Термінові оголошення

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

http://ru.padlet.com/wall/fnx0r1joo7 - сторінка проведення семінару вчителів інформатики http://inf5-m.blogspot.com/ - блог Інформатика, 5

http://learningapps.org/ - сервіс для створення вправ


До уваги директорів ЗОШ району! 13 березня 0 14.00 на базі Чортківської ЗОШ інтернату відбудеться районне методоб'єднання вчителів іноземної мови.Запрошуються усі вчителі англійської, німецької та французької мов для переобрання керівників методичних структур.Методист Волошина Л.І.


До відома керівників ЗНЗ району!Повідомляємо,що в березні 2014 року розпочинається Всеукраїнський турнір юних інтелектуалів «Обніміться, брати мої», присвяченого 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченка (далі – Турнір) серед команд загальноосвітніх закладів України шляхом комп’ютерного тестування на порталі онлайн-тестування www.test-on-line.com. Турнір є продовженням традиційного турніру «Знай українське!». Детальну інформацію про Турнір можна отримати на порталі онлайн-тестування http://www.test-on-line.com/intelect/2014/. Просимо довести дану інформацію до відома учнів загальноосвітніх навчальних закладів, педагогічних працівників.[1] , [2]Методисти РМК: Мандзюк У.З, Махно С.І.


'До відома керівників ЗНЗ району!'12 березня 2014 року о 9.00 на базі Чортківського інституту підприємництва та бізнесу відбудеться районне методоб'єднання вчителів інформатики.Запрошуються вчителі інформатики ЗНЗ району.Методист РМК Мандзюк У.З.


До відома керівників ЗНЗ району!Чортківська філія МАН запрошує до участі у видавництві збірки віршованих та прозових творів «Проби пера -2» талановитих учнів Чортківського району, яку видає Тернопільське територіальне відділення МАН України. Прохання до керівництва навчальних закладів організувати подачу до друку в електронному варіанті кращі твори ( шрифт TIMES NEW ROMAN текстового редактора Word,14), короткі відомості про автора ( 2-6 сторінок), фото автора ( окремим файлом JPEG або JPG)на адресу:gedeon51@mail.ruМожна подавати ілюстрації до збірки – скановані або сфотографовані малюнки з підписами ( в хорошій якості JPEG або JPG). Методист Гедеон Л.М.


До відома керівників ЗНЗ району!Розробити заходи та впродовж березня 2014 року організувати та провести заходи на відзначення 64-ї річниці від дня загибелі генерал-хорунжого, головнокомандувача УПА Романа Шухевича:уроки пам»яті, мужності, урочисті лінійки, тематичні бесіди і т.і. за участю ветеранів національно-визвольного руху; конкурси малюнків, плакатів, спортивні змагання та естафети; у кабінетах історії, бібліотеках, музеях оформити тематичні виставки; організувати екскурсії у Тернопільський історико-меморіальний музей політв»язнів та репресованих та інші музеї національно-визвольної боротьби. Методист РМК Гедеон Л.М.


До відома керівників ЗНЗ районуДержавний вищий навчальний заклад «Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника» проводить онлайн-конференції з випускниками загальноосвітніх навчальних закладів щодо особливостей вступної кампанії 2014 року.Звертаємо вашу увагу, що конференції відбудуться на сайті http://www.d-learn.pu.if.ua/mod/openmeetings/main.php Просимо довести дану інформацію до випускників загальноосвітніх навчальних закладів.[3]Методист РМК Мандзюк У.З.


До уваги директорів ЗОШ району! 12 березня 2014 року 0 10.30 на базі Чортківської ЗОШ-інтернат спеціалістами ОПМПК буде проводитись обстеження дітей які навчаються на індивідуальній та інклюзивній формі навчання. Також психолого-педагогічне вивчення нововиявлених дітей , які мають труднощі у навчанні та поведінці . Просимо учнів разом з батьками та їх вчителів з'явитись в зазначений день . Вчителям потрібно мати всю необхідну документацію на учнів які навчаються на індивідуальній та інклюзивній формі навчання. Завідувач ПМПК Хом'як С.В.

