Термінові оголошення

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

До уваги вчителів ОХЕ!!!

З А П Р О Ш Е Н Н Я

Комісія у справах освіти та виховання Бучацької єпархії УГКЦ запрошує вчителів християнської етики Чортківського району на реколекційну зустріч з відомим біблійним провідником о.ЄВГЕНОМ СТАНІШЕВСЬКИМ,яка відбудеться 29 листопада 2013 р.Б. у приміщенні Єпархіального управління Бучацької єпархії УГКЦ за адресою:м.Чортків вул.Монастирська,1

Тема зустрічі:"СВЯТЕ ПИСЬМО і методи його вивчення"

Початок в 11.00До уваги керівників ЗНЗ району!

Прошу повідомити членів журі конкурсу ім. Т.Шевченка і забезпечити їх участь у перевірці робіт з 11.00 год. 23 листопада 2013 року у Чортківській ЗОШ І - ІІІ ст. № 7.[1]

Данильчак О.Я.


До уваги директорів ЗНЗ району!

Згідно плану роботи відділу освіти 26 листопада 2013 року на базі Ридодубівської ЗОШ І-ІІ ст. відбудеться семінар директорів загальноосвітніх навчальних закладів на тему :"Творча співпраця педагогів, учнів та громадскості щодо створення позитивного іміджу навчального закладу" .

Початок роботи семінару о 10.00. Виїзд з Чорткова від адміністративного будинку райдержадміністрації о 9.30. Начальник відділу освіти Т.В.ЯРЕМКО


До уваги керівників ЗНЗ району!

Прошу нагадати учням 11-го класу про реєстрацію на пробне тестування. Вести контроль за реєстрацією. Мачишина В.М.До відома керівників ЗНЗ району!

Проводиться ХІІІ Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій "Екософт — 2014" [2]. Про участь повідомити в РМК.

Методист РМК Д.Я.ВоробельДо відома керівників ЗНЗ району!

Проводиться чемпіонат комп'ютерних талантів "Золотий байт" [3]. Про участь повідомити в РМК.

Методист РМК Д.Я.ВоробельДо відома директорів ЗНЗ району

Склад журі районної олімпіади з історії:

8 клас - Мельничук Г.Є. (Чорнокінецьковолянська ЗОШ І-ІІ ст.); Йосифів Н.Р. (Бичківська ЗОШ І-ІІ ст.); Андрухів О.Ю. (Росохацька ЗОШ І-ІІІ ст.);

9 клас - Деренюк Н.С. ( Ридодубівська ЗОШ І-ІІ ст.); Слота О.Р. (Скородинська ЗОШ І-ІІ ст.); Возна С.Р. (Горішньовигнанська ЗОШ І-ІІІ ст.);

10 клас- Шнайдер Г.В. (Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 7); Петровська С.П. (Гімназія); Ільницький І.М. (Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №6);

11 клас - Шевчук Г.В. (Улашківська ЗОШ І-ІІІ ст. ); Горин Н.І. ( Джуринська ЗОШ І-ІІІ ст.); Боднарчук Н.Ф. ( ЗОШ- інтернат).


До відома керівників ЗНЗ району!

Надсилаємо підсумкові таблиці після проведення моніторингу, бо у такій формі потрібно здати звіт у ТОКІППО (в EXCEL-форматі). Інструкції додаються. Звіт подати до 16.12.2013 року в електронному варіанті. [4] [5] Мачишина В.М.
До уваги керівників ЗНЗ району! Члени журі олімпіади з української мови та літератури вказані у додатку до наказу про проведення конкурсу ім. Т.Шевченка. Прошу повідомити членів журі і забезпечити їх участь у перевірці робіт з 12.00 год. 16 листопада 2013 року у Чортківській ЗОШ І - ІІІ ст. № 7. Данильчак О.Я.

До уваги керівників ЗНЗ району!

Додаток до наказу №367-од від 23.09.2013

Склад оргкомітету та журі оліміпади з фізичної культури:

Голова журі: Кашуба Р.О., методист РМК

Члени журі:

11 клас (хлопці)

Побуринний С.І., вчитель Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Панчук І.В., вчитель Чортківської ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.

Шемлей В.В., вчитель Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4

Мерена А.В., вчитель Горішньовигнанської ЗОШ І-ІІІ ст.

Волощук В.М., вчитель Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №5

11 клас (дівчата)

Дмитровська Т.В., вчитель Білівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Грипа О.І., вчитель Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №7

Плекан І.Д., вчитель гімназії ім. М. Шашкевича

Шевчук В.Є., вчитель Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Бужинський В.Б., вчитель Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2


До уваги вчителів основ здоровя загальноосвітніх навчальних закладів району!

