Перейти до сторінки

Матеріал з ТерноВікі

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 1: Рядок 1:
-
Година спілкування на тему:
+
==Відкритий урок-казка на тему: “Випилювання фанери лобзиком»==
-
== '''«Культура поведінки учнів у школі і в громадських місцях»'''==
+
Трудове виховання — виховання свідомого ставлення до праці че¬рез формування звички та навиків активної трудової діяльності.
-
[[Файл:a4.jpg|200 px|thumb|left|Виховна година]]
+
Завдання трудового виховання зумовлені потребами існування, самоутвердження і взаємодії людини в сус¬пільстві та природному середовищі. Воно покликане за¬безпечити:  психологічну готовність особистості до праці (ба¬жання сумлінно та відповідально працювати, усвідомлен¬ня соціальної значущості праці як обов'язку і духовної потреби, бережливість щодо результатів праці та повага до людей праці, творче ставлення до трудової діяльності);  підготовка до праці (наявність загальноосвітніх і політехнічних знань, загальних основ виробничої діяль¬ності, вироблення умінь і навичок, необхідних для трудо¬вої діяльності, підготовка до свідомого вибору професії).
-
<h4>
+
На уроках трудового навчання  учні отримують задоволення від творчого підходу вирішення  поставлених завдань.  
-
Етикет – це слово, що означає манеру поведінки, тобто правила чемності, ввічливості та толерантності, що прийняті в суспільстві.
+
На фото урок-казка: «Творчий проект виготовлення декоративних виробів випилюванням у 5-х класах, підготовлений Тронтом В.В.
-
Норми етикету є «неписаними», тобто мають характер певної своєрідної угоди між людьми, щодо дотримання певних стандартів поведінки. Кожна культура людина повинна не тільки знати і дотримуватись основних норм етикету, але й розуміти необхідність існування визначних правил і взаємин між людьми. Манери людини є індикатором багатства внутрішнього світу людини, вони відображають моральний та інтелектуальний розвиток.
+
-
 
+
-
[[Файл:a6.jpg|200px|thumb|left|Правила хорошого тону]][[Файл:a2.jpg|200px|thumb|left|Завдання на червоній доріжці]]
+
-
У сучасному світі культурна поведінка має дуже велике значення: вона допомагає встановлювати контакти між людьми, спілкуватись та створювати стійкі взаємини. Правилам хорошої поведінки навчались учні 8 класу на виховній годині на тему: «Правила хорошої поведінки. Етикет. Стиль. Манери поведінки». Мета заходу – викликати в учнів бажання досягти досконалості. Діти отримали практичні поради, як покращити свою поведінку та стосунки з оточуючими.
+
== [[Бучацька ЗОШ І-ІІІ ст.№1|На головну]] ==
== [[Бучацька ЗОШ І-ІІІ ст.№1|На головну]] ==

Версія 21:34, 5 лютого 2013

Відкритий урок-казка на тему: “Випилювання фанери лобзиком»

Трудове виховання — виховання свідомого ставлення до праці че¬рез формування звички та навиків активної трудової діяльності. Завдання трудового виховання зумовлені потребами існування, самоутвердження і взаємодії людини в сус¬пільстві та природному середовищі. Воно покликане за¬безпечити: психологічну готовність особистості до праці (ба¬жання сумлінно та відповідально працювати, усвідомлен¬ня соціальної значущості праці як обов'язку і духовної потреби, бережливість щодо результатів праці та повага до людей праці, творче ставлення до трудової діяльності); підготовка до праці (наявність загальноосвітніх і політехнічних знань, загальних основ виробничої діяль¬ності, вироблення умінь і навичок, необхідних для трудо¬вої діяльності, підготовка до свідомого вибору професії). На уроках трудового навчання учні отримують задоволення від творчого підходу вирішення поставлених завдань. На фото урок-казка: «Творчий проект виготовлення декоративних виробів випилюванням у 5-х класах, підготовлений Тронтом В.В.

На головну

Особисті інструменти