Термінові оголошення

Матеріал з ТерноВікі

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 1: Рядок 1:
-
'''До відома керівників ЗНЗ району!'''
+
'''До відома керівників ЗНЗ району!'''                                                                                                                                         Просимо '''до 14.10.2014 року''' подати на скриньку cvitlanakhomjak@gmail.com (Хом'як С.В.)  списки дітей , які потребують психолого-педагогічного вивчення з метою забезпечення адекватними формами навчання (діти, які мають труднощі у навчанні ) за формою: /Номер пп/ /Прізвище, ім'я та по батькові/ /Дата народження/ /Клас/ /Навчальний заклад/ /Причини звернення/ .
-
 
+
-
 
+
-
Просимо '''до 14.10.2014 року''' подати на скриньку cvitlanakhomjak@gmail.com (Хом'як С.В.)  списки дітей , які потребують психолого-педагогічного вивчення з метою забезпечення адекватними формами навчання (діти, які мають труднощі у навчанні ) за формою: /Номер пп/ /Прізвище, ім'я та по батькові/ /Дата народження/ /Клас/ /Навчальний заклад/ /Причини звернення/ .
+

Версія 17:50, 3 листопада 2014

До відома керівників ЗНЗ району! Просимо до 14.10.2014 року подати на скриньку cvitlanakhomjak@gmail.com (Хом'як С.В.) списки дітей , які потребують психолого-педагогічного вивчення з метою забезпечення адекватними формами навчання (діти, які мають труднощі у навчанні ) за формою: /Номер пп/ /Прізвище, ім'я та по батькові/ /Дата народження/ /Клас/ /Навчальний заклад/ /Причини звернення/ .


До уваги керівників ЗНЗ району!

Відповідно до наказу відділу освіти №258-од від 07.10.2014р провести 14.11.2014р у всіх ЗНЗ району о 14 год. фестиваль патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва "Свята покрова".

Т.в.о. завідувача РМК С.М. ПетрівДо уваги керівників Бичківської, Товстеньківської, Шульганівської ЗОШ І-ІІ ступенів!!! До 20.10.2014 року потрібно було подати інформацію про викладання іноземної мови на адресу ludmyla-voloshyna@ukr.net [1]

Волошина Л.І.


До уваги працівників психологічної служби

У пятницю, 14 листопада 2014 року на базі Горішньовигнанського НВК (поч. о 10.00) відбудеться засідання районного методичного об'єднання на тему: «Організація превентивної роботи щодо різних форм узалежнень, соціально небезпечних ігор, фізичного насилля». Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги вчителів основ здоров"я

У середу, 12 листопада 2014 року на базі Чортківського МНВК (10.00) відбудеться засідання районного методичного об"єднання. [2] Бути готовим до виступу. Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги вчителів математики! Прохання забрати в РМК інформаційні вісники "Кенгуру - 2014" Методист Кастранець Л.М.До уваги керівників ЗНЗ району! На виконання листа Тернопільського обласного коммунального інституту післядипломної педагогічної освіти № 01-02/649 від 31 жовтня 2014 року «Про вшанування жертв фашизму» рекомендовано провести у навчальних закладах: Відкриті уроки (семінари) з історії України та всесвітньої історії: - Україна в Другій світовій війні (5 клас); - Наслідки Другої світової війни (11 клас); - Ціна перемоги (11 клас);

  Інформаційно-просвітницькі години, засідання «круглих столів», диспути:

- Внесок України в боротьбу з фашизмом;

    -  Українці – герої боротьби з фашизмом»;
    -  Червоний мак – символ пам`яті полеглих у війні;
    -  Війна: Велика Вітчизняна чи Друга світова? (10-11 класи);
   Тематичний вечір «Україна в боротьбі з фашизмом»;

Шкільна науково-тематична конференція «Загроза фашизму у ХХІ ст.»; Віртуальна екскурсія «Україна у Другій світовій війні»;

Тематичні конкурси учнівських творів, малюнків, стінних газет,   мультимедійних презентацій, виставки, експозиції в бібліотеках, кабінетах історії з нагоди 70-річчя завершення Другої світової війни та для вшанування пам’яті жертв фашизму. 

Про проведену роботу інформувати до 17 листопада 2014 року. Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги вчителів природничого циклу!

У зв’язку зі зміною терміну зимових канікул проведення міжнародної гри «Геліантус» переноситься з 11 грудня на 03 грудня 2014 року. [3]

Методист РМК Сороківська Н.Р.


До уваги керівників ЗНЗ району!

На підставі наказу відділу освіти Чортківської райдержадміністрації № 234-од від 01.09.2014 року п.1.4. «Про проведення І,ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін у 2014 -2015 н.р.» до 01.11.2014 року необхідно було подати заявки на участь у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад. Дирекція навчального закладу несе відповідальність за невиконання наказу.

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги вчителів української мови та літератури!

