Термінові оголошення

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

До уваги директорів ЗНЗ району!

Просимо до 27.01.2015 року надіслати на електронну адресу cvitlanakhomjak@gmail.com (Хом'як С.В.) оновлені списки учнів, які стоять на внутрішкільному обліку за формою: [1]

До уваги керівників ЗНЗ району!

Пропонуємо взяти учать у мовно-літературному конкурсі серед учнів 10-11 класів. Про умови участі читати тут [2] Про участь у конкурсі обов'язково проінформувати РМК.

Методист РМК Махно С.І.До уваги вчителів української мови та літератури! Нагадування!!! Прошу до 27 січня здати інформацію на електронну адресу svitlana.maxno@mail.ru про участь учнів у Всеукраїнській мовознавчій грі «Соняшник»

Методист РМК Махно С.І.
До уваги вчителів предмета "Захист Вітчизни" та медико-санітарної підготовки!

Наказ відділу освіти Чортківської райдержадміністрації "Про участь вчителів предмета «Захист Вітчизни» та медико-санітарної підготовки у трьохденних навчально-тренувальних зборах" [3]. Вчителям предмета "Захист Вітчизни" мати з собою дерев'яний макет автомата та ножа. Від'їзд до місця проведення навчально-тренувальних зборів (вчителі предмета "Захист Вітчизни") 12.01.2015р. о 8.00 год. від будинку райдержадміністрації. Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги керівників навчальних закладів!

До 29.12.14 подати інформацію-звіт на електронну адресу ludmyla-voloshyna@ukr.net[4].

Обовязково до виконання для всіх навчальних закладів!

Волошина Л.І.До уваги керівників навчальних закладів та вчителів іноземної мови! Списки учнів-переможців ІІ етапу олімпіади [5]


До уваги директора навчального закладу Просимо до 23.12 надіслати на електронну адресу Gykava_Iryna@email.ua інформацію про проведену роботу по виконанню заходів, передбачених Національною програмою "Стоп насильству" за 4 вкартал 2014 року. [6]


До уваги вчителів предмета "Захист Вітчизни" та медико-санітарної підготовки!

24.12.2014р. на базі Заводської ЗОШ І-ІІІ ст. відбудеться нарада вчителів предмета "Захист Вітчизни" та медико-санітарної підготовки. Початок роботи о 12.00 год. Явка вчителів обов'язкова! Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги вчителів хімії ЗНЗ району !!!

Повідомляємо вас про зміну місця проведення олімпіади з хімії. Олімпіада відбудеться 21 грудня о 10.00 год. на базі Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Членів журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії взяти участь у перевірці з 12.00 23 грудня 2014 року у методичному кабінеті [7]

Методист РМК Сороківська Н. Р.До уваги керівників ЗНЗ району І-ІІІ ст. та вчителів предмета "Захист Вітчизни"!

Наказ департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації №382 від 11.12.2014р. "Про проведення трьохденних навчально-тренувальних зборів для вчителів предмета "Захист Вітчизни" [8] Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги шкільних бібліотекарів Великочорнокінецької, Пробіжнянської, Заводської ЗОШ І-ІІІ ст., Залісянської, Шманьківської, Давидківської, Чорнокінецьковолянської, Товстеньківської, Кривеньківської, Коцюбинчицької ЗОШ І-ІІ ст. !!! Засідання методичного об’єднання відбудеться у середу 17 грудня на базі Колиндянської ЗОШ І-ІІІ ст.(поч.о 9.00 год.)

Маслянко В.О.


До відома дирекції навчально-виховних закладів!

В рамках Тижня права організувати проведення конкурсу малюнків на правову тематику. Наказ по відділу освіти додається.[9] Методист РМК Гедеон Л.М.До уваги вчителів іноземної мови!

Завдання для проведення підсумкових контрольних робіт

https://drive.google.com/file/d/0B25L8GPLAUzETjk5blkzbk1OVEE/view?usp=sharing https://drive.google.com/file/d/0B25L8GPLAUzES3VMcUJZTDh0WHM/view?usp=sharing https://drive.google.com/file/d/0B25L8GPLAUzERTEzbExieFo5OFk/view?usp=sharing

Методист Волошина Л.І.До відома заступників директорів з виховної роботи та педагогів- організаторів

Терміново до 16.12.2014 року подати інформацію за зразком що додається.[10]

Т.в.о.завідувача РМК Петрів С.М.


Нагадування!

Терміново до 10 грудня на електронну адресу gykavairyna@gmail.com подати звіт про проведені заходи до щорічної Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" за період з 25 листопада по 10 грудня 2014 року за формою: №/Назва заходу/Дата проведення/ Відповідальний .Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги керівників ЗНЗ району! На виконання наказу департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації від 03.11.2014 р. № 340 «Про організований початок 2014/2015 навчального року в навчальних закладах області та стан їх підготовки до роботи в осінньо-зимовий період», з метою патріотичного виховання учнівської молоді, організації зайнятості учнів під час зимових канікул та попередження їх бездоглядності надсилаємо пропозиції та методичні рекомендації щодо організації дозвілля школярів у період довготривалих зимових канікул (додатки 1,2).[11]

Т.в.о. завідувача РМК Петрів С.М.