До уваги завідувачів ДНЗ'Просимо взяти участь у  Всеукраїнському конкурсі на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах.Матеріали подати в РМК до 14 березня 2014 року. Положення додається  [4] Методист дошкільного виховання РМК Госович І.І.До уваги директорів ЗОШ  району!Нагадуємо, що на виконання листа департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 29.11.2013 року  № 04/6494-08 "Про  заходи, спрямовані на подолання проявів расової та національної нетерпимості, ксенофобії у дитячому та молодіжному середовищі" потрібно подати відповідь у відділ освіти до 06.03.2014року.Головний спеціаліст відділу освіти Захарова Т.А.

'До уваги директорів ЗОШ району!Нагадуємо, що на виконання листа департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 02.12.2013 року № 04/6536-08 "Про затвердження плану заходів з імплементації Конвенції ЮНЕСКО" Інформацію подати у відділ освіти до 11.03.2014року.Головний спеціаліст відділу освіти Захарова Т.А.До уваги директорів ЗОШ І-ІІІ ст. району!Доводимо до відома, що профорієнтаційний змагально-мотиваційний захід «Час професіонала» у 2013-2014 н.р. проводитися не буде. Методист РМК Гикава І.Л.


До відома керівників ЗНЗ районуПросимо взяти участь у Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів»Матеріали подати в РМК до 31 березня 2014 року. Положення додається [5]Методист РМК Сороківська Н. Р.


До відома керівників ЗНЗ районуПросимо взяти участь у Конкурсі "Очима дитини про бюджет країни" за напрямами: художні твори, комп'ютерна графіка(комп'ютерна анімація), літературні твори.Матеріали подавати в РМК до 4 квітня 2014 року.Методисти РМК: Махно С.І, Мандзюк У.З.


'Нагадування'До уваги директорів освітніх установ!Просимо терміново забрати роботи, подані на конкурс "Замість ялинки зимовий букет", що знаходиться в приміщенні РМК. Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги директорів освітніх установ району

Відповідно до методичних рекомендацій, які є в РМК, провести 7 березня 2014 року о 9 год. тематичні уроки « В нашій землі Кобзар мандрував» (для 1-4 класів), «Шевченкові дороги на Волині» (для 5-8 класів), « Стояв Тарас на Лавровій горі» (для 9-11 класів) за участю батьківської громадськості.[6] [7], [8], [9], [10], [11],[12],[13],[14],[15],[16],[17],[18],[19],[20],[21],[22] Методист РМК Махно С.І.


До уваги директорів освітніх установ району Просимо терміново забрати в РМК підручники для 3 класу.(Маслянко В.О. тел. 2-02-54, моб. 0999275360)

Зав. кабінетом бібфондів Маслянко В.О.


До уваги директорів освітніх установ району

Доводимо до відома лист № 02/899 – 08 від 25.02.2014р. «Щодо проведення Всеукраїнського конкурсу «Лицарі українського романтичного світосприйняття. М. Коцюбинський. С. Параджанов» [23]

Методист РМК Махно С.І.


До уваги вчителів біології загальноосвітніх навчальних закладів району

Просимо до 07.03.14 р. забрати матеріали конкурсу "Колосок" у Чортківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (Недокус О. Т., кабінет хімії)

Методист Сороківська Н. Р.


До уваги директорів ЗОШ І-ІІІ ст. району!

Пропонуємо орієнтовну Програму проведення профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу «Час професіонала» [24] Строки проведення районного етапу даного конкурсу буде повідомлено пізніше. Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги директорів Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ст. та ЗОШ І-ІІ ст. району!

Пропонуємо орієнтовне Положення конкурсу «Молодь обирає здоров’я». [25] Строки проведення районного етапу даного заходу буде повідомлено пізніше. Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги директорів освітніх установ району

Терміново! До 27.02.2014 року прошу надати інформацію про стан забезпеченості ЗНЗ персональними комп'ютерами та навчальними комп'ютерними комплексами за визначиними формами [26]

Методист РМК Мандзюк У.З.


До уваги директорів освітніх установ району

Наказ "Про проведення в загальноосвітніх навчальних закладах району Всеукраїнського конкурсу серед вчителів фізичної культури на кращий інноваційний урок фізичної культури та кращий урок фізичної культури з елементами футболу" [27] Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги директорів освітніх установ району

Доводимо до відома наказ про проведення районного конкурсу малюнка, присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка.[28]

методист РМК Мандзюк У.З.


До уваги керівників освітніх установ району!

Просимо довести до відома учнів та відповідальних вчителів умови конкурсу дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті – життя у безпеці». Положення додається [29] Роботи подавати до 20 квітня 2014 року в РМК. Методист Гикава І.Л.


