Статті з найбільшою кількістю категорій
Матеріал з ТерноВікі
Нижче показані 50 результатів, починаючи з № 51
Переглянути (попередні 50 | наступні 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).
- Довжанківська ЗОШ І-ІІІ ст. (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с.Клювинці (3 категорії)
- ОзерянБорВікі (3 категорії)
- НовосілВікі (3 категорії)
- Синьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с.Коцюбинці (3 категорії)
- Баворівська ЗОШ І-ІІІ ст. (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с.Тудорів (3 категорії)
- ОзерянСільВікі (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с.Чабарівка (3 категорії)
- Загірцівська ЗОШ І-ІІ ст. (3 категорії)
- Чорнокінецько-Волянська ЗОШ I-II ст. (3 категорії)
- «Ясла-садок «БАРВІНОК» с. Товстолуг» (3 категорії)
- Острівська ЗОШ І-ІІІ ст. (3 категорії)
- СкПодВікі (3 категорії)
- ЗНО Гусятинський район (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с.Вікно (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с.Красте (3 категорії)
- Великогаївська ЗОШ І-ІІІ ст. (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І ст. с.Емилівка (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с.Гадинківці (3 категорії)
- Карначівська ЗОШ І-ІІ ст. (3 категорії)
- Тарнавська ЗОШ І ст. (3 категорії)
- Буцнівська ЗОШ І-ІІІ ст. (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с.Оришківці (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 м.Копичинці (3 категорії)
- ТовстСелВікі (3 категорії)
- Рибачук Тетяна (3 категорії)
- Великобірківська ЗОШ І-ІІІ ст. (3 категорії)
- Допомога керівникам шкіл Гусятинський РМК (3 категорії)
- ІванівВікі (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с.Глібів (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с.Личківці (3 категорії)
- Великоглибочецький будинок технічної творчості школяра (3 категорії)
- Товстолузька ЗОШ І-ІІІ ст. (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І ст. с.Майдан (3 категорії)
- Мар'янівська ЗОШ І-ІІ ст. (3 категорії)
- МонаМіськВікі (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с.Яблунів (3 категорії)
- Лопушненська ЗОШ І-ІІ ст. (3 категорії)
- ЗолотопотВікі (3 категорії)
- КоропецьВікі (3 категорії)
- Шкроботівський НВК (3 категорії)
- Ігровицька ЗОШ І-ІІ ст. (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. смт.Гусятин (3 категорії)
- Спеціалізована школа І-ІІІ ст. ім. О. Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін м. Заліщики (3 категорії)
- Гусятинський районний методичний кабінет (3 категорії)
- ЗОШ І-ІІ ст. с.Цеброва (3 категорії)
- НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ" (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с.Зелене (3 категорії)
Переглянути (попередні 50 | наступні 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).