ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури
Матеріал з ТерноВікі
(Створена сторінка: == 7 клас == '''І місце''' Межиброцька Ірина ''Чортківська ЗОШ І - ІІІ ст. № 7'' '''ІІ місце''' Демко...) |
|||
Рядок 17: | Рядок 17: | ||
'''ІІІ місце''' Мацишин Марія ''Росохацька ЗОШ І - ІІІ ст.'' | '''ІІІ місце''' Мацишин Марія ''Росохацька ЗОШ І - ІІІ ст.'' | ||
+ | |||
+ | |||
+ | == 9 клас == | ||
+ | |||
+ | '''І місце''' Бойчук Наталія ''Колиндянська ЗОШ І - ІІІ ст.'' | ||
+ | |||
+ | '''ІІ місце''' Хорощак Катерина ''Чортківська ЗОШ І - ІІІ ст. № 4'' | ||
+ | |||
+ | '''ІІІ місце''' Танасів Людмила ''Чортківська гімназія ім. М.Шашкевича'' | ||
+ | |||
+ | |||
+ | == 10 клас == | ||
+ | |||
+ | '''І місце''' Андрунишин Віра ''Чортківська гімназія ім. М.Шашкевича'' | ||
+ | |||
+ | '''ІІ місце''' Гонтар Ольга ''Чортківська гімназія ім. М.Шашкевича'' | ||
+ | |||
+ | '''ІІІ місце''' Романів Богдан ''Ягільницька ЗОШ І - ІІІ ст.'' | ||
+ | |||
+ | |||
+ | == 11 клас == | ||
+ | |||
+ | '''І місце''' Сава Тетяна ''Білобожницька ЗОШ І - ІІІ ст.'' | ||
+ | |||
+ | '''ІІ місце''' Біланик Ірина ''Косівська ЗОШ І - ІІІ ст.'' | ||
+ | |||
+ | '''ІІ місце''' Пасечка Андрій ''Улашківська ЗОШ І - ІІІ ст.'' | ||
+ | |||
+ | '''ІІІ місце''' Ковальчук Уляна ''Колиндянська ЗОШ І - ІІІ ст.'' |
Версія 13:30, 27 грудня 2010
Зміст |
7 клас
І місце Межиброцька Ірина Чортківська ЗОШ І - ІІІ ст. № 7
ІІ місце Демкович Аліна Чортківська ЗОШ І - ІІІ ст. № 5
ІІІ місце Шпак Оксана Сосулівська ЗОШ І - ІІ ст.
8 клас
І місце Сухінська Діана Чортківська ЗОШ І - ІІІ ст. № 7
ІІ місце Мазур Лідія Чортківська ЗОШ І - ІІІ ст. № 2
ІІІ місце Шуригайло Тетяна Чортківська гімназія ім. М.Шашкевича
ІІІ місце Мацишин Марія Росохацька ЗОШ І - ІІІ ст.
9 клас
І місце Бойчук Наталія Колиндянська ЗОШ І - ІІІ ст.
ІІ місце Хорощак Катерина Чортківська ЗОШ І - ІІІ ст. № 4
ІІІ місце Танасів Людмила Чортківська гімназія ім. М.Шашкевича
10 клас
І місце Андрунишин Віра Чортківська гімназія ім. М.Шашкевича
ІІ місце Гонтар Ольга Чортківська гімназія ім. М.Шашкевича
ІІІ місце Романів Богдан Ягільницька ЗОШ І - ІІІ ст.
11 клас
І місце Сава Тетяна Білобожницька ЗОШ І - ІІІ ст.
ІІ місце Біланик Ірина Косівська ЗОШ І - ІІІ ст.
ІІ місце Пасечка Андрій Улашківська ЗОШ І - ІІІ ст.
ІІІ місце Ковальчук Уляна Колиндянська ЗОШ І - ІІІ ст.