Чортківський ПДЮ

Матеріал з ТерноВікі

Версія від 08:35, 12 січня 2011; 95.135.115.205 (обговорення)
(різн.) ← Старіша версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

Зміст

Назва навчального закладу

ПДЮ (Чортківський палац дытей та юнацтва)

м. Чортків

вул. Носса,2

(03552) 2-03-17

Адміністрація

Директор Градовий Василь Гнатович

Затупник директора з навчально-тренувальної роботи Шевчук Володимир Євгенович

Фотогалерея

З історії навчального закладу

Заснована у 1967 році на базі Чортківської СШ №2 з відділеннями легкої атлетики,спортивної гімнастики, баскетболу, гандболу, волейболу та велоспорту.Крім того було відкрито філіали у м. Заліщики та смт. Товсте.

Першим директором школи було призначено Богдана Петровича Духницького.

У 1970 р. школа отримує приміщення колишнього кінотеатру, де внаслідок часткової реконструкції обладнано спеціалізований зал вільної боротьби розміром 18 Х 9м. та зали загально-фізичної підготовки 18 Х 9м і два розміром 16 х 6м). У 1987 р. школа отримує спортивний зал розміром 24 Х 12м, який до того належав СШ №5.

У 70 - 80-і роки школа мала також філіали у м. Борщеві та смт. Коропець, Монастириського району, де успішно працювали тренери з волейболу Леонід Романенко та Мар'ян Десницький.

Саме ці роки в історії школи позначені найбільшими успіхами.

Плідною була робота відділення вільної боротьби, провідним тренером якого протгом багатьох років був Провальний Й.Г. Першим чемпіоном серед юнаків став Євген Ільницький. Пізніше подібного успіху досгли Богдан Лютий, Євген Горячко, Григорій Кльоцко, Іван Кукляк, Василь Кузняк ( який крім того, став ще срібним призером першості Радянського Союзу ), Микола Слизяк, Володимир Вербицький, Сергій Щиняк, Ярослав Саицький, Віктор Маришев ( пізніше - директор школи ). У командному заліку борців школи тричі були п'ятими у першостях України, один раз - третім, а у 1980 р. - другими у м. Севастополі. Традиції відділення продовжують тренери Ю.І.Геравс, В.М.Федорчук ( пізніше - директор школи ),вихованці Павло Гіль, брати Юрій та Андрій Пелікани.

Успішно виступали і продовжують виступати на змаганнях різного рангу легкоатлети, вихованці тренерів В.О.Большакова, М.М.Ксенечка, а саме Олег Кілочок, Володимир Губарєв, Ольга Старик, Роман Левчук,Світлана Марушкіна, Кінасевич Леся та ряд інших.

Успіхи відділення волейболу пов'язані з його директорами - Б.П.Духницьким і А.Й.Романюком (дівчата)та І.Г.Пуківським (юнаки).Шкільні команди- 12-разові чемпіони обласних спартакіад, а юнаки свого часу стали 5-ми у першості України. Зараз добрі традиції відділення підтримують молоді тренери В.Є.Шевчук (юнаки)- тричі його вихованці були чемпіонами обласних першостей, 8-ми на Чемпіонаті України 2007 р. та А.Р.Прокопів (дівчата)- багаторазовий призер районних та обласних першостей.

Не один десяток років готує кваліфікованих юних майстрів "малої ракетки" майстер спорту Цьомко Йосип Васильович. Найбільш відомі його вихованці, кандидати у майстри спорту з настільного тенісу - Юрій Музика, Олександр Іванців, Світлана Гречківська, Наталя Данилко.

З 1982 р. - часу відкриття відділення - готує юних футболістів сімейний тандем батько Архипенко О.Б.- кандидат у майстри спорту СРСР та син Архипенко Б.О. Ряд вихованців школи футболу захищали кольори багатьох команд обласного, всеукраїнського та всесоюзного рівня. Найбільш здібні з них Ігор Струк, Іван Стефанидин, Микола Буяк, Іван Футрик, Ігор Котик, Віктор Якубишин, Юрій Архіпенко, Матюхов Андрій, Андрій Яріш, Голодівський Ігор

У 2010 р. школу очолив Градовий Василь Гнатович.

Наші традиції

Спортивно-масова робота

Ми гордимося

Кадрове забезпечення спортшколи Чорткова

Особисті інструменти