У пятницю, 22 листопада, на базі Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (10.00) відбудеться засідання районного методичного обєднання. Бути готовим до виступу. Програма заходу додається. [6] Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги учителів обслуговуючих видів праці!

Лист про підготовку та проведення районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (обслуговуючі види праці) [7] Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Увага! Нове повідомлення про моніторинг!У додатку 3(звіт про результати моніторингу якості загальної середньої освіти) у другій колонц(результати оцінювання у 2012/2013 н.р. за рівнем навчальних досягнень) у 4-х та 9-х класах брати кількість учнів, які виконували контрольну роботу(моніторинг), тому, що від загальної кількості виходить велика розбіжність. Мачишина В.М.


До уваги учителів технічних видів праці!

Лист про підготовку та проведення районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технічні види праці) [8] Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Проводиться конкурс "Чортків Фест" [9]

Методист Петрів С.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Проводиться конкурс "Дудл для Гугл" (Doodle 4 Google) [10]. Інформацію про участь повідомити в РМК до 30 грудня 2013 року.

Методист РМК Д.Я.Воробель


До уваги керівників ЗНЗ району!

Інформація про участь в очному турі конкурсу "Вчитель року 2013" [11]

Завідувач РМК О. Я. Данильчак


До уваги керівників ЗНЗ району!

Увага!!!Нова інформація відносно моніторингу:за 2 дні до проведення моніторингу МОН освіти і науки України буде представлено чотири варіанти із десяти , які є у збірнику завдань з предметів,тоді саме їх треба буде видрукувати для учнів, а вчитель розподіляє між учнями тих чотири варіанти у шахматному порядку,як на математиці Прошу переглянути слідуючі документи :[12][13][14]. Зайдіть на сайти, там вже є збірники завдань з української мови.Мачишина В.М.

До уваги! За посиланням http://iitzo.gov.ua/monitorynh-v-osvity-2013/ або http://naps.gov.ua/ua/activities/monitoring2013/, є результати відбору номерів варіантів (українська мова 10 клас). Сайт інституту інноваційних технологій!!!!!До уваги керівників ЗНЗ!

Наказ про проведення конкурсу імені Петра Яцика [15]

Завідувач РМК О. Я. Данильчак
До уваги керівників ЗНЗ району!

Квота участі у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін [16]. Про фізичну культуру повідомимо додатково.

Завідувач РМК О. Я. ДанильчакДо уваги керівників ЗНЗ району!

— Результати оцінювання (у відсотках) за рівнями навчальних досягнень у 2012-2013 н. р. визначаємо від загальної кількості учнів, що навчалися у 4 класі (об'єднавши всі паралельні класи). А результати проведеного моніторингу від кількості учнів, які були присутні на уроці (загальна кількість всіх учнів);

— Індивідуально закупити конверти (формат А-4) для пакування бланків відповідей та анкет. Наліпки з адресою будуть розміщені на Чортківвікі;

— Під час опрацювання результатів оцінювання комплексного тесту "Я і Україна. Громадянська освіта" та "Основи здоров'я" результати за 4 клас беремо "Я і Україна. Громадянська освіта", а у 5 класі записуємо на сторінці "Основи здоров'я";

— Буде уточнення для оцінювання іноземної мови 5, 10 класів.

Методист РМК Мачишина В.М.


До уваги заступників з навчально-виховної роботи ЗНЗ району!

Прошу в телефонному режимі (0961869407) завтра 07.11.2013 року після 12.00 год повідомити про ту кількість зошитів, які ви отримали для проведення моніторингу у 5-му та 10-му класах, бо залишилась їх велика кількість, особливо для 5-го класу. Мачишина В.М.До уваги керівників ЗНЗ району!

Під час перевірки учнівських робіт моніторингу у 5-му класі залучати вчителів початкових класів, які не читали в даному класі у попередньому навчальному році. Про це обумовити у наказі. Наказ про проведення моніторингу якості загальної середньої освітидля учнів 5-го та 10-го класів [17]Мачишина В.М.

До уваги вчителів обслуговуючих видів праці!

Перелік інструментів та матеріалів для проведення районного етапу олімпіади з обслуговуючої праці:

1. Папір для моделювання (А 1).

2. Матеріали та інструменти: лінійка, сантиметрова стрічка, олівець, лекала, ножиці, голки, нитки, булавки та ін.

