсумки попередньої гри висвітлено в мережі Інтернет, режим доступу - gra-sonyashnyk.com.ua.

Методист РМК Махно С.І.До уваги директорів Білобожницької, Білівської, Косівської, Росохацької, Заводської, Милівецької, Нагірянської ЗОШ! Наполегливо просимо взяти участь у конкурсі "Конкурсна осінь-2015". Умови - на "Інтернет-порталі рейтингу освітніх закладів України". З поагою РМК.


До уваги вчителів початкових класів!

Про Всеукраїнський проект «Це – наше і це твоє!».[42]

Методист РМК Гевко І.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Доводимо до Вашого відома лист про організацію проекту «Хто живий, в ряд ставай визволяти рідний край".[43]

Госович І.І.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Подати інформацію на електронну адресу ludmyla-voloshyna@ukr.net [44]

ВолошинаДо уваги директорів навчальних закладів та класних керівників району

Надсилаємо до виконання наказ про проведення у 2015 році Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» [45]

Методист РМК Госович І.І.


До уваги керівників навчальних закладів району

Надсилаємо до виконання лист "Про створення в навчальних закладах галереї слави "Землякам Героям - присвячується " [46]


До уваги директора навчального закладу та працівників психологічної служби району

Надсилаємо для неухильного використання в роботі лист МОН від 17.09.2015 №1/9-442 [47] , що містить зразки документації практичного психолога та соціального педагога навчального закладу. Гикава І.Л.


Особисті інструменти