05.11.2014 року о 9.30 у Чортківській ЗОШ І-ІІІст №4.відбудеться районний семінар вчителів української мови та літератури на тему: "Формування національної гордості,патріотизму при викладанні української мови та літератури, у позакласній роботі". Запрошуються керівники методичних об'єднань. Явка обов'язкова.

Методист РМК С.І.МахноДо уваги керівників ЗНЗ району!

Витяг з наказу департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації №330 від 23.10.214 року « Про підведення підсумків обласного етапу Всеукраїнської історико-краєзнавчої експедиції учнівської та студентської молоді « А ми тую славу збережемо»:

визнати лауреатом обласного етапу Всеукраїнської історико-краєзнавчої експедиції учнівської молоді " А ми тую славу збережемо" Грабець Інну, ученицю 9 класу Чорнокінецько-Волянської ЗОШ І-ІІ ст. Чортківського району, за роботу « Ми пам»ятаємо роки війни», керівник - учитель історії Мельничук Галина Євгенівна. ВІТАЄМО та дякуємо за продуктивну працю!!!

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Наказ відділу освіти Чортківської РДА №267-од від 10.10.2014р. "Про вивчення питання формування мотивації щодо здорового способу життя учнівської молоді у Білобожницькій ЗОШ І-ІІІ ст., Залісянській ЗОШ І-ІІ ст., Звиняцькій ЗОШ І-ІІ ст., Коцюбинчицькій ЗОШ І-ІІ ст., Кривеньківській ЗОШ І-ІІ ст., Ромашівській ЗОШ І-ІІ ст., Свидівській ЗОШ І-ІІ ст." [4], памятка [5].

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Пропонуємо взяти учать у конкурсі "Зіркові ЗНЗ України" - 2014. Про умови участі читати на сайті http://www.ukrosvita-rating.com. Про результати роботи інформувати РМК

Т.в.о. завідувача РМК С.М. ПетрівДо уваги керівників ЗНЗ району!

Просимо вас розповсюдити інформаційні листівки «ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ – 2015: читали, чули, знаємо!» (формат А-4, з двох сторін) серед випускників загальноосвітніх навчальних закладів (додаток: форма 1 – одна на кожен 11 клас). Заповнені листівки просимо здати до 08.11.2014 в РМК. [6] [7]

Методист РМК У.З.МандзюкДо уваги директорів шкіл, вчителів математики та фізики! Подаємо список членів журі ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з фізики та математики. [8] РМК, Кастранець Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Терміново!!! до 12 год. подати інформацію про мережу гуртків еколого-натуралістичного профілю в електронному вигляді на адресу sorokivska9990@gmail.com за зразком, що додається.[9]

Методист РМК Сороківська Н.Р.


До уваги керівників ЗНЗ району! Просимо подати інформацію.[10]


До уваги керівників ЗНЗ району!

Терміново!!! зареєструватися на Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної вправності "Бобер" до 24.10.2014 на сайті http://bober.net.ua.

Методист РМК Мандзюк У.З.До уваги керівників ЗНЗ району!

Наказ про проведення Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика[11]

Методист РМК С.І.МахноДо уваги керівників ЗНЗ району!

На виконання листа департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації №03/4678-08 від 22.10.2014 року «Про проведення ознайомчих екскурсій в історико-меморіальний музей політичних в»язнів» в рамках виконання Заходів «Про відзначення 25-ї річниці створення Всеукраїнського товариства політв»язнів та репресованих» провести організаційну роботу за напрямками:

- визначити конкретну дату відвідування музею політв»язнів та репресованих ( м. Тернопіль, вул. Коперніка,1), екскурсія проводиться безкоштовно;

- терміни відвідування музею 30.10 -28.11.2014 року;

- попередньо узгодити дату та час проведення екскурсії ( м. Тернопіль, контактний телефон 035-43- 12- 15);

- на електронну gedeon51@mail.ru до 12.11.2014 року подати графік відвідування музею: дата, школа, кількість учнів, керівник.

- на прохання департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА надати доброчинні внески для розширення матеріально-технічного забезпечення експозицій та розбудови унікального музейного закладу області.

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!

30 жовтня 2014 року о 10.00 на базі Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 відбудеться засідання районного методичного об»єднання вчителів суспільних дисциплін. Тема. « Практична складова навчально-виховного процесу у 6 класі під час викладання курсу «Всесвітня історія. Історія України.( Інтегрований курс)»

30 жовтня 2014 року о 12.00 на базі Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 відбудеться засідання районного методичного об»єднання вчителів географії. Тема. « Практична складова навчально-виховного процесу у 6 класі під час викладання курсу «Географія».

Прохання до дирекцій навчальних закладів проконтролювати присутність та участь вчителів у роботі засідань РМО . Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Доводимо до відома інформаційний лист Коряка Сергія про можливість безоплатного он-лайн доступу до електронних засобів навчального призначення, розміщених на освітньому порталі ТОВ "Компанія СМІТ"

До уваги керівників ЗНЗ району!

