Горпинюк Оксана Богданівна - лауреат "Вчитель року"-2013

Матеріал з ТерноВікі

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: Дидактична матриця уроку Тема уроку: Мета уроку: * * * Тип уроку: {| border="1" cellpadding=...)
Рядок 1: Рядок 1:
Дидактична матриця уроку
Дидактична матриця уроку
-
Тема уроку:
+
Тема уроку:Інформація. Інформаційні процеси.
Мета уроку:
Мета уроку:
 +
    навчальна: ознайомити учнів з формами та способами подання повідомлень, кодуванням інформації, сучасними засобами зберігання і опрацювання повідомлень, носіями інформації та одиницями вимірювання ємності запам’ятовуючих пристроїв;
 +
  розвивальна: розвивати пізнавальні інтереси учнів, мислення;
 +
  виховна: виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, дисциплінованість, акуратність, наполегливість.
-
 
+
Тип уроку:урок засвоєння нових знань.
-
*
+
-
*
+
-
*
+
-
 
+
-
 
+
-
Тип уроку:
+
{| border="1" cellpadding="2"
{| border="1" cellpadding="2"
Рядок 22: Рядок 19:
| Тривалість етапу
| Тривалість етапу
|-  
|-  
-
| 1
+
| 1 Організаційний момент
-
| 2
+
| 2-
-
|
+
| 3-
 +
| 4-
 +
| 5-1 хв.
 +
|- 
 +
| 2 Актуалізація опорних знань
|  
|  
|  
|  
-
 
+
|
-
|}
+
|  
 +
|
 +
}

Версія 11:07, 10 лютого 2013

Дидактична матриця уроку

Тема уроку:Інформація. Інформаційні процеси.


Мета уроку:

   навчальна: ознайомити учнів з формами та способами подання повідомлень, кодуванням інформації, сучасними засобами зберігання і опрацювання повідомлень, носіями інформації та одиницями вимірювання ємності запам’ятовуючих пристроїв;
  розвивальна: розвивати пізнавальні інтереси учнів, мислення;
  виховна: виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, дисциплінованість, акуратність, наполегливість.

Тип уроку:урок засвоєння нових знань.

Етап уроку Назва сервісу Приклад завдання (гіперпосилання на ресурс) Діяльність учнів і вчителя Тривалість етапу
1 Організаційний момент 2- 3- 4- 5-1 хв.
2 Актуалізація опорних знань

}