3. Тканина (тільки однотонна без нанесеного рисунку) ситець, шириною не менше 1 м і довжиною: для 8 класу – 0,35 м;

9 класу – 0,5 м;

10 класу – 0,5 м;

11 класу – 0,85 м.

4. Матеріали для оздоблення, фурнітура (на вибір учня).

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги педагогів - організаторів освітніх установ району! Від'їзд учасників семінару педагогів - організаторів від зупинки "Ореол" автобусом Чортків - Бичківці о 9.25.год.

Методист РМК Петрів С.М.


До уваги директорів освітніх установ району!

06.11.2013 року о 12.00 год. на базі Пробіжнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбудеться семінар вчителів інформатики на тему "Робота з обдарованими учнями. Підготовка до олімпіади". Бути готовим до виступу на тему "Робота з обдарованими учнями". Запрошуються вчителі інформатики ЗОШ І-ІІ ступенів та ЗОШ І-ІІІ ступенів. Виїзд о 10.15 год. та 11.00 год. (за універмагом).

Методист РМК Воробель Д. Я.


До уваги керівників ЗНЗ!

Наказ про проведення конкурсу імені Т. Г. Шевченка [18]

Завідувач РМК О. Я. Данильчак


До уваги керівників ЗНЗ!

06.11.2013 року о 10.00 год. у приміщенні Чортківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 відбудеться нарада заступників директорів із навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІ і І-ІІ ступенів.

Завідувач РМК О. Я. Данильчак


До уваги директорів загальноосвітніх навчальних закладів району'

Нагадування про 'ЗАХОДИ щодо підтримки та розвитку українського шкільництва за кордоном на 2012-2015 роки' (інформацію подати до грудня) [19].


Методист РМК Волошина Л. І. ludmyla-voloshyna@ukr.netДо уваги директорів ЗНЗ

На виконання листа департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації № 04/5837-08 від 23.10.20013 р. "Про участь у проведенні Всеукраїнського тижня фінансової грамотності та

Всесвітнього дня заощаджень в Україні" у навчально-виховних закладах району для учнів 7-10 класів провести навчально-просвітницькі заходи:

-роз"яснення щодо ведення сімейного бюджету, основних принципів фінансового обліку, виховання звички до заощадження та інвестицій та інші.

Інформувати про проведену роботу РМК до 10 листопада 2013 року. Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги директорів ЗНЗ

На виконання заходів Чортківської районної державної адміністрації №01-44/01-45 від 23.10.2013 року з відзначення в районі 95-ї річниці утворення Західно-Української Народної Республіки у загальноосвітніх навчально-виховних закладах організувати проведення:

- тематичних виставок, експозицій в бібліотеках, музеях, присвячені видатним діячам Західно-Української Народної Республіки;

- інформаційно-просвітницьких годин за участю письменників, громадських діячів, присвячені пам"ятним подіям українського державотворення.

Інформувати про проведену роботу РМК до 10 листопада 2013 року. Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ!

Терміново подати інформацію за поданою формою [20] 30.10.2013 р. до 12.00 год.

Методист РМК Воробель Д. Я.До уваги педагогічних працівників! Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і навчальних закладах (зі змінами, внесеними згідно з наказом МОНУ від 20.11.2006 №782 [21]


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 17.07.2013р. №995 «Про деякі питання моніторингу якості загальної середньої освіти», наказу МОН України №1412 від 10.10.2013 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 17.07.2013 №995», статті 31 Закону України «Про загальну середню освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 14.12.2013 р. №1283 «Про затвердження Порядку проведення моніторингу та оцінки якості освіти» в термін з 12 листопада по 12 грудня 2013 року буде проведено моніторинг якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій та основній школі в 5 та 10 класах ЗНЗ.Надсилаємо методичні рекомендації для ознайомлення.[22],[23],[24],[25]Методист Мачишина В.М.


До уваги керівників ЗНЗ району І-ІІІ ступенів!

30.10.2013р. на базі Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбудеться нарада учителів фізичної культури ЗНЗ І-ІІІ ступенів. Початок роботи о 10.00 год. Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги директорів освітніх установ району!

06.11.2013р.у Бичківській ЗОШ І-ІІст. відбудеться семінар - практикум педагогів - організаторів на тему « Формування у школярів ціннісних ставлень особистості до історичних і духовних надбань рідного краю».Бути готовим до виступу. Поч. о 10.00. год.