Інформуємо, що за підтримки Міністерства освіти і науки України влітку 2014-го року громадська організація "Молодь за вищу освіту" розпочала благодійний марафон "Діти - Янголи миру" та проведення Всеукраїнської освітянської акції "Ланцюг миру". Доручаємо провести відповідну організаційну роботу та забезпечити максимальну участь учнівської молоді навчальних закладів.[12]
електронна пошта cnttdum@ukr.net - цнттдум oksanazulyak@mail.ru - Зуляк ОксанаДо уваги керівників ЗНЗ району!

На виконання листа департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністраціїї №399-08 від 17.10.2014року «Про проведення у 2014 році Всеукраїнського тижня права» провести у навчальних закладах району:

-1 грудня 2014 року провести Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини;

- тематичні заходи інформаційного характеру ( лекції, бесіди, зустрічі за «круглим столом», правові конкурси, ігри, змагання тощо);

- книжкові виставки, презентації видань про права людини та іншої літератури правового змісту;

-науково-практичні конференції, дискусії, присвячені проблематиці прав людини, за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, народних депутатів України, діячів науки і культури.

Про проведено роботу інформувати 12 грудня 2014 року на електронну адресу: gedeon51@mail.ru

Нагадую про контроль дирекції школи щодо вчасної подачі інформації .

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району! Терміново до 13 год 21 жовтня 2014 року подати списки дітей, які знаходяться на внутрішкільному обліку (причина) і дітей які знаходяться на обліку в секторі кримільної міліції дітей. Захарова Т.А.До уваги вчителів іноземної мови району!

Про проведення конкурсу "English Speaking" https://drive.google.com/file/d/0B25L8GPLAUzEdHJNZWpxY2Y4bVU/view?usp=sharing

До уваги керівників ЗНЗ району!!! До 20.10.2014 року подати інформацію про викладання іноземної мови на адресу ludmyla-voloshyna@ukr.net [13]

Волошина Л.І.До уваги завідувачів ДНЗ

Надсилаємо листи Міністерства освіти і науки України «Щодо організації роботи з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності у дошкільних навчальних закладах» та «Щодо вирішення окремих питань про зарахування до дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів дітей, у яких відсутні обов’язкові профілактичні щеплення». [14] [15] [16] Методист РМК Госович І.І.До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Доводимо до відома інформацію, надіслану Тернопільською дирекцією українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» від 29.09.2014 р. №401-04-0301, про проведення Національного молодіжного конкурсу творів епістолярного жанру на тему « Напиши листа і розкажи про світ, в якому тобі хотілося б вирости» і сприяти в проведенні зазначеної акції на регіональному етапі конкурсу. Умови проведення додаються. [17],[18],[19],[20],[21]

Інформацію про участь у Національному конкурсі подати в РМК до 12 лютого.

Методист РМК С.І.Махно


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Доводимо до Вашого відома наказ відділу освіти про структуру 2014-2015 навчального року [22]

Т.в.о. завідувача РМК С.М. ПетрівДо уваги учителів фізичної культури ЗНЗ району!!!

Наказ "Про проведення районних змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч»" [23] Методист РМК Кашуба Р.О.До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Наказ про проведення конкурсу імені Т. Г. Шевченка[24]

Методист РМК С.І.Махно


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Доводимо до Вашого відома, що проводиться конкурс дитячого малюнку "Намалюй свою мрію" [25]

Методист РМК У.З. Мандзюк

До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Доводимо до Вашого відома наказ відділу освіти про районний фестиваль патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва "Свята Покрова" [26]. Про час проведення фестивалю просимо повідомити РМК до 07.11.2014

Т.в.о. завідувача РМК С.М. ПетрівДо уваги керівників ЗНЗ!!! Просимо директорів нище перерахованих ЗНЗ з'явитися у відділ освіти:

1.Свидова

2.Базар

3.Капустинці

4.Чорнокінецьковолянська

5.Кривеньке

6.Колиндяни

7.Товстеньке

8.Скородинці

9.Коцюбинчики

10.Палашівка

11.Криволука

12.Бичківці

13.Шманьківці

14.Джуринськослобідська

15.ПробіжнаДо уваги вчителя трудового навчання лист ТОКІППО від 25.09.2014 №01-02/542 "Про популяризацію символіки памяті полеглих у війнах" [27] Методист РМК Гикава І.Л.


Терміново!!!

Здати фотозвіт про проведення Дня туризму в школі ( хто не здав).

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 17 вересня 2014 року «Про відзначення в області Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні» провести 8 жовтня 2014року в навчальних закладах урок краєзнавства і туризму « Моє Тернопілля».

Інформацію подати на електронну адресу gedeon51@mail.ru 9 жовтня 2014 року.