Нагадування!

У середу, 10 грудня, на базі Чортківського МНВК відбудеться районний етап конкурсу "Замість ялинки - зимовий букет"[12]. Початок роботи журі о 10.00. Просимо виставити роботи швидше. Радимо мати власну апаратуру для музичного супроводу виступу учнів. Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Прошу до 18.12.2014р. подати інформацію про передплату районної газети « Голос народу» працівниками навчального закладу на 2015 рік . Електронна адреса: maslyanko_volodumur@ukr.net

Маслянко В.О.До уваги керівників ЗНЗ району!

Надсилаємо для використання в роботі методичні рекомендації з організації патріотичного виховання учнівської молоді [13] [14] Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Терміново!!! Забрати В РМК підручники для 6 класу. [15]

Маслянко В.О.


До уваги керівників ЗНЗ району

На виконання листа департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації від 01.12.2014р. № 03/5348-08 «Про вшанування пам’яті видатних правозахисників» в рамках Тижня права провести:

тематично-просвітницькі та культурно-мистецькі заходи з відзначення 25-и річчя від дня перепоховання на Байковому цвинтарі у м. Києві праху Василя Стуса, Олекси Тихого та Юрія Литвина – видатних правозахисників, які загинули у концтаборах колишнього СРСР.

Інформацію про проведення заходів подати на електронну адресу: gedeon51@mail.ru до 15 січня 2014 року ( дане питання на контролі РДА).

Методист РМК Гедеон Л.М


До уваги керівників ЗНЗ району та вчителів біології !

Прошу повідомити членів журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології і забезпечити їх участь у перевірці з 12.00 8 листопада 2014 року у методичному кабінеті [16]

Методист РМК Сороківська Н. Р.


До уваги керівників ЗНЗ району !

Доводимо до відома лист Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної освіти від 28 листопада 2014 року № 01-04/740 "Про повторне громадське обговорення проекту нормативного акта". Державна інспекція навчальних закладів України оголошує повторне громадське обговорення проекту Порядку здійснення місцевими органами управління освітою державного інспектування навчальних закладів.[17] [18]До уваги керівників ЗНЗ району !

Відповідно до листа Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України від 26.11.2014 №14.1/10-3778 повідомляємо, що Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі в період з 16 жовтня 2014 року по 20 березня 2015 року проводиться V Всеукраїнський конкурс “Моральний вчинок”. [19]

Т.в.о. завідувача РМК Петрів С.М.До уваги вчителів предмета "Захист Вітчизни"!

Надсилаємо для ознайомлення та вироблення пропозицій Проект навчальної програми предмета "Захист Вітчизни" (для учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів) [20], додатки [21], [22], [23]. Пропозиції подати до 05.12.2014р. на електронну адресу ruskash76@gmail.com Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги керівників ЗНЗ району !

Наказ "Про проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед учнівської молоді району щодо встановлення Дня захисника України" [24] Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги керівників ЗНЗ І-ІІІ, І-ІІ, І ступенів!

До 01.12.14 подати інформацію про проживання (не проживання) на території закладів національних меншин (які і в якій кількості) на адресу ludmyla-voloshyna@ukr.net.

Методист Волошина Л.І.
До уваги керівників ЗНЗ району !

Відповідно до листа департаменту освіти і науки від 20.11.2014 року №03/5175-08 «Про організацію уроків з нагоди Міжнародного дня інвалідів» провести 3 грудня 2014 року в навчальних закладах урок « Дивіться на нас, як на рівних». Про проведену роботу інформувати до 5 грудня 2014 року на електронну адресу cvitlanakhomjak@gmail.com (Хом'як С.В.)


До уваги директора навчального закладу

Відповідно до листа департаменту освіти і науки від 23.10.2014 року №03/4693-08 «Про Всеукраїнський дитячий конкурс "Оберіг захисника України» з метою моральної підтримки українських військових, які перебувають в зоні АТО, а також на лікуванні у військових госпіталях та напередодні дня Святого Миколая просимо провести організаційну роботу зі збору представлених конкурсних робіт, які не пройшли до другого етапу конкурсу "Визначення переможців" на основі Положення про проведення дитячого конкурсу "Оберіг захисника України" [25] Роботи передати у Заводську ЗОШ І-ІІІ ст. педагогу-організатору Левченко Г.М. до 8 грудня 2014 року. Фотоматеріали даних робіт надіслати на адресу gykavairyna@gmail.com Методист Гикава І.Л.


