Термінові оголошення

Матеріал з ТерноВікі

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 1: Рядок 1:
-
 
'''До уваги керівників ЗНЗ району та вчителів англійської мови!'''
'''До уваги керівників ЗНЗ району та вчителів англійської мови!'''
-
1. Про організацію та проведення підготовки вчителів англійської мови, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 н. р.в умовах Нової української школи [https://drive.google.com/file/d/1uIKiTxq0zJOJga0I1CHs18diUjEcH69G/view?usp=sharing].Початок  занять - о 9.00, ЗОШ №2.  
+
1. Про організацію та проведення підготовки вчителів англійської мови, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 н. р.в умовах Нової української школи [https://drive.google.com/file/d/1uIKiTxq0zJOJga0I1CHs18diUjEcH69G/view?usp=sharing].Початок  занять - о 9.00,15 серпня,  ЗОШ №2.  
2. Про підвищення кваліфікації вчителів англійської мови [https://drive.google.com/file/d/1rxST8YG8qcPpYra8HokD-Q7UCBHxHJ0r/view?usp=sharing]. Онлайн-курси пройти всім вчителям.
2. Про підвищення кваліфікації вчителів англійської мови [https://drive.google.com/file/d/1rxST8YG8qcPpYra8HokD-Q7UCBHxHJ0r/view?usp=sharing]. Онлайн-курси пройти всім вчителям.

Версія 06:35, 14 серпня 2018

До уваги керівників ЗНЗ району та вчителів англійської мови!

1. Про організацію та проведення підготовки вчителів англійської мови, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 н. р.в умовах Нової української школи [1].Початок занять - о 9.00,15 серпня, ЗОШ №2.

2. Про підвищення кваліфікації вчителів англійської мови [2]. Онлайн-курси пройти всім вчителям.

Методист Волошина Л.І.Директору закладу загальної середньої освіти

Положення про обласний дитячий пісенно – хореографічний фестиваль „Дивоцвіт” [3]


До уваги керівників ЗНЗ району та всіх зацікавлених осіб!

Надсилаємо до відома та використання у роботі лист Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти "Про проведення Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад"[4]


До уваги керівників ЗНЗ району та вчителів англійської мови!

1. Про організацію та проведення підготовки вчителів англійської мови, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 н. р.в умовах Нової української школи [5]

2. Про підвищення кваліфікації вчителів англійської мови [6]

Методист Волошина Л.І.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Наказ відділу освіти "Про підсумки проведення ХХІІ Спортивних ігор школярів Чортківського району" [7].

Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги керівників ЗНЗ району!

21.06.2018р. відбудеться інтернет- конференція (в режимі оф-лайн) на тему “Корекційно-розвиткові заняття як складова інклюзивного навчання”. Початок оф-лайн конференції о 10.00. До участі в інтернет-конференції запрошуються методисти РМК/ММК/ОТГ, які відповідають за інклюзивне навчання; вчителі-дефектологи, практичні психологи, вчителі-логопеди, працівники інклюзивно-ресурсних центрів, які проводять корекційно-розвиткові заняття в ЗЗСО та ЗДО [[8]]
До уваги педагогічних працівників району

18-22 червня 2018 року відбудеться літня сесія «STEM-школа – 2018» для педагогів. Дізнатися більше та слідкувати за подіями заходу можна за посиланнями: http://www.imzo.gov.ua; http://yakistosviti.com.ua; у мережі Facebook на сторінці групи «Відділ SТЕM-освіти ІМЗО».

Методист Татарин Л.Я.До уваги керівників ЗНЗ району та вчителів німецької мови!

У рамках Року німецької мови конкурс німецьке слово [9].

Методист Волошина Л.І.До уваги вчителів біології!

Надсилаємо до відома та використання у роботі лист Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної освіти про проведення онлайн-курсу з біології «Автостопом по біології» [10]

Методист Сороківська Н. Р.
Особисті інструменти