Методист РМК Петрів С.М.До уваги вчителів трудового навчання! Повідомляємо теми учнівських проектів для підготовки матеріалів районного етапу олімпіад з предмету:

- хлопці 8-9 класу – «Іграшка-головоломка»;

- дівчата 8-9 класу – «Розвиваюча м’яка дитяча книжка» (на 4 листи формату не більше ніж А4);

- хлопці 10-11 класу – «Стілець складний» (садовий, для пікніка, риболовлі тощо);

- дівчата 10-11 класу – «Карнавальна маска».

Методисти РМК Гикава І.Л. Кашуба Р.О.


До уваги працівників психологічної служби освітніх установ району! У середу 30.10.2013 року на базі Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (поч. о 10.00) відбудеться І засідання школи становлення професійної майстерності на тему: «Психологія вирішення педагогічних конфліктів» Бути готовим до виступу. Методист РМК Гикава ІЛ.


До уваги керівників ЗНЗ району та вчителів інформатики!

25 жовтня 2013 року будуть проведенні районні змагання з користування ПК, WEB-дизайну та програмування. Про участь повідомити у телефонному режимі (0963703384) до 15.00 год. 24 жовтня 2013 року.

Методист РМК Воробель Д. Я.


До уваги керівників ЗНЗ району І-ІІІ ступенів.

З метою ознайомлення учнівської молоді з етапами проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2014 році відділ освіти Чортківської райдержадміністрації просить розповсюдити інформаційні листівки «ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ – 2014: читали, чули, знаємо!» (формат А-4, з двох сторін) серед випускників загальноосвітніх навчальних закладів (додаток: форма 1 – одна на кожен 11 клас). Необхідно повернути до 01 листопада 2013 року до Чортківського РМК.[26][27] Мачишина В.М.


До уваги директорів освітніх установ району!

Повторно просимо до 21.10.2013р. подати інформацію про кадрове забезпечення викладання предмету «Основи здоровя» у Білобожницькій ЗОШ І-ІІІ ст., Великочорнокінецькій ЗОШ І-ІІІ ст., Чортківській ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Кривеньківській ЗОШ І-ІІ ст., Мухавській ЗОШ І-ІІ ст., Сосулівській ЗОШ І-ІІ ст., Джуринськослобідківській ЗОШ І-ІІ ст., Шманьківській ЗОШ І-ІІ ст., Шульганівській ЗОШ І-ІІ ст. на електронну адресу gykavairyna@gmail.com за формою, що додається. [28]


Директорам Базарської ЗОШ І-ІІІ ст., Горішньовигнанської ЗОШ І-ІІІ ст., Коцюбинчицької ЗОШ І-ІІ ст., Мухавської ЗОШ І-ІІ ст., Свидівської ЗОШ І-ІІ ст., Сосулівської ЗОШ І-ІІ ст., Джуринськослобідківської ЗОШ І-ІІ ст.!

Повторно просимо до 21.10.2013р. подати інформацію про кадрове забезпечення викладання предмету «Трудове навчання» на електронну адресу gykavairyna@gmail.com за формою, що додається [29]


До уваги директорів Базарської ЗОШ І-ІІІ ст., Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №6, 7, Бичківської ЗОШ І-ІІ ст., Давидківської ЗОШ І-ІІ ст., Заболотівської ЗОШ І-ІІ ст., Залісянської ЗОШ І-ІІ ст., Звиняцької ЗОШ І-ІІ ст.,Нагірянської ЗОШ І-ІІ ст., Полівецької ЗОШ І-ІІ ст., .Шманьківської ЗОШ І-ІІ ст. !

Просимо терміново до 21.10.2013р. подати в РМК копії посвідчення про проходження курсової перепідготовки вчителями основ здоров’я за період 2012-2013 н.р. Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги керівників ЗНЗ району!

З 21 по 25 жовтня 2013 року буде проводитись апробація тестових матеріалів для учнів 11-х класів із математики, історії України, французької мови згідно визначених шкіл та відповідного графіку.Просимо уважно прочитати наказ та додаток. Мачишина В.М.[30] [31]

До уваги керівників ЗНЗ!
До уваги керівників ЗНЗ!