До уваги керівника навчального закладу Наказ відділу освіти Чортківської РДА від 26.11.2014 №301-ОД "Про проведення в районі виставки-конкурсу "Замість ялинки -зимовий букет" [26] Методист РМК Гикава І.Л.

До уваги директора навчального закладу

Відповідно до листа Інституту інноваційних технологій і змісту освіти від 16.09.2014 р. № 14-1/10-2970 повідомляємо про проведення з 1 жовтня до 24 грудня 2014 року дитячого конкурсу «Оберіг захисника України». Положення Конкурсу додається. [27] Про результативність участі у вищезазначеному конкурсі просимо повідомити РМК. Методисти Гикава І.Л., Мандзюк У.З.До уваги керівників ЗНЗ району!

Прошу повідомити вчителів трудового навчання, які навчають учнів з особливими освітніми потребами за індивідуальною формою , що 05.12.2014 р. відбудеться інтернет-конференція (в режимі оф-лайн) для педагогів на тему «Трудове виховання як засіб корекції для дітей з особливими потребами». Обов'язково подати статті, описи досвіду роботи з дітьми особливими освітніми потребами із зазначеної тематики; орієнтовні плани роботи із учнями з порушеннями розвитку; плани заходів, конспекти уроків трудового навчання в електронному варіанті cvitlanakhomjak@gmail.com (Хом'як С.В.) до 27.11.2014 р. Згідно додатку [28]

Методист РМК Хом'як С.В.
До уваги керівників ЗНЗ району!

Наказ "Про проведення в районі у 2014-2015 навчальному році ХІV Всеукраїнського конкурcу учнівської творчості"[29]

Методисти РМК Гедеон Л.М., Махно С.І.


До уваги керівників ЗНЗ І-ІІІ ст. району!

Лист про зміни у Положенні про проведення Спартакіади учнівської молоді Чортківського району [30] Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Надсилаю методичні рекомендації до 81 РОКОВИН ГОЛОДОМОРУ пам’яті тих, хто чинив спротив геноциду.[31]

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Терміново!!! До 18.11.2014р. подати інформацію щодо зайнятості учнів за останні три роки у гуртках філологічного спрямування ( назва гуртка, програма, керівник, кількість охоплення школярів) на електронну адресу svitlana.maxno@mail.ru
До уваги директорів освітніх установ району

У ЗНЗ Чортківського району суспільно-інформаційні години проводяться щотижня у вівторок о 8.00.год. Повторно надсилаємо для використання в роботі методичні рекомендації з організації проведення суспільно-інформаційних годин в загальноосвітніх навчальних закладах району. [32]

Т.в.о. завідувача РМК Петрів С.М.


До уваги директорів освітніх установ району Відповідно до листа МОН України від 10.10.2014 року №1/9-530 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проектів «Врятувати від забуття» з метою патріотичного виховання дітей та молоді, залучення їх до вивчення історії Української державності Український інститут національної пам'яті України за підтримки Київського міського будинку вчителя у жовтні 2014 року - січні 2015 року проводить Всеукраїнський конкурс мультимедійний проектів «Врятувати від забуття». Тема конкурсу - «Боротьба за Українську державність: сімейні історії українців» (умови додаються).[33]

Т.в.о. завідувача РМК Петрів С.М.


До уваги заступника директора з виховної роботи та працівників психологічної служби

Для керівництва в роботі Методичні рекомендації щодо взаємодії педагогічних працівників у навчальних закладах та взаємодії з іншими органами і службами щодо захисту прав дітей (лист МОН від 28.10.14 №1/9-557) [34] Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги директора навчального закладу

Відповідно до листа МОНУ від 03.10.2014 №1/9-512 [35] щодо підтримки проведення благодійною організацією МБФ «Сильні духом» Всеукраїнської благодійної акції «Назустріч мрії ІІІ», яка проходить у вересні-грудні 2014 року, для підтримки онкохворих дітей та дітей, які постраждали під час антитерористичної операції, просимо сприяти проведенню цього заходу та залученню максимальної кількості учнівської та студентської молоді в підтримці щорічного проекту благодійного фонду по збору коштів, а також збору творчих робіт для проведення виставки-ярмарки «Янгол в твоєму житті» (квітень-травень 2015 року). Про проведену роботу інформувати РМК до 10 грудня 2014року. Методисти Гикава І.Л., Мандзюк У.З.


До відома керівників ЗНЗ району!

Просимо до 10.11.2014 року подати на скриньку cvitlanakhomjak@gmail.com (Хом'як С.В.) списки дітей , які потребують психолого-педагогічного вивчення з метою забезпечення адекватними формами навчання (діти, які мають труднощі у навчанні ) за формою: /Номер пп/ /Прізвище, ім'я та по батькові/ /Дата народження/ /Клас/ /Навчальний заклад/ /Причини звернення/ .


До уваги керівників ЗНЗ району!