Начальник відділу освіти Гулька І.М.


Нагадування!

Терміново здати інформацію про використання варіативної складової навчальних планів в електронному та паперових варіантах ( Кривеньківська ЗОШ І-ІІ ступенів).

ludmyla-voloshyna@ukr.netДо уваги вчителів початкових класів та природничого циклу!

Подати заявки до 10.10.2014 року

Конкурс Колосок [28] [29]

До уваги завідувачів ДНЗ

Надсилаємо для використання в роботі рекомендації «Щодо вирішення окремих питань діяльності керівників гуртків дошкільних навчальних закладів».[30] [[31]

Методист РМК Госович І.І.


До уваги керівників ЗНЗ та учителів фізичної культури!!!

"Положення про про проведення ХІХ Спортивних Ігор учнівської молоді Чортківського району у 2014-2015н.р. серед ЗОШ І-ІІ ст." [32] Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги учителів предмета "Захист Вітчизни" ЗНЗ району!!!

01 жовтня 2014 року (середа) на базі Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 відбудеться районне методичне об'єднання учителів предмета "Захист Вітчизни". Початок роботи о 13.00 год. Явка учителів обов'язкова!

Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги вчителів іноземної мови!

Подати заявки до 10.10.2014 року

Конкурс Гринвіч [33] [34] [35]

Методист РМК Волошина Л. І


До уваги керівників міжшкільних методичних об'єднань вчителів математики на базі освітніх округів! Прохання до 30.09.2014р. подати списки вчителів математики, членів методоб'єднання, та дані про них, включно з методичною пролемою, над якою працює вчитель. Інформацію подати керівнику РМО вчителів математики Дмитровській Н.І. на електронну адресу natali-dni@mail.ru Методист РМК Л.М.Кастранець
До уваги керівників ЗНЗ району!!!

На виконання наказу відділу освіти № 210-од від 23.08.2014року «Про організацію та проведення основних заходів відділу освіти на 2014-2015 н.р. щодо виконання заходів програми розвитку туризму в Тернопільській області» , п.1.1, нагадую про необхідність проведення у навчальних закладах району Всесвітнього Дня туриста.

Матеріали систематизувати. Надіслати фотозвіт про проведення заходу на електронну адресу: gedeon51@mail.ru.

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Відділ освіти інформує вас щодо акції "Підтримай дітей Сходу": подати у відділ освіти кількісну інформацію про зібрані речі до 26.09.2014. Всі зібрані речі із списком привезти у міжшкільний комбінат протягом 29-30 вересня

В.о начальника відділу освіти Захарова Т. А.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Просимо провести бесіду з учнями та батьками про можливість прийняття дітей зі сходу на святкування Різдва у своїх сім΄ях. Про кількість бажаючих сімей інформувати відділ освіти до 06.10.2014року.

Начальник відділу освіти І.М. Гулька


До уваги керівників ЗНЗ!!!

Нагадую вчителям правознавства про зміни, що внесені до вітчизняної правової системи і які необхідно обов»язково враховувати під час вивчення курсу правознавства:

- Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення їх у відповідність із Конституцією України» від 23.02.2014 року ( №763-УІІ);

-« Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань судоустрою та статусу суддів» від 23.02.2014 року ( № 769-УІІ);

- « Про кабінет Міністрів України» від 27.02.2014 року (№794-УІІ);

- « Про внесення змін до закону України «Про центральні органи виконавчої влади» щодо приведення його у відповідність із Конституцією України» від 27.02.2014 року ( №795-УІІ);

- «Про внесення змін до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» щодо приведення його у відповідність із Конситуцією України» від 27.02.2014 року ( №796-УІІ);

- «Про національну гвардію» від 13.03.2014 року (876-УІІ). Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ!!!

27 вересня 2014 року відбудеться проща освітянської спільноти області до Чудотворного Марійського Духовного центру "Зарваниця", присвячена Дню працівників освіти. Просимо повідомити педагогічні колективи, батьківську громадськість. Терміново!!! До 14.00 год. 24.09.2014 року повідомити про кількість бажаючих та транспорт, яким буде здійснюватись перевезення, або кількість для організованої поїздки.

Т.в.о. завідувача РМК С.М. Петрів


До уваги керівників ЗНЗ І-ІІІ ступенів!!!

Терміново!!! Забрати в РМК підручники для 6 класу.

Маслянко В. О.


До уваги керівників ЗНЗ та учителів фізичної культури!!!

"Положення про про проведення ХІХ Спортивних Ігор учнівської молоді Чортківського району у 2014-2015н.р. серед ЗОШ І-ІІІ ст." [36] Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги керівників ЗНЗ!!! У вівторок, 23 вересня, на базі Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (поч. о.10.00.) відбудеться засідання РМО працівників психологічної служби на тему: "Соціально-психологічний супровід учасників навчально-виховного процесу в умовах складної соціально-політичної ситуації" [37] . Методист Гикава І.Л.