Терміново подати Хом'як С.В.( cvitlanakhomjak@gmail.com ) списки дітей з психофізичними вадами шкільного віку, які не є інвалідами, а мають вади зору, слуху, серця, опорно-рухового апарату, ДЦП, ЗПР, РВД, неврологічні захворювання (черепно-мозгові травми, забій головного мозгу,гідроцефалію, емоційно-вольові розлади і т.д.), хворобу епілепсії, алалію, дизартрію, дитячий аутизм, хворобу Дауна... за формою: №п/п /ПІП /Дата народження / Домашня адреса / Ім'я батьків, опікунів/ Діагноз / Місце навчання, клас /


До уваги керівників ЗНЗ! Ознайомтеся із змінами до наказу про проведення всеукраїнського конкурсу "Вчитель року 2014"[32] Завідувач РМК О.Я.Данильчак


До уваги керівників ЗНЗ!

Доводимо до Вашого відома лист Міністерства освіти і науки від 02.10.2013 року № 1/9-695 "Про проведення ХІІІ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій "Екософт — 2014" [33].

Про участь просимо повідомити в РМК до 12 січня 2014 року.

Методист РМК Воробель Д. Я.(dianavorobel@mail.ru)


'До уваги керівників ЗНЗ! В звязку з погодніми умовами флеш -моб по проекту « Духовні скарби нашого краю»" переноситься. Про дату проведення буде повідомлено додатково.

Петрів С.М.методист РМК


До уваги керівників ЗНЗ!

В рамках реалізації Національного проекту "Відкритий світ" оголошено конкурс для талановитих вчителів IChampions. Реєстрація проходить на сайті http://www.ow.org.ua/uk-ua/ichampion Інформацію про участь подати в РМК до 10.00 год. 15.10.2013 р.

Методист РМК Воробель Д. Я.(dianavorobel@mail.ru)


До уваги керівників ЗНЗ! З 14 по 25 жовтня 2013 року буде проводитися вивчення окремих питань організованого початку 2013-2014 н.р. Пам'ятка додається [34].

Завідувач РМК О. Я. Данильчак


До уваги директорів ЗНЗ Доводимо до відома наказ "Про участь в народознавчому проекті « Духовні скарби нашого краю»" [35] [36]

Заступник директора ПДЮ Козак О.М., методист РМК Петрів С.М.


До уваги керівників ЗНЗ!

16 жовтня 2013 року 0 9.30 год. відбудеться засідання Школи молодого вчителя інформатики (згідно поданого списку [37]) на базі Чортківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7. З собою мати власне педагогічне портфоліо (електронний вигляд).

Методист РМК Воробель Д. Я.До уваги директорів ЗНЗ

Всеукраїнський тиждень права - 09.12.-14.12.2013 року:

- 09.12.2013 року - Всеукраїнський урок "Права людини" з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини;

- тематичні заходи інформаційного, освітного та виховного характеру;

-книжкові виставки, тематичні стенди, презентації видань про права людини та іншої літератури правового змісту;

- науково-практичні конференції, зустрічі за круглим столом, дискусії з проблематики прав людини за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, народних депутатів України.

Інформувати РМК про проведену роботу до 17 грудня 2013 року. Методист РМК Гедеон Л.М.До уваги керівників ЗНЗ! На основі листа Чортківського РВ УМВС України в Тернопільській області від 16.09.2013р. №11695, керуючись ст..11 п.17 Закону України «Про міліцію» прошу терміново до 07.10 2013р. подати інформацію на електронну адресу petrivsvitlana@gmail. com за формою [38]


До уваги керівників ЗНЗ! Проводиться конкурс патріотичної прози і поезії. [39]

Методист Петрів С.М., Мачишина В.М.


До уваги вчителів ЗНЗ!

Проводиться конкурс "Новатор року" [40]

Методист РМК Воробель Д. Я.До уваги керівників ЗНЗ!

Наказ про проведення олімпіад 2013-2014 н. р. [41]

Завідувач РМК О. Я. Данильчак


До уваги директорів загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів району

Положення про проведення XVІІІ Спортивних ігор учнівської молоді Чортківського району у 2013-2014 н.р. (ЗОШ І-ІІ ст.) [42] Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги директорів загальноосвітніх навчальних закладів району

Нагадування про 'ЗАХОДИ щодо підтримки та розвитку українського шкільництва за кордоном на 2012-2015 роки' (інформацію подати до грудня).


Методист РМК Волошина Л. І. ludmyla-voloshyna@ukr.net


Наказ про проведення ХVІІІ Спортивних ігор учнівської молоді Чортківського району у 2013-2014 н.р. [43]

Методист РМК Кашуба Р.О.

До уваги директорів загальноосвітніх навчальних закладів району

24.09.2013 року відбудеться районний збір лідерів учнівського самоврядування. Початок о 10.00.год. в приміщення спортивно - оздоровчого коплексу ПДЮ (басейну). Мати з собою презентацію по проекті "Духовні скарби нашого краю" на СД диску, або буклет чи папку про історію нашого краю...

