Бурич Василь Іванович - лауреат "Вчитель року"-2013
Матеріал з ТерноВікі
(відмінності між версіями)
(Створена сторінка: == Матеріали для учасників == *Програма з Інформатики [http://www.mon.gov.ua/ua//activity/education/56/general-secondary-...) |
|||
(1 проміжна версія не показана.) | |||
Рядок 1: | Рядок 1: | ||
- | |||
- | + | '''Тема уроку: Типова архітектура персонального комп’ютера.''' | |
- | + | ||
- | + | ||
- | Тема уроку: | + | |
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
Мета уроку: | Мета уроку: | ||
- | + | сформувати: | |
- | + | - поняття про типову архітектуру персонального комп’ютера; | |
- | + | пояснити: | |
- | + | - призначення структурних компонентів ПК; | |
- | + | - призначення та принцип дії мікропроцесорів; | |
- | + | - призначення пристроїв, що входять до складу мультимедійного обладнання; | |
- | + | розглянути: | |
- | Тип уроку: | + | - класифікацію апаратних засобів |
+ | - класифікацію та основні характеристики процесорів | ||
+ | розвивати: | ||
+ | - вміння аналізувати, порівнювати та робити висновки; | ||
+ | - встановлювати зв’язки з іншими науками; | ||
+ | виховувати: | ||
+ | - працьовитість, спостережливість, наполегливість у здобутті знань. | ||
+ | Тип уроку: урок засвоєння нових знань. | ||
{| border="1" cellpadding="2" | {| border="1" cellpadding="2" | ||
Рядок 25: | Рядок 25: | ||
| Тривалість етапу | | Тривалість етапу | ||
|- | |- | ||
- | | 1 | + | | Організаційний етап |
- | | | + | | Привітання |
+ | | | ||
+ | | Побажання гарного настрою, позитивного спілкування, активної роботи. Повідомлення про організацію роботи на уроці | ||
+ | | 1 хв | ||
+ | |||
+ | |- | ||
+ | | Мотивація навчальної діяльності. Оголошення теми, мети уроку. | ||
+ | | Блог | ||
+ | | Показ слайдів. "Асоціації на дошці (квітка)" | ||
+ | | Для чого людина використовує комп'ютер? З чого складається ПК? | ||
+ | | 1 хв | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |- | ||
+ | | Вивчення нового матеріалу | ||
+ | | http://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=5&ved=0CEQQFjAE&url=http%3A%2F%2Fastra.hmarka.net%2Fhard%2Fhardware.ppt&ei=zn8XUeuhHYzDtAbc34HQCQ&usg=AFQjCNFX3i1ldqxmXVJ7wEycryVNM-J_UA&bvm=bv.42080656,d.Yms&cad=rja | ||
+ | | Перегляд презентації | ||
+ | | Вчитель демонструє презентацію, учні спостерігають | ||
+ | | 20-25 хв | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |- | ||
+ | | Осмислення набутих знань | ||
+ | | Самостійна робота з текстом підручника | ||
| | | | ||
| | | | ||
- | | | + | | 5-8 хв |
- | | | + | |- |
+ | | Практичне завдання | ||
+ | | Демонстрація будови комп'ютера на прикладі реального системного блоку | ||
+ | | | ||
+ | | Учитель демонструє як підключити/відключити той, чи інший пристрій... | ||
+ | | 5-10 хв | ||
+ | |- | ||
+ | | Домашнє завдання | ||
+ | | Повідомлення домашнього завдання | ||
+ | | | ||
+ | | | ||
+ | | 2-3 хв | ||
+ | |- | ||
+ | | Підбиття підсумків уроку | ||
+ | | Рефлексія | ||
+ | | | ||
+ | | | ||
+ | | 2-3 хв | ||
- | + | |} |
Поточна версія на 12:33, 10 лютого 2013
Тема уроку: Типова архітектура персонального комп’ютера. Мета уроку:
сформувати: - поняття про типову архітектуру персонального комп’ютера; пояснити: - призначення структурних компонентів ПК; - призначення та принцип дії мікропроцесорів; - призначення пристроїв, що входять до складу мультимедійного обладнання; розглянути: - класифікацію апаратних засобів - класифікацію та основні характеристики процесорів розвивати: - вміння аналізувати, порівнювати та робити висновки; - встановлювати зв’язки з іншими науками; виховувати: - працьовитість, спостережливість, наполегливість у здобутті знань.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань.
Етап уроку | Назва сервісу | Приклад завдання (гіперпосилання на ресурс) | Діяльність учнів і вчителя | Тривалість етапу |
Організаційний етап | Привітання | Побажання гарного настрою, позитивного спілкування, активної роботи. Повідомлення про організацію роботи на уроці | 1 хв | |
Мотивація навчальної діяльності. Оголошення теми, мети уроку. | Блог | Показ слайдів. "Асоціації на дошці (квітка)" | Для чого людина використовує комп'ютер? З чого складається ПК? | 1 хв
|
Вивчення нового матеріалу | http://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=5&ved=0CEQQFjAE&url=http%3A%2F%2Fastra.hmarka.net%2Fhard%2Fhardware.ppt&ei=zn8XUeuhHYzDtAbc34HQCQ&usg=AFQjCNFX3i1ldqxmXVJ7wEycryVNM-J_UA&bvm=bv.42080656,d.Yms&cad=rja | Перегляд презентації | Вчитель демонструє презентацію, учні спостерігають | 20-25 хв
|
Осмислення набутих знань | Самостійна робота з текстом підручника | 5-8 хв | ||
Практичне завдання | Демонстрація будови комп'ютера на прикладі реального системного блоку | Учитель демонструє як підключити/відключити той, чи інший пристрій... | 5-10 хв | |
Домашнє завдання | Повідомлення домашнього завдання | 2-3 хв | ||
Підбиття підсумків уроку | Рефлексія | 2-3 хв
|