Вчителям основ християнської етики

Матеріал з ТерноВікі

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
Петрів Світлана (обговорення | внесок)
(Створена сторінка: Zoom – це сервіс для організації онлайн-конференцій та відеозв’язку. Тут можна організов...)

Поточна версія на 12:30, 24 березня 2020

Zoom – це сервіс для організації онлайн-конференцій та відеозв’язку.

Тут можна організовувати конференції та веб-семінари для різної кількості користувачів і спікерів (залежить від тарифного плану).

Що можна робити:

організовувати спільні чати для переписки і обміну матеріалами - як загальні, так і приватні; проводити онлайн-конференції з відео високої якості і запрошувати до 100 учасників (у безкоштовній версії, платна дозволяє збільшувати кількість учасників і спікерів); записувати як свої звернення, так і спільні розмови; під час конференцій та семінарів можна демонструвати матеріали на робочому столі свого ПК, смартфона чи планшета; можна проводити необмежену кількість конференцій, та в безкоштовній версії кожна з них може тривати не довше 40 хвилин; конференції можна планувати і заздалегідь запрошувати учасників. Сервіс однаково добре працює як на ПК, так і на смартфоні чи планшеті. Потрібно завантажити програму на комп’ютер чи додаток на гаджет.

Є чотири тарифні плани: безкоштовний, професійний (14.99 доларів/місяць), бізнес (19.99 доларів/місяць), підприємство (19.99 доларів місяць). Два останні відрізняються кількістю організаторів та корпоративними деталями (методи зберігання та безпека передачі інформації, доступ до файлів).

Зараз пропонуємо детальніше розглянути безкоштовний план – його функціоналу досить для формату уроку.

Особисті інструменти