Методист РМК Петрів С.М.


До уваги директорів освітніх установ району

Положення про проведення XVІІІ Спортивних ігор учнівської молоді Чортківського району у 2013-2014 н.р. [44] Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги директорів освітніх установ району Лист ТОКІППО від 28.08.2013 року № 01 – 02/546 «Про проведення Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник», Всеукраїнського українознавчого фестивалю «Сонячні пелюстки», Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності для вчителів-україністів «Соняшник-учитель». [45] Завідувач РМК О.Я.Данильчак


До уваги керівників ЗНЗ району!


З метою заохочення дитячої творчості, створення умов для гармонійного розвитку учнів, піднесення національних традицій любові до Батьківщини, Благодійний фонд «Духовне відродження Батьківщини» оголошує Всеукраїнський дитячо-юнацький конкурс образотворчого мистецтва ім. Саші Пурі з 1 вересня по 20 жовтня з відповідними грошовими винагородами. Тематика конкурсу: «Моя Батьківщина»; «Мій казковийй світ»; «Вільна тема». Беруть участь учні від 6 до 17 років. Формат А-4, А-3. На зворотньому боці друкованими літерами:прізвище, ім’я та вік автора роботи; назва конкурсної роботи відповідно тематики, дата виконання, матеріал, розмір; ПІП батьків або опікунів, вчителів, назва закладу, де начається.Роботи здати в РМК до 15 жовтня. Детальна інформація про конкурс за адресою:bf.dvb@meta.ua Мачишимна В.М.


До уваги заступників з виховної роботи, педагогів організаторів, вчителів художньо-естетичного циклу!

Організовується поїздка цих категорій людей у Борщівський краєзнавчий музей, с. Бурдяківці(Леопольда Левицького), с.Пилипче(Якова Гніздовського).Згоду про поїздку просимо повідомити в телефонному режимі до 18.09.2013 року Горячій Наталії Василівні(тел. моб.0961363561). Відповідно до кількості бажаючих буде визначено дату поїздки.Методисти РМК Мачишина В.М.,Петрів С.М.До уваги директорів освітніх установ району 10.09.2013 року № 62

на № 0258/13К від 29.08.2013

Керівникам ЗНЗ району Про проведення занять з духовно- морального виховання учнів

Доводимо до відома лист Комісії у справах євангелізації Бучацької єпархії УГКЦ П від 29.08.2013р. №258/13К . Дирекції шкіл просимо забезпечення проведення занять з духовно- морального виховання учнів для заохочення дітей та молоді до здорового способу життя, доброї поведінки у суспільстві , впровадження християнських цінностей, визначеним Комісією у справах освіти і виховання та Комісією у справах євангелізації Бучацької єпархії УГКЦ священиками, а саме:

- Гімназія ім. М. Шашкевича – о.Володимир Заболотний;

- Чортківська ЗОШ І-ІІІст. №2 – о. Андрій Лемчук;

- Чортківська ЗОШ інтернат І-ІІІст. – о. Андрій Мельник;

- Чортківська ЗОШ І-ІІІст. №4 – о. Володимир Білінчук;

- Чортківська ЗОШ І-ІІІст. №5 – о. Олег Ольховецький;

- Чортківська ЗОШ І-ІІІст. №6 – о. Андрій Мельник;

- Чортківська ЗОШ І-ІІІст. №7 – о. д-р Мирослав Думич.

для духовної опіки освітньо – виховних навчальних закладів м. Чорткова, а також сестрам –монахиням загромаджень «Присвятої Родини», «Мироносоць» та місійній групі Бучацької єпархії. Надіюсь, що співпраця стане вагомим внеском у справі формування національних духовних та культурних цінностей у школярів.

Завідувач РМК О.Я. Данильчак

Петрів 2 03 28'До уваги директорів освітніх установ району

З метою надання консультацій батькам першокласників районним методичним кабінетом організовано роботу телефонної гарячої лінії.

Гаряча телефонна лінія: 2 – 02 - 54

Методист РМК Гевко І.М.До уваги директорів освітніх установ району Терміново в РМК (Хом'як С.В.) подати списки дітей-інвалідів від 0 до 18 років.

