Вікіцитати діячів Тернопільщини

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

Зміст

Актори

Архітектори

Богослови

Патріарх Йосиф Сліпий (1892-1984рр.,с.Заздрість,Теребовлянський р-н)

Християнська Родина та Рідна Українська Школа – це передумови здорового виховання прийдешніх поколінь! Отож, заповідаю вам: відроджуйте їх і рятуйте їх в Україні й у всіх країнах поселення нашого Українського народу!


Блаженний Яким Сеньківський, Ієромонах, ЧСВВ (1896 – 1941, с. В. Гаї, Тернопільський р-н )

«Ховатися не буду, а без волі Господньої ні один волосок не впаде з моєї голови»

--Сівінська Олена 15:21, 18 червня 2015 (EEST)

Громадські діячі

Гумористи‎

Диктатори

Дипломати

Драматурги

Дуети‎

Економісти‎

Журналісти

Злочинці‎

Композитори‎

Космонавти

Критики

Лікарі‎

Льотчики‎

Математики‎

Мовознавці‎

Музиканти‎

Баран Михайло Миколайович (03.03. 1928 р., Хмелиська, Скалатського повіту (нині Підволочинського району) Тернопільської області — 15.01. 2004 р., Львів) — український бандурист, художник, скульптор, заслужений діяч мистецтв України. "Всемогутній Господи, благослови наш народ, нашу Україну, віру, незалежність та волю! Хай твоя ласка осіняє наше сьогодення та прийдешнє майбуття — наше покоління святою правдою і вірою, любов’ю, згодою та мудрістю, здоровим духом і тілом, силою, снагою, стійкістю і несхибністю і сьогодні, і завтра, і в Галактиці століть. Не допусти, Господи, до руїни нашої віри, мови та культури. Благослови, Господи, наші родини, сім’ї, дітей, внуків і прийдешні покоління здоров’ям та благовістом, добрими вчинками, гарною наукою, щасливими дорогами та проживанням на рідній землі в ім’я Твоє, Боже!" -Павлів Анатолій 10:07, 23 червня 2015 (EEST)

Науковці

Оратори‎

Підприємці

Педагоги

Перекладачі‎

Письменники‎

Політики

Програмісти‎

Революціонери‎

‎Режисери‎

Релігійні діячі‎

‎Сатирики

‎Скульптори‎

Співаки‎‎

‎Спортсмени‎

Сценаристи‎‎

Філософи‎‎

Кульчицький Олександр Юліанович (08.02.1895р., м. Скалат Підволочиського р-ну – 30.04.1980р., м. Марсель, Франція) – філософ, вчений-психолог та соціолог, організатор вищої школи і науки, педагог, публіцист, громадський діяч. Доктор філософії, професор. "Філософія – це світогляд, універсальне знання, а не наука" -Павлів Анатолій 11:12, 24 червня 2015 (EEST)

Футболісти

‎Хіміки‎

Художники‎‎

‎Шахісти

Особисті інструменти