Користувач:Яворський Тарас

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

Зміст

Про себе

народився 20.01.1970р. с. Джурин Чортківський район Тернопільська область, закінчив Джуринську ЗОШ І-ІІІ ст.у 1987 році, з 1987 - 1988рр. навчався в Тернопільському СПТУ №9, з 1988 - 1990 рр. служба в армії, з 1995 - 2000 рр. навчався в Тернопільському педагогічному університеті заківчив у 2000р. спеціальність вчитель трудового навчання, креслення, ОБЖ і підприємницька діяльність, з 2000 року працюю в Джуринській ЗОШ І-ІІІ ступенів вчителем ЗВ, трудового навчання, креслення, інформатики, в 2010 році проатестований на вищу категорію, розлучений, маю дочку Андріану 1991р.н. і сина Сергія 1998 р.н., проживаю в селі Джурин,

Мої інтереси

Керую автомобілем, пасічник, мисливець, столяр, займаюся зеленим туризмом, голова церковного комітету, виховати достойних громадян України. Мої принципи як людини:

	Бути самим собою;
	Не пам'ятати зла;
	Стався до всіх так, як би хотів, щоб вони ставилися до тебе;
	Більше віддавай ніж отримуй;
	Уникай сварок, не заздри і не гнівайся;
	Принось щастя людям.

Мої педагогічні принципи: - Школа це – другий рідний дім дитини, який вона повинна любити. - Гуманізм. Я хочу, щоб мене поважали і любили , тому ставлюсь до дітей так, якби я хотів, щоб вони ставились до мене. - Справедливість, чесність з дітьми. Визнаю свої помилки і вчасно їх виправляю. - Я не тільки повинен навчити учня, але і навчити його вчитися. - Вселяти віру учня і радіти з ним за кожен його успіх.

Принципи моєї роботи як вчителя:

	Моя поведінка мій приклад;
	Не вимагай від дитини неможливого, будь терплячим;
	Підтримуй кожне досягнення учня;
	Хвали, не бійся перехвалити;
	Не забувай свого кредо

Проекти в яких беру участь

Висновок про педагогічну та методичну діяльність вчителя трудового навчання (технічна праця) Яворського Тараса Богдановича Яворський Тарас Богданович виявляє професійну компетентність у навчально – виховній роботі. Вчитель глибоко розкриває й показує практичне застосування положень предмета , який викладає. Стимулює активність школярів на занятті практичними і пізнавальними завданнями, формує потребу в самостійному оволодінні знаннями, у творчому переосмисленні засвоєного з художньої обробки деревини. Практикує інтерактивні та активні форми навчання. Досягає максимально можливих результатів, рівень засвоєння матеріалу учнями визначає обґрунтовано. Тарас Богданович вивчає за різними джерелами досягнення педагогічної науки і практики. Постійно вдосконалює свою методику викладання, шукає нові форми і методи організації занять з учнями з художньої обробки деревини. Розширює знання із свого предмета . Має досвід гурткової роботи з учнями 5 – 9 класів. Його вихованці мають навики роботи з деревиною, із способами її обробки та оформлення. Вчитель виховує художні смаки, практикує різні види роботи з деревиною: лакування, інкрустація, виготовлення з природного матеріалу виробів.

 Тарас Богданович сприяє професійному вибору випускників школи, готує їх до вступу у спеціалізовані навчальні заклади, де вони навчаються столярної справи, художньої різьби по дереву.
 Представляє вироби гуртківців на районні  конкурси технічної творчості 
«Обєднаймося брати мої», «Таланти твої ,Україно», конкурс виробів технічної творчості до Дня УПА, «Дерево шкільної родини», ).
 Вчитель впроваджує у навчально-виховний процес комп’ютерні технології, використовує інтерактивні форми і методи роботи. Заняття з художньої обробки деревини трудового навчання (технічна праця) інтегрує з навчальними предметами : образотворче мистецтво, українознавство, українська література.

Мої роботи

В цьому розділі розміщуються посилання (внутрішні та зовнішні)на ваші роботи, додається короткий опис.

Особисті інструменти