До уваги директорів освітніх установ району Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.06.2010р. "128 "Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 1025 р.хрещення Київської Русі"задля духовного добра і зросту педагогів Тернопільщини запрошуємо до участі в обласній освітянській прощі, чка відбудеться 14 вересня цього року в Свято-Юріївському монастирі на хуторі Вірля Кременецького району. У рамках прощі освітяни області зможуть взяти участь у Божественній літургії, приступити до таїнства Сповіді, причаститись Святих Христових Таїн та отримати Боже благословення з нагоди нового навчального року. Запрошуються вчителі району.

Методист РМК Петрів С.М.


До уваги директорів освітніх установ району


1.Наказ про вивчення другої іноземної мови з 5 класу [46]


До уваги директорів освітніх установ району

Просимо проконтролювати планування роботи працвників психологічної служби школи, завірити графіки роботи на тиждень та графіки проведення годин психолога на І семестр, подати вищезгадані документи на погодження у методиста РМК 09.09.2013 р.Гикава І.Л.(0668016118)


До уваги директорів освітніх установ району

Календар заходів на 2013-14 н.р.[47]

Петрів С.М. методист


До уваги директорів освітніх установ району

На виконання листа департамента освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації №02/4430-08 від 27.08.2013 року "Про проведення в області Всеукраїнського олімпійського уроку та Олімпійського тижня", з метою відзначення Дня фізичної культури і спорту до 14 вересня 2013 року провести в закладах освіти району Всеукраїнський урок та Олімпійський тиждень на тему: "Історія - є. Майбутнє - твоє". При проведенні заходів керуватися Положенням про Всеукраїнський олімпійський урок та Олімпійський тиждень (додаток 8, 9 постанови Виконкому НОК України від 19 жовтня 2012 року №73, погодженого МОНмолодьспорту України). Інформацію про проведені заходи подати до 17.09.2013р. у РМК за формою [48] Методист РМК Кашуба Р.О.


Нагадування директорам загальноосвітніх навчально-виховних закладів!!!

1. Витяг з наказу по школі про призначення турорганізатора та склад робочої групи, яка здійснює загальне керівництво туристсько-краєзнавчою, пошуковою роботою у відповідності до наказу по відділу освіти (23.08.2013 № 291-ОД "Про організацію та проведення основних заходів відділу освіти на 2013-2014 н.р. щодо виконання заходів програми розвитку туризмув Тернопільській області на 2009-2013 роки").

2.Списки обдарованих дітей навчального закладу ( вказати назву предмета).

Інформацію відсилати на ел. адресу: gedeon51@mail.ru


До уваги директорів освітніх установ району

На виконання листа ТОКІППО від 03.09.2013р. №01-02/538 "Про організацію моніторингу забезпечення навчального процесу з вивчення предмета "Фізична культура"" просимо надіслати дані за формою, що додається [49] Інформацію подати в електронному вигляді на адресу: rus_kash76@mail.ru або ruskash76@gmail.com до 15.09.2013р. Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги адміністрації загальноосвітнього навчального закладу

Програма гурткової роботи, рекомендована МОН України, для планування роботи керівникам гуртків художньо-естетичного напряму [50]


Велике прохання до дирекції навчально-виховнихих закладів!!!

Не надсилайте інформації для Гедеон Л.М. на електронні адреси методистів РМК. Вони потрапляють за призначенням з великою затримкою. Електронна адреса Гедеон Л.М.:gedeon51@mail.ru


До виконання!!!

На виконання листа департамента освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації № 03/45-08 від 02.09.2013 року "Про заходи щодо відзначення в закладах освіти Дня партизанської слави"протягом вересня 2013 року провести в закладах освіти:

-тематичні бесіди, уроки, лекції з історії підпільно-партизанського руху в роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, спортивні змагання, естафети, патріотичні акції за участю науковців, ветеранів партизанського руху в роки Великої Вітчизняної війни, громадських діячів;

- в музеях, кабінетах історії оформити тематичні виставки фотодокументів, публікацій, літератури, малюнків, стінних газет;

-активізувати роботу шкільних волонтерських загонів шодо надання шефської допомоги ветеранам підпільно-партизанського руху.

Методист РМК Гедеон Л.М.

Важливий захід!

Дозвольте проінформувати Вас про проведення двотижневої он-лайн конференції Intel «Мобільне середовище навчання та сучасна освіта» для вчителів України з нагоди святкування 10-ї річниці впровадження освітніх програм Intel в Україні

Конференція проводиться з 3 по 12 вересня 2013 року на сайті Освітня галактика Intel ® www.edugalaxy.intel.ru .