До уваги керівників ЗНЗ!!!

Наказ "Про проведення ХІX Спортивних ігор учнівської молоді Чортківського району у 2014/2015 навчальному році" [38] Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги керівників ЗНЗ!!!

Доводимо до Вашого відома, що за рекомендацією Чортківської РДА проводиться конкурс "Поетичних і прозових творів з нагоди 25-річчя створення народного руху України". Матеріали подавати до 24.09.2014 у відділ освіти.


До уваги керівників ЗНЗ!!!

Відповідно до плану РМК у 2014-2015 навчальному році вивчатиметься питання "Використання проектних технологій на уроках та в позакласній роботі з іноземної мови" у Білобожницькій, Білівській ЗОШ І-ІІІ ст., Чортківській ЗОШ І-ІІІ ст. №4, Бичківській, Ридодубівській, Староягільницькій, Товстеньківській ЗОШ І-ІІ ст.

Методист Волошина Л.І.

До уваги керівників ЗНЗ!!!

Надсилаємо наказ про проведення І, ІІ етапів олімпіад з базових дисциплін. Прохання дотримуватись строків подання звіту та заявок на участь у ІІ етапі олімпіад ( до 01 листопада 2014 року). [39] Методист РМК Гедеон Л.МДо уваги керівників ЗНЗ!!!

На допомогу заступникам директорів з навчально-виховної, виховної роботи , турорганізаторам надсилаю Положення Всеукраїнської акції «А ми тую славу збережемо», народознавчої розвідки «Слава України», краєзнавчо-народознавчої експедиції учнівської молоді «Любіть Україну вишневу свою». [40] Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ!!!

На виконання заходів Тернопільської обласної держадміністрації від 08.09.2014 р., 301-50/07.02-08 про відзначення в області 500-річчя битви під Оршею впродовж вересня-жовтня 2014 року запланувати та провести в навчальних закладах наступні заходи:

- відкриті уроки для вчителів та учнів навчального закладу на теми : «Литовсько-руська держава в історії України», «Московсько-Литовська війна 1514 року»;

- інформаційно-просвітницькі години, засідання «круглих столів», диспути на теми: «Битва під Оршею в історії України», «Князь Костянтин Іванович Осторозький- видатний державний діяч», «Некороновані королі Русі - України»;

- тематичні вечори, брейн-ринги та вікторини на теми: «Битва під Оршею», «Перемога української зброї», «Військова історія України»;

- шкільні науково-тематичні конференції «Історичні уроки битви під Оршею»;

- конкурси учнівських творів, малюнків, стінних газет, мультимедійних презентацій на теми: «Битва під Оршею та її герої», «Українська слава – московська ганьба», «Захисники України»;

- віртуальні екскурсії «Шляхами українських перемог».

Інформувати РМК (Гедеон Л.М., gedeon51@mail.ru) до 15.10.2014р.

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги вчителів іноземної мови!

Подати заявки до 05.10.2014 року

Конкурс Гринвіч [41] [42] [43]

Методист РМК Волошина Л. І


До уваги керівників ЗНЗ!!!

Прохання забрати у РМК планування ( історія України, всесвітня історія ( 5-11 кл.), правознавство, «Людина і світ»). Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ!!! Просимо до 19 вересня подати інформацію про вибір модулів з трудового навчання [44], вибір профілів навчання [45] , звіт про хід реалізації заходів з протидії насильству та жорстокості за ІІІ квартал 2014 року [46]. Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги керівників ЗНЗ!!!

З метою підготовки до ЗНО 2015 року та проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з абітурієнтами, просимо до 23 вересня 2014 р. подати інформацію [47]

Методист РМК Мандзюк У.З.


'До уваги керівників ЗНЗ!!!

15.09.2014 о 10.00 у великому залі Чортківської райдержадміністрації відбудеться нарада директорів. Явка всіх обов'язкова.

Начальник відділу освіти Гулька І.М.


До уваги педагогів-організаторів району!

Пропонуємо взяти участь у конкурсі відеороликів "Твоє життя - твій вибір". Реклама здорового способу життя, профілактика шкідливих звичок. Відеоролик знятий самими дітьми, героями є теж діти. Тривалість - 7-10 хв. Роботи на районний етап подати до 15 жовтня 2014 року.

Т.в.о. завідувача РМК С.М. ПетрівДо уваги керівників ЗНЗ!!!

З метою підняття морально-патріотичного духу і висловлення подяки нашим воякам просимо долучитися до написання листів-побажань, віршів, малюнків, листівок українським бійцям. Усі листи будуть передані нашим військовослужбовцям у зону бойових дій на сході України. Роботи з позначкою "Акція "Напиши лист солдату" надсилати на електронну адресу mriy.org@ukr.net

Методисти РМК Махно С.М., Мандзюк У.З.До уваги керівників Горішньовигнанського НВК, Білобожницької, Великочорнокінецької, Пробіжнянської, Косівської ЗОШ І-ІІІ ст., Давидківської, Свидівської, Заболотівської ЗОШ І-ІІ ст.!!!

