Дитячий садок смт.Залізці

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

Зміст

Назва навчального закладу

Залозецький дитячий садок загального розвитку
Тернопільська область
Зборівський район
вулиця Шашкевича,2

Адреса, телефони

Вул.Шашкевича,2

Тел.3-13-52

Адміністрація

У дитячому садку працюють талановиті і досвідчені педагоги, які створюють всі умови для того, щоб дітям тут було затишно, радісно і цікаво. Серед них: Древняк Ольга Мирославівна - завідуюча дитячого садка. Вихователі: Кульчінська Марія Матвіївна, Рудакевич Ірина Леонівна, Фец Марія Михайлівна, Шиліга Оксана Василівна, Бацько Руслана Євгенівна та музичний керівник - Стефанчишин Наталя Іванівна.

Фотогалерея

З історії навчального закладу

Залозецький дитячий садок було введено в експлуатацію у 1992 році. Напротязі 14 років у закладі функціонувала одна група (різновікова). І тільки у 2006 році відкрили другу групу, а через рік - третю. З того часу в нашому садочку діють три вікові групи: молодша,середня,старша.

Вихователі дитячого садочка велику увагу приділяють фізичному розвитку дітей. Тому в травні 2010 року був проведений капітальний ремонт спортивного залу, де діти мають змогу робити ранкову зарядку проводити спортивні ігри та розваги.

Уважні та чуйні педагоги завжди знаходять підхід до кожної дитини, виявляють творчі здібності та створюють умови для їх подальшого розвитку. Вже близько 200 дітей працівники Залозецького дитячого садочку підготували до навчання у школі.

Наші традиції

Як і кожен дошкільний навчальний заклад, наш садочок має свої традиції. Щороку педагоги з дітьми проводять святкові ранки присвячені Дню матері, Дню Незалежності України, свято Осені, свято Миколая, та свято Новорічної ялинки.Святкування цих виховних заходів стало хорошою традицією яка з року в рік збагачується і урізноманітнюється.

Творчість учнів

Ми гордимося

Найбільшою гордістю Залозецюкого ДНЗ є наші випусники, які продовжують свій інтелектуальний, моральний та фізичний розвиток у Залозецькій спеціалізованій школі з поглибленим вивченням англійської мови, де вони формуються вже як особистість.

Особисті інструменти