Термінові оголошення

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

До уваги керівників закладів загальної середньої освіти Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас узяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції, що приурочена до Дня народження Ігоря ҐеретиДо уваги керівників закладів загальної середньої освіти

Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» оголоcив Конкурс дитячої художньої творчості «ПАМ’ЯТЬ МАЙБУТНЬОГО» до 86-их роковин Голодомору 1932-33 років в Україні.

Докладніше:

http://memorialholodomor.org.ua/about/projects/konkurs-dityachoi-khudozhnoi-tvorchosti-pamyat-maybutnogo-/

Методист РМК Гедеон Л.М.До уваги керівників закладів загальної середньої освіти

30 травня 2019 року в приміщенні РБК ім. К.Рубчакової відбудеться святкування Дня захисту дітей. Просимо до 9.00. цього дня оформити тематичну виставку дитячих робіт у фоє даного закладу (2 паспортизовані роботи декоративно-ужиткового та 2-образотворчого мистецтва), визначити відповідальних працівників школи за транспортування робіт, оформлення та зберігання експонатів виставки.

Завідувач РМК Петрів С.М.


До уваги вчителів трудового навчання закладів загальної середньої освіти району

У четвер, 30 травня в приміщенні РБК ім. К.Рубчакової відбудеться нарада з питань підготовки до проведення Всеукраїнського семінару з трудового навчання. Початок наради о 9.00. Явка обов’язкова

Методисти РМК Гикава І.Л., Кашуба Р.О.


До уваги керівників ЗНЗ І-ІІ ступенів!!!

Фінальні змагання з міні-футболу серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів відбудуться 27.05.2019р. на стадіоні «Харчовик» [1]. Початок змагань о 10.00 год.

Методист Кашуба Р.О.


До уваги вчителів інформатики!

Прошу забрати результати конкурсу " Бобер"

Мктодист РМК Татарин Л.Я.


До уваги керівників ЗОШ !

ТЕРМІНОВО!!!!Просимо сьогодні (22.05.) до 15.00 год. на електронну адресу hosovych@gmail.com надіслати списки учителів англійської, німецької та французької мов (за зразком), які навчатимуть учнів початкової школи та не здійснили відповідне підвищення кваліфікації в 2018 році.[2]

Методист РМК Госович І.І.


До уваги освітян

Видавнича група «Шкільний світ» оголошує про щорічний Всеукраїнський конкурс «Панорама творчих уроків — 2019»,що стартує з 13 травня по 09 червня 2019 року. Мета конкурсу — професійне зростання педагогічної спільноти України, поширення провідного досвіду освітян та їхня творча реалізація. Участь у конкурсі безкоштовна.

Деталі про конкурс на офіційному сайті видавничої групи «Шкільний світ» за посиланням:[3]


До уваги керівників ЗОШ І-ІІІ,І-ІІ, І ступенів!!!

Нагадування!!! Терміново до 22.05.2019р. надіслати організаційному комітету (у РМК) матеріали районного конкурсу серед педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів району на кращу розробку місцевих туристичних маршрутів "Туристичними стежками рідного краю" (наказ відділу освіти Чортківської РДА №181-од від 17.10.2018р.), які потрібно буде подати по кожному навчальному закладу у відділ культури, туризму, національностей та релігій Чортківської РДА.(Перелік навчальних закладів, яким ще потрібно подати матеріали Конкурсу: Білівська,Джуринська,Косівська,Пробіжнянська,Росохацька,Улашківська ЗОШ І-ІІІ ст., Джуринськослобідківський НВК, Заболотівська,Залісянська,Коцюбинчицька,Кривеньківська,Милівецька,Мухавська,Нагірянська,Свидівська,Сосулівська,Староягільницька,Шульганівська ЗОШ І-ІІ ст., Антонівська,Капустинська,Криволуцька,Пробіжнянська,Шманьківчицька ЗОШ І ст.).

Методист РМК Маслянко В.О.До уваги вчителів фізики! Прохання отримати в РМК сертифікати фізичного конкурсу "Левеня - 2019"

Методист РМК Кастранець Л.М.До уваги працівників психологічної служби закладів загальної середньої освіти

22 травня на площі Героїв Небесної Сотні м. Чорткова відбудеться І Міжрайонний Кар’єрний Форум «Профорієнтація-2019», в рамках якого буде проведено тренінгове заняття «Я-бренд». Явка усіх обов’язкова.

Методист РМК Гикава І.Л.До уваги керівників ЗНЗ !

На підставі листа МОН освіти і науки України 15 травня 2019 року з 9.25 до 10.30 відбудеться Всеукраїнський відкритий онлайн-урок «Європа починається з тебе», присвячений святкуванню Дня

Європи в Україні. Запрошуються учні 8-11 класів. Перейти на трансляцію уроку, а також отримати додаткові матеріали щодо підготовки та проведення уроку на сайті:

https:sites.google.com/view/online-urok.

Як підсумок участі в онлайн-уроці, надіслати інформацію про використання матеріалів онлайн-уроку у проведенні шкільних заходів до Дня Європи ( до 20 травня 2019 року)

Методист РМК Гедеон Л.М.До уваги керівників ЗНЗ району І-ІІІ, І-ІІ, І ступенів!!!

Нагадування!!! На виконання наказу відділу освіти Чортківської РДА №181-од від 17.10.2018р. "Про проведення районного конкурсу серед педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів району на кращу розробку місцевих туристичних маршрутів "Туристичними стежками рідного краю" до 15.05.2019р. подати оргкомітету районного конкурсу (в РМК) підготовлені матеріали у друкованому та електронному варіантах.

Методист РМК Маслянко В.О.
До уваги вчителів історії!

Методичні рекомендації щодо проведення ДПА з історії та правознавства [4]

[5]

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Наказ відділу освіти "Про участь педагогічних працівників закладів освіти району в районному конкурсі «Виховник - 19» на кращу виховну програму тематичної зміни «Права людини і довкілля» у дитячих закладах відпочинку".[6], [7]

Методист РМК Госович І.І.До уваги вчителів інформатики ЗНЗ району!

Бажаючим пройти курс "Інформаційна безпека" від академії cisco прохання зареєструватись [8]

Методист Татарин Л.Я


До відома керівників закладів освіти,бібліотечних і педагогічних працівників!

З метою залучення дітей до читання, підтримки і вдосконалення діяльності бібліотек закладів загальної середньої та позашкільної освіти, піднесення ролі бібліотекаря в суспільстві та підвищення престижу бібліотечної професії у 2019-2020 навчальному році буде проведено Всеукраїнський конкурс "Шкільна бібліотека - 2020".

Особисті інструменти