Наказ "Про участь директорів загальноосвітніх шкіл району у обласних курсах з цивільного захисту" [48]. Мати з собою посвідчення особи, зошит, ручку та CD-диск. Початок курсів о 10.00 год. Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги керівників ЗНЗ!!!

Терміново!!! Оновити сторінки навчальних закладів на освітньому порталі Чортків вікіДо уваги завідувачів ДНЗ !

Запрошуємо взяти участь у БЕЗОПЛАТНОМУ вебінарі від МЦФЕР: Освіта на тему «Організація харчування дітей у дошкільних навчальних закладах: нормативно-правове забезпечення». [49]

Вебінар відбудеться у вівторок — 16 вересня 2014 року о 14:00.

Методист РМК Госович І. І.


До уваги керівників ЗНЗ!!!

Інформуємо про проведення 29 інтелектуального міжнародного конкурсу "50 слів" [50]

Т.в.о. завідувача РМК С.М. Петрів


До уваги вчителів математики району!

Прохання забрати в РМК планування з математики на 2014-2015 н.р. Методист РМК Кастранець Л.М.


"До уваги керівників ЗНЗ району!!!'

Терміново просимо подати в РМК (Хом'як С.В.) списки дітей з психофізичними вадами шкільного віку, які не є інвалідами та списки дітей-інвалідів від 0 до 18 років.
До уваги керівників ЗНЗ!!!

Кожного дня після 1-го уроку проводити спільну молитву за Україну

начальник відділу освіти Гулька І.М.


До уваги керівників ЗНЗ!!! Обов'язково опрацювати додаток до листа Міністерства освіти і науки України від 29.08.2014 №1/9-433 "Рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу у 6 класі загальноосвітніх навчальних закладів у 2014/2015 навчальному році " та довести до відома вчителів-предметників. [51]

Т.в.о. завідувача РМК Петрів С. М.До уваги керівників ЗНЗ!!!

На підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 26.07.2005 року №437 « Про вивчення в навчальних закладах факультативного курсу з етики віри та релігієзнавства», наказ департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації від 30.07.2014 року № 253 «Про викладання у навчальних закладах «Основи християнської етики» у 2014/2015 навчальному році» та рішення Чортківської районної ради від 17.07.2014р. № 440 «Про стан викладання «Основ християнської етики» в загальноосвітніх навчальних закладах району», за бажанням учнів та батьків, з метою духовного розвитку школярів запроваджено вивчення курсу за вибором «Основи християнської етики» (1-11 клас).

Т.в.о. завідувача РМК С.М. ПетрівДо уваги керівників ЗНЗ!!!

В відділ освіти терміново до 10 год 02.09.14 р. подати списки учнів, батьки яких мобілізовані.


До уваги директорів ЗНЗ району!!!

Внести до плану роботи навчального закладу запропоновані питання туристсько-краєзнавчої тематики. Методист РМК Гедеон Л.М. [52]До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Просимо до 03.09.2014р. подати Хом'як С.В.( cvitlanakhomjak@gmail.com ) списки дітей з психофізичними вадами шкільного віку, які не є інвалідами, а мають вади зору, слуху, серця, опорно-рухового апарату, ДЦП, ЗПР, РВД, неврологічні захворювання (черепно-мозгові травми, забій головного мозгу,гідроцефалію, емоційно-вольові розлади і т.д.), хворобу епілепсії, алалію, дизартрію, дитячий аутизм, хворобу Дауна... за формою: №п/п /ПІП /Дата народження / Домашня адреса / Ім'я батьків, опікунів/ Діагноз / Місце навчання, /клас /

До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Просимо до 03.09.2014р. подати в РМК списки дітей-інвалідів від 0 до 18 років за формою:

№п/п /ПІП /Дата народження / Домашня адреса / Ім'я батьків, опікунів/ Діагноз / Місце навчання /клас /'


До уваги завідувачів ДНЗ

Акт готовності [53]

Рекомендації до написання річного плану [54]

Календарно-тематичне планування навчально-виховного процесу в дошкільних навчальних закладах [55]

Критерії оцінювання ДНЗ [56]

Інструкція з діловодства у ДНЗ [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64]

Зразок списків педагогів [65]

Методист РМК Госович І. І.


До уваги вчителів іноземної мови !!!


Засідання районного методичного об'єднання відбудеться у вівторок 26 серпня на базі Заводської ЗОШ І-ІІІ ступенів (12.00).

Методист РМК Волошина Л.І.

До уваги вчителів обслуговуючої праці !!!

Засідання районного методичного об'єднання (секція обслуговуючої праці) відбудеться у п'ятницю 22 серпня на базі Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені О. Барвінського (10.00) просимо одягнути вишиванки.

