Термінові оголошення

Матеріал з ТерноВікі

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 3: Рядок 3:
/номер пп/ /Прізвище, ім'я та по батькові/  /Дата народження/ /клас/ /Навчальний заклад/ /причини звернення/
/номер пп/ /Прізвище, ім'я та по батькові/  /Дата народження/ /клас/ /Навчальний заклад/ /причини звернення/
Додатково просимо подати психолого-педагогічну характеристику на дітей, які навчаються за індивідуальною формою навчання.
Додатково просимо подати психолого-педагогічну характеристику на дітей, які навчаються за індивідуальною формою навчання.
-
Вимоги до написання характеристики: [[Файл:Характеристика.jpg]]
+
Вимоги до написання характеристики: [[Характеристика]]
(Хом'як С.В.)
(Хом'як С.В.)

Версія 18:59, 15 лютого 2012

До відома керівників ЗНЗ району! Просимо до 20.02.2012 подати списки дітей, які потребують психолого-педагогічного обстеження з метою забезпечення адекватними формами навчання у вигляді: /номер пп/ /Прізвище, ім'я та по батькові/ /Дата народження/ /клас/ /Навчальний заклад/ /причини звернення/ Додатково просимо подати психолого-педагогічну характеристику на дітей, які навчаються за індивідуальною формою навчання. Вимоги до написання характеристики: Характеристика (Хом'як С.В.)


До відома керівників ЗНЗ району! Просимо до 17.02.2011р. подати в РМК (методисту Гикавій І.Л.) письмову інформацію про відповідальну особу за роботу гуртка юних рятувальників "Школа безпеки" та список учнів-членів даного гуртка, зазначивши прізвище, імя, по батькові, повну дату народження та клас, в якому навчається учень.До відома керівників ЗНЗ району!

До 25 березня 2012 року триває конкурс малюнків, плакатів, віршів, поробок з глини та пластиліну "Податки очима дітей".

До 25 квітня 2012 р.- конкурс малюнків "Охорона праці очима дітей".Малюнки здавати у райметодкабінет для реєстрації. Мачишина В.М.


До відома керівників ЗНЗ І-ІІІст.

22 лютого о 14.30 відбудеться онлайн-конференція на сайті test.if.ua за участю керівництва Івано-Франківського муніципального коледжу для учнів 9 класів, які здобувають базову загальну середню освіту.Доступ - за логінами та паролями навчальних закладів, коли проходить онлайн-конференція для одинадцятикласників.Просимо взяти участь!!! Мачишина В.М.


До відома керівників ЗНЗ!

На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 19.01.2012 №36 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Ми господарі Євро – 2012» Інститут інноваційних технологій

і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за підтримки ТОВ «Щоденник» проводить конкурс «Ми господарі Євро – 2012», мета якого – інформування учнівської

молоді про підготовку і проведення в Україні фінального етапу Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Термін проведення з 20 січня 2012 р. по 10 червня 2012 р. До участі запрошуються учні загальноосвітніх навчальних закладів України.

З детальною інформацією про умови проведення конкурсу можна ознайомитись на сайтах http://shodennik.ua/ та http://iitzo.gov.ua/

Просимо надати інформаційну та організаційну підтримку вищезазначеному конкурсу.

Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги заступників директорів з навчально-виховної роботи!

17.02.2012 року відбудеться районний семінар заступників директорів з НВР на базі Базарської ЗОШ І-ІІІ ст. Збір учасників семінару 17.02.2012 р. о 9 годині в приміщенні фойє Чортківської ЗОШ №2. Тема семінару "Інноваційні моделі неперервного професійного розвитку педагогічних працівників". Учасникам семінару бути готовим до виступу по темі семінару. Завідувач РМК Захарчук О.П.До уваги вчителів іноземної мови!

22.02.2012 року о 11.00 відбудеться засідання школи молодого вчителя в Чортківській ЗОШ І-ІІІ ступеня інтернат. Мати з собою зошити самоосвіти. Запрошуються вчителі Чортківських ЗОШ І-ІІІ ступенів №№2,4,5,6,7, Білобожницької, Горішньовигнанської, Джуринської, Колиндянської, Косівської, Росохацької, Улашківської ЗОШ І-ІІІ с тупенів.

Методист Волошина Л.І.До відома керівників ЗНЗ!

Інформуємо про умови участі у профорієнтаційно змагально-мотиваційному заході "Час професіонала" [1] Методист РМК Гикава І.Л


До відома керівників ЗНЗ! 22.02.2012р. відбудеться семінар - практикум заступників директорів з виховної роботи та педагогів - організаторів на базі Чортківської ЗОШ І-ІІІст. №4. Поч. о 10.00 год. Від ЗНЗ І-ІІІст. можна відрядити тільки заступник директора з виховної роботи, від ЗНЗ І-ІІст. де немає педагога - організатора просимо відрядити вчителя який має певний досвід роботи на даній посаді. Методист РМК Петрів С.М.

До відома керівників ЗНЗ! 13.02.2012р. в 11.00 год. відбудеться засідання журі олімпіади з християнської етики.

Члени журі: на 1-4 класи Мачишина В.М. - методист РМК; Криницька Г.М. - заступник директора з виховної роботи Чортківської ЗОШ І-ІІІст. №7.

на 5 клас Назарок С. О. – вчитель Чортківської ЗОШ І-ІІІст. №2; Крива Л.Р. – вчитель Свидівської ЗОШ І-ІІст.

На 6 клас Стефанишин Наталія Іванівна - – вчитель Чортківської ЗОШ І-ІІІст. №6; Стухляк Марія Володимирівна - вчитель Чортківської ЗОШ І-ІІІст. №4.

На 7 клас Рибачок Світлана Миколаївна – гімназія ім. М. Шашкевича; Гайдамаха Оксана Ярославівна - вчитель Чортківської ЗОШ інтернат . На 8 клас Лесюк Наталія Миколаївна - вчитель Чортківської ЗОШ І-ІІІст. №5; Верля Ганна Дмитрівна - вчитель Пробіжнянської ЗОШ І-ІІІст..

На 9 – 11 класи Романець Галина Володимирівна - вчитель Чортківської ЗОШ І-ІІІст. №5; Самолюк Ганна Степанівна - вчитель Чортківської ЗОШ І-ІІІст. №4.

Методист РМК Петрів С.М.

Особисті інструменти