Відповідно до наказу відділу освіти №258-од від 07.10.2014р провести 14.11.2014р у всіх ЗНЗ району о 14 год. фестиваль патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва "Свята покрова".

Т.в.о. завідувача РМК С.М. ПетрівДо уваги вчителів математики! Прохання забрати в РМК інформаційні вісники "Кенгуру - 2014" Методист Кастранець Л.М.
До уваги вчителів природничого циклу!

У зв’язку зі зміною терміну зимових канікул проведення міжнародної гри «Геліантус» переноситься з 11 грудня на 03 грудня 2014 року. [36]

Методист РМК Сороківська Н.Р.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Витяг з наказу департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації №330 від 23.10.214 року « Про підведення підсумків обласного етапу Всеукраїнської історико-краєзнавчої експедиції учнівської та студентської молоді « А ми тую славу збережемо»:

визнати лауреатом обласного етапу Всеукраїнської історико-краєзнавчої експедиції учнівської молоді " А ми тую славу збережемо" Грабець Інну, ученицю 9 класу Чорнокінецько-Волянської ЗОШ І-ІІ ст. Чортківського району, за роботу « Ми пам»ятаємо роки війни», керівник - учитель історії Мельничук Галина Євгенівна. ВІТАЄМО та дякуємо за продуктивну працю!!!

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Наказ відділу освіти Чортківської РДА №267-од від 10.10.2014р. "Про вивчення питання формування мотивації щодо здорового способу життя учнівської молоді у Білобожницькій ЗОШ І-ІІІ ст., Залісянській ЗОШ І-ІІ ст., Звиняцькій ЗОШ І-ІІ ст., Коцюбинчицькій ЗОШ І-ІІ ст., Кривеньківській ЗОШ І-ІІ ст., Ромашівській ЗОШ І-ІІ ст., Свидівській ЗОШ І-ІІ ст." [37], памятка [38].

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Пропонуємо взяти учать у конкурсі "Зіркові ЗНЗ України" - 2014. Про умови участі читати на сайті http://www.ukrosvita-rating.com. Про результати роботи інформувати РМК

Т.в.о. завідувача РМК С.М. ПетрівДо уваги керівників ЗНЗ району!

Просимо вас розповсюдити інформаційні листівки «ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ – 2015: читали, чули, знаємо!» (формат А-4, з двох сторін) серед випускників загальноосвітніх навчальних закладів (додаток: форма 1 – одна на кожен 11 клас). Заповнені листівки просимо здати до 08.11.2014 в РМК. [39] [40]

Методист РМК У.З.МандзюкДо уваги директорів шкіл, вчителів математики та фізики! Подаємо список членів журі ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з фізики та математики. [41] РМК, Кастранець Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Терміново!!! до 12 год. подати інформацію про мережу гуртків еколого-натуралістичного профілю в електронному вигляді на адресу sorokivska9990@gmail.com за зразком, що додається.[42]

Методист РМК Сороківська Н.Р.


До уваги керівників ЗНЗ району! Просимо подати інформацію.[43]


До уваги керівників ЗНЗ району!

Терміново!!! зареєструватися на Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної вправності "Бобер" до 24.10.2014 на сайті http://bober.net.ua.

Методист РМК Мандзюк У.З.До уваги керівників ЗНЗ району!

Наказ про проведення Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика[44]

Методист РМК С.І.МахноДо уваги керівників ЗНЗ району!

На виконання листа департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації №03/4678-08 від 22.10.2014 року «Про проведення ознайомчих екскурсій в історико-меморіальний музей політичних в»язнів» в рамках виконання Заходів «Про відзначення 25-ї річниці створення Всеукраїнського товариства політв»язнів та репресованих» провести організаційну роботу за напрямками:

- визначити конкретну дату відвідування музею політв»язнів та репресованих ( м. Тернопіль, вул. Коперніка,1), екскурсія проводиться безкоштовно;

- терміни відвідування музею 30.10 -28.11.2014 року;

- попередньо узгодити дату та час проведення екскурсії ( м. Тернопіль, контактний телефон 035-43- 12- 15);

- на електронну gedeon51@mail.ru до 12.11.2014 року подати графік відвідування музею: дата, школа, кількість учнів, керівник.

- на прохання департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА надати доброчинні внески для розширення матеріально-технічного забезпечення експозицій та розбудови унікального музейного закладу області.

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Доводимо до відома інформаційний лист Коряка Сергія про можливість безоплатного он-лайн доступу до електронних засобів навчального призначення, розміщених на освітньому порталі ТОВ "Компанія СМІТ"

До уваги керівників ЗНЗ району!

