Обговорення користувача:Барна Ольга

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

Доброго дня/вечора! Хотів зробити толкові шаблони + сторінки з документацією, але завадило те, що бракує деяких функцій. чи маєте Ви якийсь зв'язок з адміністратором, щоби сказати поглянути на ті сторінки, які я описав в порталі спільноти --Ka6iHa 17:52, 7 грудня 2010 (EET)


Дякую. Я старався. Огоренко Василь

Шановна Ольго Василівно! Мені дууууууже хочеться мати веееелике "А" :))), а якщо серйозно, то до мережі підключений тільки мій домашній ПК.....У школі є 1(!) ПК і ми працюємо в тому


напрямі, щоб підключити його до "павутини". P.S. Для чого взагалі потрібні рейтингові бали? (цікавить практична сторона). Дякую за відповідь. Огоренко Василь

Чи потрібно ставити сторінки на видалення, якщо вони названі не згідно домовленості (Користувач:Прізвище Імя), а наприклад добавлено по батькові чи названі якимось іншим чином--Васильчик Роман 18:33, 25 грудня 2010 (EET)


Смачної куті, веселих свят. Вибачайте, що постійно турбую, неможу ніяк розібратися з ссилкою на електронну пошту. Все що знайшов, це Дать ссылку на почтовый адрес также легко: mailto:1553@inbox.ru. По аналогии [mailto:1553@inbox.ru Лицей 1553]Лицей 1553. А як це практично зробити, прописую в себе [school.davidkivtsi@gmail.com Електронна пошта] так і відображає. Що не так? P.S. Ви ж говорили, що якщо повідомлення в мурашках, то його видаляється --Скриник Олег 23:38, 6 січня 2011 (EET)


Загляньте на Категорія:Вчитель, на мою думку, цього не потрібно

Я,Гринкевич Володимир Миронович,працюю в школі --Скриник Олег 01:04, 17 січня 2011 (EET)Доброго дня.

Дякую за те, що ви слідкуєте за моїми діями.

Підкажіть будь ласка, якщо "Завідувач Гусятинським районним методичним кабінетом" має сторінку Користувач:Цвігун Галина, то "методист по роботі з кабрами" та інші методисти теж мають переходити на свою сторінку Користувача:?--Ірина Шевчук 10:57, 21 січня 2011 (EET)


Знову Категорія:Вчитель є щось зайве --Скриник Олег 22:53, 11 травня 2011 (EEST)
Особисті інструменти