Горпинюк Оксана Богданівна - лауреат "Вчитель року"-2013

Матеріал з ТерноВікі

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
 
Рядок 30: Рядок 30:
|  
|  
|1 хв.  
|1 хв.  
-
 
|-   
|-   
| 3 Оголошення теми  уроку
| 3 Оголошення теми  уроку
Рядок 37: Рядок 36:
|  
|  
|0,5 хв.  
|0,5 хв.  
-
 
|-   
|-   
| 4 Вивчення нового матеріалу  
| 4 Вивчення нового матеріалу  
Рядок 44: Рядок 42:
|  
|  
| 7 хв.
| 7 хв.
-
 
|-   
|-   
| 5 Практична робота  
| 5 Практична робота  
-
|  
+
| Кодування.
-
|
+
|  
|  
|  
|  
|
|
 +
|-   
|-   
| 6 Закріплення навичок  
| 6 Закріплення навичок  
 +
| карта знань
|  
|  
|  
|  
|  
|  
-
|  
+
|-
-
|
+
   
-
|-  
+
| 7 Д/З  
| 7 Д/З  
|  
|  
|  
|  
|  
|  
-
|
+
 
-
|
+
|-   
|-   
| 8 Підсумки  
| 8 Підсумки  

Поточна версія на 11:24, 10 лютого 2013

Дидактична матриця уроку

Тема уроку:Інформація. Інформаційні процеси.


Мета уроку:

   навчальна: ознайомити учнів з формами та способами подання повідомлень, кодуванням інформації, сучасними засобами зберігання і опрацювання повідомлень, носіями інформації та одиницями вимірювання ємності запам’ятовуючих пристроїв;
  розвивальна: розвивати пізнавальні інтереси учнів, мислення;
  виховна: виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, дисциплінованість, акуратність, наполегливість.

Тип уроку:урок засвоєння нових знань.

Етап уроку Назва сервісу Приклад завдання (гіперпосилання на ресурс) Діяльність учнів і вчителя Тривалість етапу
1 Організаційний момент 2- 3- 4- 5-1 хв.
2 Актуалізація опорних знань відео http://www.youtube.com/watch?v=h53ejROczzI 1 хв.
3 Оголошення теми уроку 0,5 хв.
4 Вивчення нового матеріалу блог http://eduteacherschool.blogspot.com/ 7 хв.
5 Практична робота Кодування.
6 Закріплення навичок карта знань
7 Д/З
8 Підсумки

}