Інформуємо, що за підтримки Міністерства освіти і науки України влітку 2014-го року громадська організація "Молодь за вищу освіту" розпочала благодійний марафон "Діти - Янголи миру" та проведення Всеукраїнської освітянської акції "Ланцюг миру". Доручаємо провести відповідну організаційну роботу та забезпечити максимальну участь учнівської молоді навчальних закладів.[45]
електронна пошта cnttdum@ukr.net - цнттдум oksanazulyak@mail.ru - Зуляк ОксанаДо уваги керівників ЗНЗ району!

На виконання листа департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністраціїї №399-08 від 17.10.2014року «Про проведення у 2014 році Всеукраїнського тижня права» провести у навчальних закладах району:

-1 грудня 2014 року провести Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини;

- тематичні заходи інформаційного характеру ( лекції, бесіди, зустрічі за «круглим столом», правові конкурси, ігри, змагання тощо);

- книжкові виставки, презентації видань про права людини та іншої літератури правового змісту;

-науково-практичні конференції, дискусії, присвячені проблематиці прав людини, за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, народних депутатів України, діячів науки і культури.

Про проведено роботу інформувати 12 грудня 2014 року на електронну адресу: gedeon51@mail.ru

Нагадую про контроль дирекції школи щодо вчасної подачі інформації .

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району! Терміново до 13 год 21 жовтня 2014 року подати списки дітей, які знаходяться на внутрішкільному обліку (причина) і дітей які знаходяться на обліку в секторі кримільної міліції дітей. Захарова Т.А.До уваги вчителів іноземної мови району!

Про проведення конкурсу "English Speaking" https://drive.google.com/file/d/0B25L8GPLAUzEdHJNZWpxY2Y4bVU/view?usp=sharing
До уваги завідувачів ДНЗ

Надсилаємо листи Міністерства освіти і науки України «Щодо організації роботи з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності у дошкільних навчальних закладах» та «Щодо вирішення окремих питань про зарахування до дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів дітей, у яких відсутні обов’язкові профілактичні щеплення». [46] [47] [48] Методист РМК Госович І.І.До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Доводимо до відома інформацію, надіслану Тернопільською дирекцією українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» від 29.09.2014 р. №401-04-0301, про проведення Національного молодіжного конкурсу творів епістолярного жанру на тему « Напиши листа і розкажи про світ, в якому тобі хотілося б вирости» і сприяти в проведенні зазначеної акції на регіональному етапі конкурсу. Умови проведення додаються. [49],[50],[51],[52],[53]

Інформацію про участь у Національному конкурсі подати в РМК до 12 лютого.

Методист РМК С.І.Махно


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Доводимо до Вашого відома наказ відділу освіти про структуру 2014-2015 навчального року [54]

Т.в.о. завідувача РМК С.М. ПетрівДо уваги учителів фізичної культури ЗНЗ району!!!

Наказ "Про проведення районних змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч»" [55] Методист РМК Кашуба Р.О.До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Наказ про проведення конкурсу імені Т. Г. Шевченка[56]

Методист РМК С.І.Махно


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Доводимо до Вашого відома, що проводиться конкурс дитячого малюнку "Намалюй свою мрію" [57]

Методист РМК У.З. Мандзюк

До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Доводимо до Вашого відома наказ відділу освіти про районний фестиваль патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва "Свята Покрова" [58]. Про час проведення фестивалю просимо повідомити РМК до 07.11.2014

Т.в.о. завідувача РМК С.М. ПетрівДо уваги керівників ЗНЗ!!! Просимо директорів нище перерахованих ЗНЗ з'явитися у відділ освіти:

1.Свидова

2.Базар

3.Капустинці

4.Чорнокінецьковолянська

5.Кривеньке

6.Колиндяни

7.Товстеньке

8.Скородинці

9.Коцюбинчики

10.Палашівка

11.Криволука

12.Бичківці

13.Шманьківці

14.Джуринськослобідська

15.ПробіжнаДо уваги вчителя трудового навчання лист ТОКІППО від 25.09.2014 №01-02/542 "Про популяризацію символіки памяті полеглих у війнах" [59] Методист РМК Гикава І.Л.


Терміново!!!

Здати фотозвіт про проведення Дня туризму в школі ( хто не здав).

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 17 вересня 2014 року «Про відзначення в області Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні» провести 8 жовтня 2014року в навчальних закладах урок краєзнавства і туризму « Моє Тернопілля».

Інформацію подати на електронну адресу gedeon51@mail.ru 9 жовтня 2014 року.

Начальник відділу освіти Гулька І.М.


Нагадування!

Терміново здати інформацію про використання варіативної складової навчальних планів в електронному та паперових варіантах ( Кривеньківська ЗОШ І-ІІ ступенів).

ludmyla-voloshyna@ukr.netДо уваги вчителів початкових класів та природничого циклу!

Подати заявки до 10.10.2014 року

Конкурс Колосок [60] [61]

До уваги завідувачів ДНЗ

Надсилаємо для використання в роботі рекомендації «Щодо вирішення окремих питань діяльності керівників гуртків дошкільних навчальних закладів».[62] [[63]

Методист РМК Госович І.І.


