Горпинюк Оксана Богданівна - лауреат "Вчитель року"-2013
Матеріал з ТерноВікі
(відмінності між версіями)
Рядок 29: | Рядок 29: | ||
| http://www.youtube.com/watch?v=h53ejROczzI | | http://www.youtube.com/watch?v=h53ejROczzI | ||
| | | | ||
- | + | |1 хв. | |
- | |1 хв. | + | |
|- | |- | ||
| 3 Оголошення теми уроку | | 3 Оголошення теми уроку | ||
Рядок 36: | Рядок 36: | ||
| | | | ||
| | | | ||
- | + | |0,5 хв. | |
- | |0,5 хв. | + | |
|- | |- | ||
| 4 Вивчення нового матеріалу | | 4 Вивчення нового матеріалу | ||
Рядок 43: | Рядок 43: | ||
| http://eduteacherschool.blogspot.com/ | | http://eduteacherschool.blogspot.com/ | ||
| | | | ||
- | + | | 7 хв. | |
- | |7 хв. | + | |
|- | |- | ||
| 5 Практична робота | | 5 Практична робота |
Версія 11:23, 10 лютого 2013
Дидактична матриця уроку
Тема уроку:Інформація. Інформаційні процеси.
Мета уроку:
навчальна: ознайомити учнів з формами та способами подання повідомлень, кодуванням інформації, сучасними засобами зберігання і опрацювання повідомлень, носіями інформації та одиницями вимірювання ємності запам’ятовуючих пристроїв; розвивальна: розвивати пізнавальні інтереси учнів, мислення; виховна: виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, дисциплінованість, акуратність, наполегливість.
Тип уроку:урок засвоєння нових знань.
Етап уроку | Назва сервісу | Приклад завдання (гіперпосилання на ресурс) | Діяльність учнів і вчителя | Тривалість етапу | |
1 Організаційний момент | 2- | 3- | 4- | 5-1 хв. | |
2 Актуалізація опорних знань | відео | http://www.youtube.com/watch?v=h53ejROczzI | 1 хв. | ||
3 Оголошення теми уроку | 0,5 хв. | ||||
4 Вивчення нового матеріалу | блог | http://eduteacherschool.blogspot.com/ | 7 хв. | ||
5 Практична робота | |||||
6 Закріплення навичок | |||||
7 Д/З | |||||
8 Підсумки |
} |