Ромащівський НВК "ЗОШ І - ІІ ст. - ДНЗ"

Матеріал з ТерноВікі

Версія від 12:42, 5 грудня 2016; Слободян Наталія (обговорення | внесок)
(різн.) ← Старіша версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

02:54
Сьогодні
четвер 28 березня 2024

tNigaN Thanks, useful material I added your blog to my bookmarks!....

Зміст

Адреса, телефони

Home.png
с.Ромашівка, вул.Шевченка
Телефон 0355254662
Наш сайт
с.Ромашівка

Адміністрація

Директор школи:
Romashivkadirek.jpg
Здебська Дарія Михайлівна

Педагогічний колектив Ромашівської школи.

Фотогалерея.

З історії навчального закладу

У 1896 р. в селі засновано двокласну школу з українською мовою навчання, яка згодом стала чотирьохкласною. Школу збудували на місці розібраної корчми.
З вересня 1969 р. школа стала восьмирічною.
Наступного 1970 року було урочисто відкрито новозбудоване приміщення, в якому навчаються учні і сьогодні.
Педагогічний колектив школи складається із 12 вчителів, з них 1 вчитель вищої категорії, 6 – І категорії, 2 – ІІ категорії, 2 – з категорією «спеціаліст».
З 1972 року до сьогодні школу закінчило з відзнакою 37 учнів.
Педагогічний та учнівський колектив школи відновлюють і засвоюють кращі народні традиції. Вишивка – це духовний символ українського народу, рідного краю, батьківської оселі, тепла материнських рук. І саме цьому виду декоративного мистецтва, яке, до речі, дуже поширене в нашому селі, педагогічний колектив школи вирішив надати велику перевагу й організувати в школі кімнату вишивки. З великою допомогою батьків та учнів вдалося зібрати стародавні і сучасні вишивки. Згідно наказу № 17 від 14.03.2005 року «Про створення музею вишивки в школі», весь матеріал зібрано і систематизовано у кімнаті-музею. Всі експонати, а їх 110, паспортизовано за такими розділами: стародавні вишивки на домотканому полотні, вишивки хрестиком, вишивки гладдю, настінні вишивки і сучасні вишивки. Робота музею спланована, ведеться книга відвідувачів, працюють екскурсоводи. Музей поповнюється новими експонатами, вишитими на уроках художньої культури, обслуговуючої праці. Випускники школи кожного року дарують музею свої вишивки.Значна увага приділяється фізкультурно- оздоровчій роботі. Систематичне заняття фізичними вправами і навчання їх самостійно займатися спортом дає позитивні результати. У різні роки футбольна та баскетбольна команди школи виборювали призові місця у районі та області. Наші вихованці та випускники захищали честь села у дорослому спорті: футбольна команда села 3 рази вигравала кубок району, баскетбольна – 5 разів. Запорукою формування здорової особистості є проведення уроків основ здоров’я. У 2005 році створено кабінет основ здоров’я, навчально-матеріальна база якого допомагає учням засвоїти навчальний матеріал, формувати здоровий спосіб життя. У 2008 році вчителем основ здоров’я. Камаш А.П. було проведено районний семінар «Права та обов’язки дітей». Учні школи є активними учасниками урочистостей села: свято села, День Незалежності, свято Матері, День Перемоги, Шевченківські дні… Для різнобічного і гармонійного розвитку зростаючої особистості, крім навчального процесу, педагоги проводять класні години («Державний прапор», «Моя країна – Україна»), години спілкування, літературно-музичні композиції («Убиймо в собі раба!», «Дивись, не забудь, людиною будь»), класні батьківські збори. Педагогічний колектив школи дбає про самореалізацію кожної особистості, виховання патріотів та громадян України.

Наші традиції

Виховна робота в школі спрямована на формування системи ціннісного ставлення особистості до соціального і природного довкілля та самої себе. Значна увага приділяється релігійно-моральному вихованню. Проводяться уроки духовності, свято Миколая, Андріївські вечорниці, театралізоване дійство « Хресна дорога», конкурс гаївок, писанок, «Великодній кошик». Учні залучаються до районного конкурсу « Колядуй, моя родино, колядуй, вся Україно».Тому у 2000 році у школі було оформлено куток духовності.
Одним із аспектів виховання є розвиток християнських цінностей: любові, милосердя, доброти, чесності, справедливості, прощення, вибачення. Прикладом для виховання цих чеснот є випускники школи, які обрали шлях служіння Богу: отці Роман Шлапак, Іван Ціхоцький, Адольф Концограда, Зеновій Пахолок, Ігор Семирозум, Ігор Огородник.

Творчість учнів

Ми гордимося

Випускники школи працюють в різних галузях:

  • Лосик П.С.- генерал, начальник обласного Департаменту виконання покарань
  • Онищук Б.В. – співробітник українського посольства в Угорщині
  • Онищук М.В. – генерал, лісова екологічна інспекція
  • Онищук Л.З.- методист Тернопільського ОКІППО
  • Грицик І.М. – працівник Чортківського КРУ
  • Петрів С.М.- методист районного методкабінету
  • Онищук Б.Я.- начальник відділу СЗЕ.
Особисті інструменти