Методист РМК Гикава І. Л.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Для організації індивідуальної та інклюзивної форми навчання потрібно представити пакет документів у 5 примірниках до 30 серпня 2014 року в РМК (Хом'як С.В.)

1. Заява баьтків;

2. Довідка ОПМПК (ЛКК);

3. Витяг з протоколу педагогічної ради;

4. Копія свідоцтва про народження;

5. Копія посвідчення інваліда.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Графік проведення у серпні 2014 інформаційно-методичних заходів педагогічних працівників Чортківського району.[66] Про дату та місце проведення РМО вчителів обслуговуючих видів праці та працівників психологічної служби буде повідомлено додатково.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Провести у загальноосвітніх школах району тематичні вечори, виховні години, уроки-реквієми, літературні світлиці, засідання круглих столів, літературно-мистецькі вечори та інші культурно-масові заходи, присвячені 100-річчю створення Українських січових стрільців. Інформувати РМК ( Гедеон Л.М.) про проведену роботу до 10 вересня 2014 року. Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Доводимо до відома лист №03/3229-08 від 25.07.2014р. "Про участь в обласному конкурсі " Вірші дитини - для неньки України" [67]

Просимо проінформувати про участь у конкурсі до 12.08.2014р.

Методист РМК Махно С.І.


Директору навчального закладу

Наказ "Про проведення тижня знань з основ безпеки життєдіяльності" [68] Методист РМК Гикава І.Л.Лист «Про розгляд у педагогічних колективах статті «Відлуння суспільних конфліктів у дитячих серцях» [69] [70] [71] [72] [73] [74]

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги директорів Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ст., Джуринської ЗОШ І-ІІІ ст., Великочорнокінецької ЗОШ І-ІІІ ст., Косівської ЗОШ І-ІІІ ст., Росохацької ЗОШ І-ІІІ ст., Ягільницької ЗОШ І-ІІІ ст. Повідомляємо тему конкурсу «Домашнє завдання» ХХ фестивалю дружин юних пожежників: «Про безпеку пам’ятай – в біду не потрапляй».

Методист РМК Гикава І.Л.


До відома керівників ЗНЗ району!

На виконання рішення сорок восьмої сесії п»ятого скликання Тернопільської обласної ради від 15 березня 2014 року №1596 « Про проголошення 2014 року в Тернопільській області Роком провідника Організації Українських Націоналістів Степана Бандери», з метою формування в учнівської молоді національно-патріотичних почуттів, шани і поваги до героїчного минулого українського народу впродовж 2014 року організувати і проводити відповідні тематичні заходи. Про проведену роботу інформувати відділ освіти ( РМК) у травні та жовтні 2014 року.Методист РМК Гедеон Л.М.

http://ru.padlet.com/wall/fnx0r1joo7 - сторінка проведення семінару вчителів інформатики http://inf5-m.blogspot.com/ - блог Інформатика, 5

http://learningapps.org/ - сервіс для створення вправДо відома керівників ЗНЗ району!Чортківська філія МАН запрошує до участі у видавництві збірки віршованих та прозових творів «Проби пера -2» талановитих учнів Чортківського району, яку видає Тернопільське територіальне відділення МАН України. Прохання до керівництва навчальних закладів організувати подачу до друку в електронному варіанті кращі твори ( шрифт TIMES NEW ROMAN текстового редактора Word,14), короткі відомості про автора ( 2-6 сторінок), фото автора ( окремим файлом JPEG або JPG)на адресу:gedeon51@mail.ruМожна подавати ілюстрації до збірки – скановані або сфотографовані малюнки з підписами ( в хорошій якості JPEG або JPG). Методист Гедеон Л.М.


До відома керівників ЗНЗ району!Розробити заходи та впродовж березня 2014 року організувати та провести заходи на відзначення 64-ї річниці від дня загибелі генерал-хорунжого, головнокомандувача УПА Романа Шухевича:уроки пам»яті, мужності, урочисті лінійки, тематичні бесіди і т.і. за участю ветеранів національно-визвольного руху; конкурси малюнків, плакатів, спортивні змагання та естафети; у кабінетах історії, бібліотеках, музеях оформити тематичні виставки; організувати екскурсії у Тернопільський історико-меморіальний музей політв»язнів та репресованих та інші музеї національно-визвольної боротьби. Методист РМК Гедеон Л.М.До уваги директорів освітніх установ району

Доводимо до відома лист № 02/899 – 08 від 25.02.2014р. «Щодо проведення Всеукраїнського конкурсу «Лицарі українського романтичного світосприйняття. М. Коцюбинський. С. Параджанов» [75]

Методист РМК Махно С.І.До уваги директорів ЗОШ І-ІІІ ст. району!

