-
В жовтні стартували XV Спортивні Ігри учнівської молоді Чортківщини.
+
-
Першими змаганнями школярів І-ІІІ ст. були - першість району з футболу серед юнаків (міська та три сільських зони).
+
Переможцями міської зони стали школярі ЗОШ №6, другими ЗОШ-інтернат, треті-Гімназія ім. М.Шашкевича.
Переможцями сільських зон
Рядок 7: Рядок 7:
У фінальній частині змагань перемогу здобула Росохацька ЗОШ.
-
Другим етапом спартакіади стали змагання з волейболу серед юнаків, які проходили в листопаді 2010 р.
+
Переможцями серед шкіл міста Чорткова стали юнаки Гімназії ім. м.Шашкевича, другими юнаки ЗОШ №6 і третіми - ЗОШ №5.
У сільських зонах перемогу святкували юнаки Білобожницької ЗОШ, Колиндянської ЗОШ та Улашківської ЗОШ.
Рядок 15: Рядок 15:
----
----
-
3.12.2010 в палаці спорту "Економіст" відбулися зональні змагання з волейболу XV Спортивних ігор учнівської молоді. В змаганнях прийняли участь команди Борщівського, Заліщицького і Чортківського районів. Організатори турніру подбали про те, щоб він відбувся на найвищому рівні - для юних спортсменів: урочистий вихід, виконання Державного Гімну, музичний супровід, коментарі, хід ігор висвітлювався на електронному табло. За таких умов наші юнаки невдало виступити просто не могли. І вже в першій зустрічі проти команди Борщова підопічні тренера Володимира Шевчука тішили вболівальників успіхом, перемігши суперника з рахунком 2:1. З таким же результатом чортківчани здолали  ровесників із Заліщиків і стали переможцями зони. На весні цього навчального року наші юнаки будуть виборювати чемпіонське звання з пятьма іншими переможцями зон.
+
-
12-13 березня 2001 р. в спортивному комплексі "Економіст" Чортківського інституту підприємництва та бізнесу відбудеться традиційний міжобласний турнір з волейболу серед дівчат ДЮСШ та вищих навчальних закладів присвячений памяті директора та тренера-викладача з волейболу Чортківської ДЮСШ Андрія Йосиповича Романюка.
+
 +

+
  18 березня, вже традиційно в спортивному комплексі "Економіст" відбулися зональні змагання з волейболу XV Спортивних ігор Тернопільщини серед юнаків загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів. В змаганнях взяли участь команди Чортківського, Борщівського, Теребовлянського та Шумського районів. Юні спортсмени Чортківщини обіграли команди Шумського та Борщівського районів з рахунком 2-0 і поступились одноліткам з Теребовлянського району 1-2, зайняли 2 місце. Цим самим здобули право на участь у фінальній частині обласної першості, яка відбудеться 1-2 квітня 2011 р.
 +
  Крім цього 26 березня  в ск "Економіст" проходитиме 6 тур Чемпіонату обласної волейбольної ліги серед юнаків 1994-95 р.н.де Чортківщину представляють дві команди, а 15-16 квітня відбудуться фінальні ігри з волейболу XV Спартакіади серед юнаків загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів.

Версія 18:18, 18 березня 2011

Переможцями міської зони стали школярі ЗОШ №6, другими ЗОШ-інтернат, треті-Гімназія ім. М.Шашкевича. Переможцями сільських зон стали збірні Косівської ЗОШ (Білобожницька зона), Колиндянської ЗОШ (Колиндянська зона) та Росохацької ЗОШ (Улашківська зона). У фінальній частині змагань перемогу здобула Росохацька ЗОШ.

Переможцями серед шкіл міста Чорткова стали юнаки Гімназії ім. м.Шашкевича, другими юнаки ЗОШ №6 і третіми - ЗОШ №5. У сільських зонах перемогу святкували юнаки Білобожницької ЗОШ, Колиндянської ЗОШ та Улашківської ЗОШ. У фінальній частині серед сільських шкіл І-ІІІ ст. перемогу здобули юнаки Колиндянської ЗОШ. Збірна команда юнаків району перемогла і зональних змаганнях Спартакіади, здобувши право на участь у фінальній частині обласної першості, яка відбудеться в квітні 2011 р.

3.12.2010 в палаці спорту "Економіст" відбулися зональні змагання з волейболу XV Спортивних ігор учнівської молоді. В змаганнях прийняли участь команди Борщівського, Заліщицького і Чортківського районів. Організатори турніру подбали про те, щоб він відбувся на найвищому рівні - для юних спортсменів: урочистий вихід, виконання Державного Гімну, музичний супровід, коментарі, хід ігор висвітлювався на електронному табло. За таких умов наші юнаки невдало виступити просто не могли. І вже в першій зустрічі проти команди Борщова підопічні тренера Володимира Шевчука тішили вболівальників успіхом, перемігши суперника з рахунком 2:1. З таким же результатом чортківчани здолали  ровесників із Заліщиків і стали переможцями зони. На весні цього навчального року наші юнаки будуть виборювати чемпіонське звання з пятьма іншими переможцями зон.

Крім цього 26 березня  в ск "Економіст" проходитиме 6 тур Чемпіонату обласної волейбольної ліги серед юнаків 1994-95 р.н.де Чортківщину представляють дві команди, а 15-16 квітня відбудуться фінальні ігри з волейболу XV Спартакіади серед юнаків загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів.