Методкабінет Козівського району інформує

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

Районний наказ про закінчення 2012-2013 н. р.

До дискусії і творчої співпраці, яка відбулася 23 квітня на базі Козівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 на тему «Розвиток мистецької компетентності у першокласників», були запрошені керівники районних методичних об’єднань учителів перших класів Тернопільської області.

Учасники зустрічі відвідали урок , який майстерно провела старший вчитель, вчитель початкових класів цієї школи Марія Халупа. Вона практично показала технологію роботи з соленим тістом ,яку практикує у роботі з першокласниками. Члени районної творчої групи вчителів перших класів Ольга Васильцова (старший вчитель , вчитель початкових класів Козівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1) ,

https://drive.google.com/file/d/0B6MWHRUMuSFANUV1a0piRXQyZlE/edit?usp=sharing Тетяна Слободян (вчитель Денисівської ЗОШ І-ІІ ст.) цікаво і нестандартно провели практичні заняття з учасниками майстер-класу, на яких кожен навчився робити ляльку- мотанку та зображувати пейзаж за основними елементами.

Про системний підхід до формування мистецької компетентності молодших школярів йшлося у презентації методиста РМК – Олійник С.П. У своєму виступі методист ОКІППО Морська Я.Ф. акцентувала увагу на особливість і першочерговість уроків мистецького спрямування, які формують здібності дітей до творчої самореалізації. Учасники майстер - класу прийшли до висновку, щоб допомогти дитині зробити перші кроки в творчості, кожен учитель має плекати в собі риси креативної особистості.

Особисті інструменти