До уваги керівників ЗНЗ та учителів фізичної культури!!!

"Положення про про проведення ХІХ Спортивних Ігор учнівської молоді Чортківського району у 2014-2015н.р. серед ЗОШ І-ІІ ст." [64] Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

На виконання наказу відділу освіти № 210-од від 23.08.2014року «Про організацію та проведення основних заходів відділу освіти на 2014-2015 н.р. щодо виконання заходів програми розвитку туризму в Тернопільській області» , п.1.1, нагадую про необхідність проведення у навчальних закладах району Всесвітнього Дня туриста.

Матеріали систематизувати. Надіслати фотозвіт про проведення заходу на електронну адресу: gedeon51@mail.ru.

Методист РМК Гедеон Л.М.До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Просимо провести бесіду з учнями та батьками про можливість прийняття дітей зі сходу на святкування Різдва у своїх сім΄ях. Про кількість бажаючих сімей інформувати відділ освіти до 06.10.2014року.

Начальник відділу освіти І.М. Гулька


До уваги керівників ЗНЗ!!!

Нагадую вчителям правознавства про зміни, що внесені до вітчизняної правової системи і які необхідно обов»язково враховувати під час вивчення курсу правознавства:

- Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення їх у відповідність із Конституцією України» від 23.02.2014 року ( №763-УІІ);

-« Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань судоустрою та статусу суддів» від 23.02.2014 року ( № 769-УІІ);

- « Про кабінет Міністрів України» від 27.02.2014 року (№794-УІІ);

- « Про внесення змін до закону України «Про центральні органи виконавчої влади» щодо приведення його у відповідність із Конституцією України» від 27.02.2014 року ( №795-УІІ);

- «Про внесення змін до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» щодо приведення його у відповідність із Конситуцією України» від 27.02.2014 року ( №796-УІІ);

- «Про національну гвардію» від 13.03.2014 року (876-УІІ). Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ!!!

27 вересня 2014 року відбудеться проща освітянської спільноти області до Чудотворного Марійського Духовного центру "Зарваниця", присвячена Дню працівників освіти. Просимо повідомити педагогічні колективи, батьківську громадськість. Терміново!!! До 14.00 год. 24.09.2014 року повідомити про кількість бажаючих та транспорт, яким буде здійснюватись перевезення, або кількість для організованої поїздки.

Т.в.о. завідувача РМК С.М. Петрів


До уваги керівників ЗНЗ І-ІІІ ступенів!!!

Терміново!!! Забрати в РМК підручники для 6 класу.

Маслянко В. О.


До уваги керівників ЗНЗ та учителів фізичної культури!!!

"Положення про про проведення ХІХ Спортивних Ігор учнівської молоді Чортківського району у 2014-2015н.р. серед ЗОШ І-ІІІ ст." [65] Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги керівників ЗНЗ!!! У вівторок, 23 вересня, на базі Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (поч. о.10.00.) відбудеться засідання РМО працівників психологічної служби на тему: "Соціально-психологічний супровід учасників навчально-виховного процесу в умовах складної соціально-політичної ситуації" [66] . Методист Гикава І.Л.


До уваги керівників ЗНЗ!!!

Відповідно до плану РМК у 2014-2015 навчальному році вивчатиметься питання "Використання проектних технологій на уроках та в позакласній роботі з іноземної мови" у Білобожницькій, Білівській ЗОШ І-ІІІ ст., Чортківській ЗОШ І-ІІІ ст. №4, Бичківській, Ридодубівській, Староягільницькій, Товстеньківській ЗОШ І-ІІ ст.

Методист Волошина Л.І.

До уваги керівників ЗНЗ!!!

Надсилаємо наказ про проведення І, ІІ етапів олімпіад з базових дисциплін. Прохання дотримуватись строків подання звіту та заявок на участь у ІІ етапі олімпіад ( до 01 листопада 2014 року). [67] Методист РМК Гедеон Л.МДо уваги керівників ЗНЗ!!!

На допомогу заступникам директорів з навчально-виховної, виховної роботи , турорганізаторам надсилаю Положення Всеукраїнської акції «А ми тую славу збережемо», народознавчої розвідки «Слава України», краєзнавчо-народознавчої експедиції учнівської молоді «Любіть Україну вишневу свою». [68] Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги педагогів-організаторів району!

Пропонуємо взяти участь у конкурсі відеороликів "Твоє життя - твій вибір". Реклама здорового способу життя, профілактика шкідливих звичок. Відеоролик знятий самими дітьми, героями є теж діти. Тривалість - 7-10 хв. Роботи на районний етап подати до 15 жовтня 2014 року.

Т.в.о. завідувача РМК С.М. ПетрівДо уваги керівників ЗНЗ!!!

