Резудьтати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики /2010 - 2011 н.р./
Матеріал з ТерноВікі
(відмінності між версіями)
(Створена сторінка: Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики /2010 - 2011 н.р./ {| border=1 |Прізвище, і...) |
|||
Рядок 7: | Рядок 7: | ||
|Прізвище, ім'я, по батькові вчителя | |Прізвище, ім'я, по батькові вчителя | ||
|- | |- | ||
- | | | + | |Голембйовський Михайло Петрович |
- | | | + | |Кобиловолоцька ЗОШ І-ІІІ ст. |
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
|7 | |7 | ||
|І | |І | ||
- | | | + | |Голембйовський Петро Михайлович |
|- | |- | ||
- | | | + | |Семків Олена |
- | | | + | |Кобиловолоцька ЗОШ І-ІІІ ст. |
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
|9 | |9 | ||
|І | |І | ||
- | | | + | |Голембйовський Петро Михайлович |
|- | |- | ||
- | | | + | |Табас Петро Степанович |
- | | | + | |Теребовлянська гімназія |
|10 | |10 | ||
|І | |І | ||
- | | | + | |Васильчик Роман Миколайович |
|- | |- | ||
- | | | + | |Щепанський Андрій |
- | |Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ст. | + | |Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 |
|11 | |11 | ||
|І | |І | ||
- | | | + | |Бойко Василь Казимирович |
|- | |- | ||
- | | | + | |Мартинюк Денис |
- | | | + | |НВК "Іванівська ЗОШ І-ІІІ ст.- дитячий садок" |
- | | | + | |9 |
|ІІ | |ІІ | ||
- | | | + | |Сеньків Іван Андрійович |
|- | |- | ||
- | | | + | |Кравчук Роман |
- | | | + | |Кобиловолоцька ЗОШ І-ІІІ ст. |
- | | | + | |10 |
|ІІ | |ІІ | ||
- | | | + | |Голембйовський Петро Михайлович |
|- | |- | ||
- | | | + | |П'яла Сергій |
- | | | + | |Кобиловолоцька ЗОШ І-ІІІ ст. |
- | | | + | |11 |
|ІІ | |ІІ | ||
+ | |Голембйовський Петро Михайлович | ||
+ | |- | ||
+ | |Тур Іван | ||
+ | |Теребовлянська гімназія | ||
+ | |9 | ||
+ | |ІІІ | ||
+ | |Васильчик Роман Миколайович | ||
+ | |- | ||
+ | |Вівчар Андрій | ||
+ | |НВК "Іванівська ЗОШ І-ІІІ ст.- дитячий садок" | ||
+ | |10 | ||
+ | |ІІІ | ||
+ | |Сеньків Іван Андрійович | ||
+ | |- | ||
+ | |Поперечний Роман | ||
+ | | Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 | ||
+ | |11 | ||
+ | |ІІІ | ||
+ | |Ліщинська Ольга Мирославівна | ||
+ | |- |
Версія 13:19, 10 січня 2011
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики /2010 - 2011 н.р./
Прізвище, ім'я, по батькові учня | Загальноосвітня школа | Клас | Місце | Прізвище, ім'я, по батькові вчителя |
Голембйовський Михайло Петрович | Кобиловолоцька ЗОШ І-ІІІ ст. | 7 | І | Голембйовський Петро Михайлович |
Семків Олена | Кобиловолоцька ЗОШ І-ІІІ ст. | 9 | І | Голембйовський Петро Михайлович |
Табас Петро Степанович | Теребовлянська гімназія | 10 | І | Васильчик Роман Миколайович |
Щепанський Андрій | Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 | 11 | І | Бойко Василь Казимирович |
Мартинюк Денис | НВК "Іванівська ЗОШ І-ІІІ ст.- дитячий садок" | 9 | ІІ | Сеньків Іван Андрійович |
Кравчук Роман | Кобиловолоцька ЗОШ І-ІІІ ст. | 10 | ІІ | Голембйовський Петро Михайлович |
П'яла Сергій | Кобиловолоцька ЗОШ І-ІІІ ст. | 11 | ІІ | Голембйовський Петро Михайлович |
Тур Іван | Теребовлянська гімназія | 9 | ІІІ | Васильчик Роман Миколайович |
Вівчар Андрій | НВК "Іванівська ЗОШ І-ІІІ ст.- дитячий садок" | 10 | ІІІ | Сеньків Іван Андрійович |
Поперечний Роман | Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 | 11 | ІІІ | Ліщинська Ольга Мирославівна |