Пропонуємо орієнтовну Програму проведення профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу «Час професіонала» [76] Строки проведення районного етапу даного конкурсу буде повідомлено пізніше. Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги директорів Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ст. та ЗОШ І-ІІ ст. району!

Пропонуємо орієнтовне Положення конкурсу «Молодь обирає здоров’я». [77] Строки проведення районного етапу даного заходу буде повідомлено пізніше. Методист РМК Гикава І.Л.До уваги директорів освітніх установ району

Наказ "Про проведення в загальноосвітніх навчальних закладах району Всеукраїнського конкурсу серед вчителів фізичної культури на кращий інноваційний урок фізичної культури та кращий урок фізичної культури з елементами футболу" [78] Методист РМК Кашуба Р.О.
До уваги директорів ЗНЗ району! 14 березня 2014 року проводиться Всеукраїнський конкурс юних істориків "Лелека-2014".Нові умови: зібрані кошти - 15 грн.,з яких 1 грн.залишається в школі для забезпечення проведення конкурсу, відправляти за адресою:П/р 26008362209 в національній валюті, Код ЄДРПОУ: 38080805 в Святошинському відділенні № 5 Київської регіональної дирекції ПАТ «Райффайзен Банк Аваль», МФО 380805 (лише з поміткою - благодійний внесок на «Конкурс «Лелека»).Терміново вислати списки учасників на електронну адресу gedeon51@ mail.ru до 3 лютого 2014 року.Методист Гедеон Л.М.


До уваги директорів ЗНЗ району! На виконання наказу відділу освіти № 22-од від 27 .01.2014 р."Про участь шкіл району у проведенні районних етапів історико-краєзнавчої Всеукраїнської акції учнівської молоді « А ми тую славу збережемо» провести в районі Всеукраїнську історико-краєзнавчу акцію учнівської молоді « А ми тую славу збережемо» у такі терміни: І етап – у навчально-виховних закладах з 17 січня до 1 жовтня 2014 року,з 03 листопада 2014 до 25 вересня 2015 року 2. Підсумкові матеріали щодо участі у районному етапі представити до 15 жовтня 2014 року та 15 вересня 2015 року. Умови конкурсу додаються.[79]


До уваги директорів ЗНЗ району! Терміново просимо до 28.01.2014. подати на скриньку cvitlanakhomjak@gmail.com (Хом'як С.В.) оновлені списки учнів, які стоять на внутрішкільному обліку за формою: [80]


До уваги керівників ЗНЗ району!

Відповідно до листа департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації № 01/301-10 від 21.01.2014 року "Про участь учнівської та студентської молоді в обласній та Всеукраїнській акції " Невідома могила" організувати пошуково-дослідницьку роботу з 27 січня по 1 березня 2014 року за такими напрямками: -число, місяць та рік визволення населених пунктів; -кількість братських могил, пам"ятників, які знаходяться на їх території, дата їх спорудження;- списки ветеранів Великої Вітчизняної війни, які проживають,ордени і медалі і за які заслуги нагороджені;-короткі спогади ветеранів про період війни та найважливіший день, який їм запам"ятався ( до однієї сторінки машинописного тексту та фото ветерана, розміром 3,5 х 4,5). Зібрану інформацію представити до 5 березня 2014 року. Методист РМК Гедеон Л.М.
До уваги директорів ЗНЗ І-ІІІ ст. району та вчителів предмета "Захист Вітчизни"

Програми гуртків для здійснення військово-патріотичного виховання в школі, які мають відповідний гриф МОНмолодьспорту України: 1. Програма гуртка військово-патріотичного напряму «Школа безпеки» (авт. Олексюк В.Л., Горчинська Л.В., Єпіфанцев І.В.), лист МОНмолодьспорту України № 1.4/18-Г-219 від 11.04.2011 р. [81] 2. Програма гуртка «Юний рятувальник» (авт. Сагайдак Л.Д. та інші), лист МОНмолодьспорту України №1.4/18-Г-459 від 25.06.2011 р. [82] 3. Навчальна програма гуртка козацько-лицарського-спрямування «Джура» (авт. Бондарчук О.С.), (лист Інституту інноваційних технологій і змісту освіти від 14.06.2012 № 14.1/12–Г–119). [83] 4. Навчальна програма гуртка «Зірниця» (авт. Коломоєць Г.А.), (лист Інституту інноваційних технологій і змісту освіти від 06.03.2012 № 14.1/12-Г-70). [84] Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги вчителів трудового навчання!

Пропонуємо зміст старої програми з трудового навчання для вибору модулів у 6-9 класах. [85]

https://docs.google.com/file/d/0B6BoKYfmGVNFdThFNTF5U3ZKcUk/edit?usp=sharing https://docs.google.com/file/d/0B6BoKYfmGVNFN0wtZURZU0VySVE/edit?usp=sharing https://drive.google.com/file/d/0B0VGidmOj-jIQWFCbFlLUWNpclU/edit?usp=sharing

Особисті інструменти