До уваги директора ЗОШ І-ІІІ ст. району!

Просимо терміново до 25 лютого подати в РМК списки дітей, які займаються у гуртках «Школа безпеки» та (або) «Юний рятувальник» , а також відомості про керівника гуртка. Інформацію надсилати на електронну адресу Gykava_Iryna@email.ua та в паперовому варіанті. Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги керівників ЗНЗ району

Відповідно до листа департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації від 13.02.2014 р. №3-2/227 "Про відзначення Всесвітнього дня дикої природи" провести 03.03.2014 р. серед учнівської молоді інформаційні години, круглі столи, присвячені Всесвітньому дню дикої природи.

Про проведену роботу проінформувати РМК до 11.03.2014 р.

Методист РМК Сороківська Н. Р.


До уваги вчителів математики ЗНЗ району та міста

Прохання забрати в РМК інформаційні збірники "Кенгуру 2013" Методист РМК Кастранець Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району

Просимо активізувати реєстрацію учасників ЗНО 2014 року та надати допомогу у реєстрації. Повідомити в телефонному режимі та паперовому варіанті кількість зареєстрованих учасників на пробне ЗНО 2014 року в РМК до 24 лютого 2014 року.

Методист РМК Мандзюк У.З.


До уваги директорів освітніх установ району На виконання листа департаменту освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації від 11.02.2014 року №02/686-08 «Щодо здобуття освіти представників національних меншин» рекомендуємо організувати та провести в закладах району заходи щодо здобуття освіти представників національних меншин. [30]

Методист РМК Махно С.І.


До уваги вчителів біології та хімії загальноосвітніх навчальних закладів району

Просимо до 20.02.14 р. забрати матеріали конкурсу "Геліантус" у Чортківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (Садовська Т. Я.)

Методист Сороківська Н. Р.


До уваги директорів освітніх установ району

20 березня на сайті quest.in.ua будуть розміщені умови участі в 28-му інтелектуальному міжнародному конкурсі "50 слів". Бажаючим звертатися за адресою http://quest.in.ua/uk-50sliv.vesna2014


До уваги директорів освітніх установ району Доводимо до відома наказ про проведення районного фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва серед загальноосвітніх навчальних закладів району «Свою Україну любіть», присвяченого 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.[31]

В.о. завідувача РМК С.М. Петрів


До уваги директорів освітніх установ району Відповідно до листа державної фінансової інспекції в Тернопільській області від 02.02.2014 року №19-06-12-15 відділ освіти Чортківської райдаржадміністрації просить організувати проведення анкетувавння 5 педагогічних працівників освітнього навчального закладу району.[32] Анкети подати в РМК до 20.02.2014р.

В.о. завідувача РМК С.М. Петрів


До уваги директорів освітніх установ району

Наказ "Про проведення у 2013/2014 навчальному році навчально-польових зборів (занять у лікувально-оздоровчому закладі) із предмета «Захист Вітчизни» у загальноосвітніх навчальних закладах району" [33] Методист РМК Кашуба Р.О.
До уваги директорів освітніх установ району

19 лютого 2014 року на базі Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (початок о 10.00.) в приміщенні актового залу відбудеться ІІІ засідання районного методичного об'єднання вчителів основ здоров'я. Просимо забезпечити явку педагогів та підготовку моделювання уроків згідно програми, що додається [34]. Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги керівників району! На виконання листа Асамблеї Національностей України №35 від 17 січня 2014 року щодо проведення Міжнародного дня рідної мови, з метою популяризації і піднесення престижу української мови та мов національних меншин, рекомендуємо 21 лютого 2014 року організувати та провести в закладах освіти району культурно-мистецькі та освітні заходи за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування,національно-культурних організацій та науковців:

-у бібліотеках та музеях навчальних закладів виставки книг,журналів, інших видань, друкованих мовами національних меншин; - проведення уроків, семінарських та лекційних занять,диспутів,бесід, засідань "круглих столів", конференцій, присвячених Дню рідної мови.

Інформацію про план заходів з відзначення Дня рідної мови надіслати на адресу svitlana.maxno@mail.ru або РМК (в електронноиу варіанті та на паперових носіях)до 11 лютого 2014 року

Методист Махно С.І.

