Версія від 17:35, 16 грудня 2010; 94.231.187.18 (обговорення)
(різн.) ← Старіша версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

В жовтні стартували XV Спортивні Ігри учнівської молоді Чортківщини.

Першими змаганнями школярів І-ІІІ ст. були - першість району з футболу серед юнаків (міська та три сільських зони). Переможцями міської зони стали школярі ЗОШ №6, другими ЗОШ-інтернат, треті-Гімназія ім. М.Шашкевича. Переможцями сільських зон стали збірні Косівської ЗОШ (Білобожницька зона), Колиндянської ЗОШ (Колиндянська зона) та Росохацької ЗОШ (Улашківська зона).У фінальній частині змагань перемогу здобула Росохацька ЗОШ.
Другим етапом спартакіади стали змагання з волейболу серед юнаків, які проходили в листопаді 2010 р. Переможцями серед шкіл міста Чорткова стали юнаки Гімназії ім. м.Шашкевича, другими юнаки ЗОШ №6 і третіми - ЗОШ №5. У сільських зонах перемогу святкували юнаки Білобожницької ЗОШ, Колиндянської ЗОШ та Улашківської ЗОШ. У фінальній частині серед сільських шкіл І-ІІІ ст. перемогу здобули юнаки Колиндянської ЗОШ.
Збірна команда юнаків району перемогла і зональних змаганнях Спартакіади, здобувши право на участь у фінальній частині обласної першості, яка відбудеться в квітні 2011 р.