Чортківський інститут підприємництва і бізнесу ТНЕУ

Матеріал з ТерноВікі

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 1: Рядок 1:
-
'''Чортківський інститут підприємництва і бізнесу функціонує у складі Тернопільського національного економічного університету із 30 січня 1999 року.  
+
'''Чортківський інститут підприємництва і бізнесу функціонує у складі Тернопільського національного економічного університету із 30 січня 1995 року.  

Версія 12:35, 29 березня 2011

Чортківський інститут підприємництва і бізнесу функціонує у складі Тернопільського національного економічного університету із 30 січня 1995 року.


На сьогодні інститут є вищим закладом освіти сучасного типу, який здійснює підготовку фахівців за державним замовленням та угодами з юридичними та фізичними особами за спеціальностями облік і аудит, фінанси та кредит. Студенти отримують вищу освіту за освітньо-кваліфікаційними рівнями "бакалавр-спеціаліст", "бакалавр-магістр", з 2010 року при вузі діє відділення підготовки молодших спеціалістів.

Основними напрямками діяльності вузу є:

  • задоволення потреб особистості в інтелектуальному, культурному, духовному розвитку та створення умов для її професійного зростання, розвитку та успадкування національно-культурних традицій українського народу, дотримання законодавства про мови;
  • підготовка спеціалістів з повною вищою освітою, реалізація державних програм в освітній галузі, міжурядових угод про принципи вищої освіти, дотримання концепції неперервної освіти в умовах економіки знань;
  • організація та здійснення фундаментальних, пошукових та прикладних наукових досліджень;
  • підготовка наукових, науково-педагогічних кадрів вищої економічної кваліфікації, забезпечення бази та умов для підвищення фахового та методичного рівня професорсько-викладацького колективу;
  • підтримання тісних зв’язків з іншими інститутами Університету та зовнішніх зв’язків із вищими навчальними закладами нашої держави.

Керівництво вузом здійснює ректор Тернопільського національного економічного університету, доктор економічних наук, професор Сергій Ілліч Юрій. Незмінним директором, його натхненником, вмілим організатором зачинателем усіх справ є кандидат педагогічних наук, доцент Степан Петрович Дем’янчук. Заступники директора – кандидат педагогічних наук, доцент Ковальчук-Дехтяренко Л.Й., старший викладач Буратинський В.В. та Любінський М.П. – справжня команда однодумців, які разом із керівництвом вузу докладають усіх зусиль, щоби навчально-виховний процес відповідав усім європейським стандартам, щоби диплом випускника вузу був конкурентноспроможним на ринку праці, а знання студентів – послужили їм добрим початком для подальшого професійного зростання.

Ось уже 15 років поспіль першого вересня своїх студентів чекають світлі аудиторії, обладнані відповідно до вимог навчання у ВУЗі, комп’ютерні класи із безкоштовним необмеженим в межах навчальних завдань доступом до ресурсів Інтернету, загальна площа навчального корпусу становить 9041 кв. м. У 2010 році увійшов до ладу спортивний комплекс, аналогу якого не те що немає в жодному вузі Тернопільщини, а йому можуть позаздрити і столичні вузи-корифеї. Фонди бібліотеки інституту представлені сучасними підручниками та посібниками, а сама бібліотека є найбільшою серед усіх бібліотек міста Чорткова за кількістю періодики із спеціальної тематики, електронним ресурсами, зручними каталогами та довідковими матеріалами. Студенти займаються у гуртках, розвивають свої мистецькі таланти, удосконалюють спортивну майстерність, відкривють нові спрямування особистості.

День за днем, семестр за семестром, рік за роком на нелегких стежках до майбутньої професії супроводжують студентів викладачі Чортківського інституту підприємництва і бізнесу. На сьогодні вони об’єднані у 4 кафедри:

  • гуманітарних дисциплін (завідувач к.пед.н., доцент Вівчар П.В.),
  • фндаментальних дисциплін (завідувач к.е.н., доцент Черниш С.С.),
  • бухгалтерського обліку та аудиту (завідувач д.е.н., професор Хомин П.Г.).
  • фінансів (завідувач д.е.н., доцент Десятнюк О.І.).

Професорсько-викладацький колектив налічує 62 викладачі, з них більша половина – викладачі із науковим ступенем та вченим званням, 3 доктори наук.

Тут працюють справжні науковці, за підручниками яких навчаються студенти вузів України, а на основі наукових доробок формується інноваційна політика регіону та держави практично у всіх сферах нашого життя: від економіки, фінансів, політики, права, історії, філософії до математики, психології та педагогіки. Свій практичний досвід передають і відомі на теренах Тернопільщини практики, які протягом свого багатолітнього досвіду чеканили свою фахову майстерність, щоби у кожному занятті студенти пізнавали грані творчого підходу, нестандартного мислення, креативних рішень до організації підприємницької діяльності.

Особисті інструменти