З метою підняття морально-патріотичного духу і висловлення подяки нашим воякам просимо долучитися до написання листів-побажань, віршів, малюнків, листівок українським бійцям. Усі листи будуть передані нашим військовослужбовцям у зону бойових дій на сході України. Роботи з позначкою "Акція "Напиши лист солдату" надсилати на електронну адресу mriy.org@ukr.net

Методисти РМК Махно С.М., Мандзюк У.З.До уваги керівників Горішньовигнанського НВК, Білобожницької, Великочорнокінецької, Пробіжнянської, Косівської ЗОШ І-ІІІ ст., Давидківської, Свидівської, Заболотівської ЗОШ І-ІІ ст.!!!

Наказ "Про участь директорів загальноосвітніх шкіл району у обласних курсах з цивільного захисту" [69]. Мати з собою посвідчення особи, зошит, ручку та CD-диск. Початок курсів о 10.00 год. Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги керівників ЗНЗ!!!

Терміново!!! Оновити сторінки навчальних закладів на освітньому порталі Чортків вікіДо уваги завідувачів ДНЗ !

Запрошуємо взяти участь у БЕЗОПЛАТНОМУ вебінарі від МЦФЕР: Освіта на тему «Організація харчування дітей у дошкільних навчальних закладах: нормативно-правове забезпечення». [70]

Вебінар відбудеться у вівторок — 16 вересня 2014 року о 14:00.

Методист РМК Госович І. І.


До уваги керівників ЗНЗ!!!

Інформуємо про проведення 29 інтелектуального міжнародного конкурсу "50 слів" [71]

Т.в.о. завідувача РМК С.М. Петрів


До уваги вчителів математики району!

Прохання забрати в РМК планування з математики на 2014-2015 н.р. Методист РМК Кастранець Л.М.


"До уваги керівників ЗНЗ району!!!'

Терміново просимо подати в РМК (Хом'як С.В.) списки дітей з психофізичними вадами шкільного віку, які не є інвалідами та списки дітей-інвалідів від 0 до 18 років.
До уваги керівників ЗНЗ!!!

Кожного дня після 1-го уроку проводити спільну молитву за Україну

начальник відділу освіти Гулька І.М.


До уваги керівників ЗНЗ!!! Обов'язково опрацювати додаток до листа Міністерства освіти і науки України від 29.08.2014 №1/9-433 "Рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу у 6 класі загальноосвітніх навчальних закладів у 2014/2015 навчальному році " та довести до відома вчителів-предметників. [72]

Т.в.о. завідувача РМК Петрів С. М.До уваги керівників ЗНЗ!!!

На підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 26.07.2005 року №437 « Про вивчення в навчальних закладах факультативного курсу з етики віри та релігієзнавства», наказ департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації від 30.07.2014 року № 253 «Про викладання у навчальних закладах «Основи християнської етики» у 2014/2015 навчальному році» та рішення Чортківської районної ради від 17.07.2014р. № 440 «Про стан викладання «Основ християнської етики» в загальноосвітніх навчальних закладах району», за бажанням учнів та батьків, з метою духовного розвитку школярів запроваджено вивчення курсу за вибором «Основи християнської етики» (1-11 клас).

Т.в.о. завідувача РМК С.М. ПетрівДо уваги керівників ЗНЗ!!!

В відділ освіти терміново до 10 год 02.09.14 р. подати списки учнів, батьки яких мобілізовані.


До уваги директорів ЗНЗ району!!!

Внести до плану роботи навчального закладу запропоновані питання туристсько-краєзнавчої тематики. Методист РМК Гедеон Л.М. [73]До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Просимо до 03.09.2014р. подати Хом'як С.В.( cvitlanakhomjak@gmail.com ) списки дітей з психофізичними вадами шкільного віку, які не є інвалідами, а мають вади зору, слуху, серця, опорно-рухового апарату, ДЦП, ЗПР, РВД, неврологічні захворювання (черепно-мозгові травми, забій головного мозгу,гідроцефалію, емоційно-вольові розлади і т.д.), хворобу епілепсії, алалію, дизартрію, дитячий аутизм, хворобу Дауна... за формою: №п/п /ПІП /Дата народження / Домашня адреса / Ім'я батьків, опікунів/ Діагноз / Місце навчання, /клас /

До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Просимо до 03.09.2014р. подати в РМК списки дітей-інвалідів від 0 до 18 років за формою:

№п/п /ПІП /Дата народження / Домашня адреса / Ім'я батьків, опікунів/ Діагноз / Місце навчання /клас /'


До уваги завідувачів ДНЗ

Акт готовності [74]

Рекомендації до написання річного плану [75]

Календарно-тематичне планування навчально-виховного процесу в дошкільних навчальних закладах [76]

Критерії оцінювання ДНЗ [77]

Інструкція з діловодства у ДНЗ [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85]

Зразок списків педагогів [86]

Методист РМК Госович І. І.