Конференція покликана сприяти впровадженню новітніх ІКТ в освіті у відповідності з новими стандартами шляхом проведення дистанційних практико-орієнтованих курсів, міні-тренінгів, вебінарів і майстер-класів з підвищення ІКТ компетенцій вчителів. У роботі конференції одночасно зможуть взяти участь 2000 і більше представників України (вчителів початкових класів, вчителів-предметників, представників адміністрації шкіл, методистів, бібліотекарів та ін.) Планується розгляд питань, пов'язаних зі створенням середовища мобільного навчання, педагогічних практик його використання та знайомство з технічними рішеннями для організації мобільного навчання на рівні класу і школи.

Для участі у конференції учасникам необхідно буде зареєструватися на сайті https://edugalaxy.intel.ru/conf/ukraine/

Навчальні активності проведуть фахівці он-лайн конференції «Нова школа: мій маршрут» (https://edugalaxy.intel.ru/conf/baseline/page/about.html), яка успішно пройшла в 2012 році у Росії, учасниками якої стали 6000 вчителів. Також модераторами окремих заходів будуть провідні фахівці в галузі ІКТ освіти України.

З повагою, Тетяна Нанаєва Директор міжнародних освітніх програм Intel в Україні та СНД


До відома керівників ЗНЗ району.

Інформуємо про проведення конкурсу "Світ очима дітей" за сприянням Всеукраїнського об'днання малого та середнього бізнесу "Фортеця".Про відправлення робіт інформувати РМК на паперових носіях. Положення тут [51] Методист :Мачишина В.М.


До уваги адміністрації загальноосвітнього навчального закладу

На виконання листа департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 22.08.2013 року №05/4376-10 «Про інформування», відділ освіти Чортківської райдержадміністрації просить до 10 вересня 2013 року надати інформацію щодо запровадження протягом 2013/2014 н.р. у загальноосвітніх навчальних закладах курсу «Захисти себе від ВІЛ» за формою, що додається [52] Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги вчителів образотворчого мистецтва, які читають у 5-му класі.

Відповідно до нових підручників складено календарне планування уроків образотворчого мистецтва у 5 класі (за підручником О. Калініченко та Л. Масол) - місто та -(за підручником С. Железняк, О. Ламонова)) - село. на І та Іі сесестр.Методист Мачишина В.М.Дивитись тут [53]


До уваги директорів ЗНЗ І-ІІІ ст. району та вчителів предмета "Захист Вітчизни"

Програми гуртків для здійснення військово-патріотичного виховання в школі, які мають відповідний гриф МОНмолодьспорту України: 1. Програма гуртка військово-патріотичного напряму «Школа безпеки» (авт. Олексюк В.Л., Горчинська Л.В., Єпіфанцев І.В.), лист МОНмолодьспорту України № 1.4/18-Г-219 від 11.04.2011 р. [54] 2. Програма гуртка «Юний рятувальник» (авт. Сагайдак Л.Д. та інші), лист МОНмолодьспорту України №1.4/18-Г-459 від 25.06.2011 р. [55] 3. Навчальна програма гуртка козацько-лицарського-спрямування «Джура» (авт. Бондарчук О.С.), (лист Інституту інноваційних технологій і змісту освіти від 14.06.2012 № 14.1/12–Г–119). [56] 4. Навчальна програма гуртка «Зірниця» (авт. Коломоєць Г.А.), (лист Інституту інноваційних технологій і змісту освіти від 06.03.2012 № 14.1/12-Г-70). [57] Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги директорів ЗНЗ І-ІІІ ст. району

Наказ департаменту освіти і науки та облвійськкомату №450 від 15.08.2013р. "Про підсумки викладання предмета «Захист Вітчизни» у 2012/2013 навчальному році та завдання на 2013/2014 навчальний рік" [58] Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги директорів освітніх установ району

Наказ про організацію туристсько-краєзнавчої роботи 2013-2014 н.р. [59] Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги вчителів трудового навчання!

Пропонуємо зміст старої програми з трудового навчання для вибору модулів у 6-9 класах. [60]


До уваги вчителів предмета "Захист Вітчизни"

Методичні рекомендації щодо вивчення предмета "Захист Вітчизни" у 2013-2014 н.р. [61] Методист РМК Кашуба Р.О.
https://docs.google.com/file/d/0B6BoKYfmGVNFdThFNTF5U3ZKcUk/edit?usp=sharing https://docs.google.com/file/d/0B6BoKYfmGVNFN0wtZURZU0VySVE/edit?usp=sharing

Особисті інструменти