'До уваги керівників ЗНЗ міста та району! Спеціалістами ПМПК буде проводитись психолого-педагогічне обстеження дітей з особливими освітніми потребами на базі Чортківської поліклініки (дорослої-2поверх) згідно графіку: 17.02.2014р. - обстеження дітей м. Чорткова, які навчаються на індивідуальній формі навчання, та нововиявлених дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку. 18.02.2014р.. - обстеження дітей Чортківського району, які навчаються на індивідуальній та інклюзивній формі навчання, а також нововиявлених дітей (Свидівської ЗОШ І-ІІст., Нагірянської ЗОШ І-ІІст., Ромашівської ЗОШ І-ІІст., Шманьківської ЗОШ І-ІІст.) Просимо учнів разом з батьками з'явитись в поліклініку в зазначений день і мати з собою картку стану здоров'я дитини. Вчителям потрібно мати всю необхідну документацію, на учнів які навчаються на індивідуальній та інклюзивній формі навчання.До уваги керівників ЗНЗ міста та району!

Прохання забрати матеріали історичного конкурсу "Лелека-2013" ( за минулий навчальний рік). Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ міста та району!

Доводимо до відома наказ "Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти міста та району, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів у 2014 році". Написати відповідно наказ по школі.Допомогайте учням реєструватись на ЗНО-2014. [35][36]Мачишина В.М.


Терміново до уваги керівників ЗНЗ району! Щоденно повідомляти Чортківське міжрайонне управління Головного управління Держсанепідемслужби в Тернопільській області до 10 год. за тел. 2-02-69 та районний відділ освіти за тел.2-15-01 до 10 год. дані про загальну кількість дітей в навчальному закладі, загальну кількість відсутніх - з них по хворобі; температурний режим, енергопостачання,здійснення перевезення школярів до навчальних закладів.

Спеціаліст відділу освітиДо уваги керівників ЗНЗ міста та району!

Доводимо до відома наказ"Про затвердження мережі пунктів пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року".Відповідно напишіть свій у школі.[37][38] Мачишина В.М.До уваги керівників ЗНЗ району та міста!

Доводимо до Вашого відома рейтинг ЗНЗ за І семестр 2013-2014 н. р. [39]

Завідувач РМК О.Я.Данильчак


До уваги директорів ЗНЗ району! 14 березня 2014 року проводиться Всеукраїнський конкурс юних істориків "Лелека-2014".Нові умови: зібрані кошти - 15 грн.,з яких 1 грн.залишається в школі для забезпечення проведення конкурсу, відправляти за адресою:П/р 26008362209 в національній валюті, Код ЄДРПОУ: 38080805 в Святошинському відділенні № 5 Київської регіональної дирекції ПАТ «Райффайзен Банк Аваль», МФО 380805 (лише з поміткою - благодійний внесок на «Конкурс «Лелека»).Терміново вислати списки учасників на електронну адресу gedeon51@ mail.ru до 3 лютого 2014 року.Методист Гедеон Л.М.


До уваги директорів ЗНЗ району! На виконання наказу відділу освіти № 22-од від 27 .01.2014 р."Про участь шкіл району у проведенні районних етапів історико-краєзнавчої Всеукраїнської акції учнівської молоді « А ми тую славу збережемо» провести в районі Всеукраїнську історико-краєзнавчу акцію учнівської молоді « А ми тую славу збережемо» у такі терміни: І етап – у навчально-виховних закладах з 17 січня до 1 жовтня 2014 року,з 03 листопада 2014 до 25 вересня 2015 року 2. Підсумкові матеріали щодо участі у районному етапі представити до 15 жовтня 2014 року та 15 вересня 2015 року. Умови конкурсу додаються.[40]


До уваги директорів ЗНЗ району! Терміново просимо до 28.01.2014. подати на скриньку cvitlanakhomjak@gmail.com (Хом'як С.В.) оновлені списки учнів, які стоять на внутрішкільному обліку за формою: [41]


До уваги керівників ЗНЗ району!