До уваги вчителів іноземної мови !!!


Засідання районного методичного об'єднання відбудеться у вівторок 26 серпня на базі Заводської ЗОШ І-ІІІ ступенів (12.00).

Методист РМК Волошина Л.І.

До уваги вчителів обслуговуючої праці !!!

Засідання районного методичного об'єднання (секція обслуговуючої праці) відбудеться у п'ятницю 22 серпня на базі Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені О. Барвінського (10.00) просимо одягнути вишиванки.

Методист РМК Гикава І. Л.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Для організації індивідуальної та інклюзивної форми навчання потрібно представити пакет документів у 5 примірниках до 30 серпня 2014 року в РМК (Хом'як С.В.)

1. Заява баьтків;

2. Довідка ОПМПК (ЛКК);

3. Витяг з протоколу педагогічної ради;

4. Копія свідоцтва про народження;

5. Копія посвідчення інваліда.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Графік проведення у серпні 2014 інформаційно-методичних заходів педагогічних працівників Чортківського району.[87] Про дату та місце проведення РМО вчителів обслуговуючих видів праці та працівників психологічної служби буде повідомлено додатково.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Провести у загальноосвітніх школах району тематичні вечори, виховні години, уроки-реквієми, літературні світлиці, засідання круглих столів, літературно-мистецькі вечори та інші культурно-масові заходи, присвячені 100-річчю створення Українських січових стрільців. Інформувати РМК ( Гедеон Л.М.) про проведену роботу до 10 вересня 2014 року. Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Доводимо до відома лист №03/3229-08 від 25.07.2014р. "Про участь в обласному конкурсі " Вірші дитини - для неньки України" [88]

Просимо проінформувати про участь у конкурсі до 12.08.2014р.

Методист РМК Махно С.І.


Директору навчального закладу

Наказ "Про проведення тижня знань з основ безпеки життєдіяльності" [89] Методист РМК Гикава І.Л.Лист «Про розгляд у педагогічних колективах статті «Відлуння суспільних конфліктів у дитячих серцях» [90] [91] [92] [93] [94] [95]

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги директорів Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ст., Джуринської ЗОШ І-ІІІ ст., Великочорнокінецької ЗОШ І-ІІІ ст., Косівської ЗОШ І-ІІІ ст., Росохацької ЗОШ І-ІІІ ст., Ягільницької ЗОШ І-ІІІ ст. Повідомляємо тему конкурсу «Домашнє завдання» ХХ фестивалю дружин юних пожежників: «Про безпеку пам’ятай – в біду не потрапляй».

Методист РМК Гикава І.Л.


До відома керівників ЗНЗ району!

На виконання рішення сорок восьмої сесії п»ятого скликання Тернопільської обласної ради від 15 березня 2014 року №1596 « Про проголошення 2014 року в Тернопільській області Роком провідника Організації Українських Націоналістів Степана Бандери», з метою формування в учнівської молоді національно-патріотичних почуттів, шани і поваги до героїчного минулого українського народу впродовж 2014 року організувати і проводити відповідні тематичні заходи. Про проведену роботу інформувати відділ освіти ( РМК) у травні та жовтні 2014 року.Методист РМК Гедеон Л.М.

http://ru.padlet.com/wall/fnx0r1joo7 - сторінка проведення семінару вчителів інформатики http://inf5-m.blogspot.com/ - блог Інформатика, 5

http://learningapps.org/ - сервіс для створення вправДо відома керівників ЗНЗ району!Чортківська філія МАН запрошує до участі у видавництві збірки віршованих та прозових творів «Проби пера -2» талановитих учнів Чортківського району, яку видає Тернопільське територіальне відділення МАН України. Прохання до керівництва навчальних закладів організувати подачу до друку в електронному варіанті кращі твори ( шрифт TIMES NEW ROMAN текстового редактора Word,14), короткі відомості про автора ( 2-6 сторінок), фото автора ( окремим файлом JPEG або JPG)на адресу:gedeon51@mail.ruМожна подавати ілюстрації до збірки – скановані або сфотографовані малюнки з підписами ( в хорошій якості JPEG або JPG). Методист Гедеон Л.М.


До відома керівників ЗНЗ району!Розробити заходи та впродовж березня 2014 року організувати та провести заходи на відзначення 64-ї річниці від дня загибелі генерал-хорунжого, головнокомандувача УПА Романа Шухевича:уроки пам»яті, мужності, урочисті лінійки, тематичні бесіди і т.і. за участю ветеранів національно-визвольного руху; конкурси малюнків, плакатів, спортивні змагання та естафети; у кабінетах історії, бібліотеках, музеях оформити тематичні виставки; організувати екскурсії у Тернопільський історико-меморіальний музей політв»язнів та репресованих та інші музеї національно-визвольної боротьби. Методист РМК Гедеон Л.М.Особисті інструменти