Відповідно до листа департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації № 01/301-10 від 21.01.2014 року "Про участь учнівської та студентської молоді в обласній та Всеукраїнській акції " Невідома могила" організувати пошуково-дослідницьку роботу з 27 січня по 1 березня 2014 року за такими напрямками: -число, місяць та рік визволення населених пунктів; -кількість братських могил, пам"ятників, які знаходяться на їх території, дата їх спорудження;- списки ветеранів Великої Вітчизняної війни, які проживають,ордени і медалі і за які заслуги нагороджені;-короткі спогади ветеранів про період війни та найважливіший день, який їм запам"ятався ( до однієї сторінки машинописного тексту та фото ветерана, розміром 3,5 х 4,5). Зібрану інформацію представити до 5 березня 2014 року. Методист РМК Гедеон Л.М.

До уваги керівників ЗНЗ району!

Підсумковий наказ про проведення обласного семінару методистів історії та правознавства. Методист РМК Гедеон Л.М. [42]


До уваги керівників ЗНЗ району! На відзначення Дня Соборності та Свободи України:22 січня 2014 року оформити тематичні виставки, експозиції в бібліотеках та музеях, провести тематичні вечори, виховні години, присвячені пам"ятним подіям історії Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Інформувати до 27 січня 2014 року. Методист РМК Гедеон Л.М.

До уваги керівників ЗНЗ району!

Наказ про підсумки проведення районного туру Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика та Міжнародного конкурсу ім. Т.Шевченка. [43] [44]

Завідувач РМК О.Я.ДанильчакДо відома керівників ЗНЗ району!

Доводимо до відома довідку, яку потрібно видати випускникам під час реєстрації на ЗНО-2014 та заходи до Іллі Рєпіна.[45],[46]Мачишина В.М.
'До відома керівників Горішньовигнанської, Улашківської, Давидківської, Коцюбинчицької, Кривеньківської, Милівецької, Мухавської, Сосулівської, Джуринськослобідківської ЗОШ І-ІІ ступенів !


Згідно плану роботи вивчається питання "Формування комунікативних умінь школярів на уроках іноземної мови"

Методист Волошина Л.І.


- До відома керівників ЗНЗ району!

Проводиться ХІІІ Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій "Екософт — 2014" [47]. Про участь повідомити в РМК.

Методист РМК Д.Я.ВоробельДо відома керівників ЗНЗ району!

Проводиться чемпіонат комп'ютерних талантів "Золотий байт" [48]. Про участь повідомити в РМК.

Методист РМК Д.Я.ВоробелmДо уваги директорів освітніх установ району

Календар заходів на 2013-14 н.р.[49]

Петрів С.М. методистДо уваги директорів ЗНЗ І-ІІІ ст. району та вчителів предмета "Захист Вітчизни"

Програми гуртків для здійснення військово-патріотичного виховання в школі, які мають відповідний гриф МОНмолодьспорту України: 1. Програма гуртка військово-патріотичного напряму «Школа безпеки» (авт. Олексюк В.Л., Горчинська Л.В., Єпіфанцев І.В.), лист МОНмолодьспорту України № 1.4/18-Г-219 від 11.04.2011 р. [50] 2. Програма гуртка «Юний рятувальник» (авт. Сагайдак Л.Д. та інші), лист МОНмолодьспорту України №1.4/18-Г-459 від 25.06.2011 р. [51] 3. Навчальна програма гуртка козацько-лицарського-спрямування «Джура» (авт. Бондарчук О.С.), (лист Інституту інноваційних технологій і змісту освіти від 14.06.2012 № 14.1/12–Г–119). [52] 4. Навчальна програма гуртка «Зірниця» (авт. Коломоєць Г.А.), (лист Інституту інноваційних технологій і змісту освіти від 06.03.2012 № 14.1/12-Г-70). [53] Методист РМК Кашуба Р.О.

До уваги директорів освітніх установ району

Наказ про організацію туристсько-краєзнавчої роботи 2013-2014 н.р. [54] Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги вчителів трудового навчання!

Пропонуємо зміст старої програми з трудового навчання для вибору модулів у 6-9 класах. [55]


До уваги вчителів предмета "Захист Вітчизни"

Методичні рекомендації щодо вивчення предмета "Захист Вітчизни" у 2013-2014 н.р. [56] Методист РМК Кашуба Р.О.
https://docs.google.com/file/d/0B6BoKYfmGVNFdThFNTF5U3ZKcUk/edit?usp=sharing https://docs.google.com/file/d/0B6BoKYfmGVNFN0wtZURZU0VySVE/edit?usp=sharing https://drive.google.com/file/d/0B0VGidmOj-jIQWFCbFlLUWNpclU/edit?usp=sharing

Особисті інструменти