Користувач:Петровський Олександр Миколайович

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук
Посада і місце роботи: Директор Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат історичних наук, доцент
Петровський О.М.

Петровський Олександр Миколайович

Дата народження: 24 лютого 1961 року
Місце народження: смт. Навабадський Ленінського району Республіки Таджикистан
Громадянство: Громадянин України
Освіта: Вища, кандидат історичних наук, доцент
Навчався: у Сімферопольському державному університеті ім. М.В. Фрунзе у 1983 році за фахом «історія».
Протягом 2004-2007 років - у докторантурі Львівського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України.

Біографія

Народився 24 лютого 1961 року в смт. Навабадський Ленінського району Республіки Таджикистан, в час коли батько-українець проходив військову службу в Таджикистані.
Вищу освіту здобув у Сімферопольському державному університеті ім. М.В. Фрунзе у 1983 році за фахом «історія».
Працював вчителем історії та суспільствознавства в СШ № 26 м. Сімферополь, вихователем у ПТУ №1 та викладачем історії і суспільсвознавства в ПТУ №4 м. Тернопіль.
Протягом 1984-1985 років проходив службу в армії.
У 1986 році, після звільнення в запас, повернувся на педагогічну роботу до СПТУ №4 м. Тернопіль, де спочатку працював на посаді майстра виробничого навчання, а пізніше викладачем історії і суспільствознавства.
Згодом перейшов на роботу в Тернопільський державний педагогічний інститут (тепер – ТНПУ ім. В.Гнатюка), в якому працював до серпня 2015 року. Тут пройшов становлення як викладач вищої школи на посадах асистента, старшого викладача, доцента, зокрема кафедри всесвітньої історії і методики її викладання, а також кафедри стародавньої та середньовічної історії історичного факультету. Викладацьку роботу поєднував з адміністративною, управлінською роботою. Перебував на посадах заступника декана та декана факультету громадських професій. У 1992-1993 рр. працював на посаді заступника декана географічного факультету по гуманітарній освіті Тернопільського державного педагогічного інституту, а протягом 1995-2004 років – заступника декана історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка.
За період роботи в Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В.Гнатюка гуртував навколо себе молодь, що виявляла бажання досліджувати давню історію України та рідного краю, створив археологічний гурток, на основі якого згодом виріс археологічний клуб «АГУСТІС», у роботі якого брали участь не лише студенти, але й випускники історичного факультету, вчителі, музейні працівники. Створив на історичному факультеті навчально-методичний кабінет археології та допоміжних історичних дисциплін, Навчально-методичний археологічно-краєзнавчий музей «Джерела». До роботи у них залучав аспірантів історичного факультету, науковців, вчителів області. Фонди музею вивчали дослідники з наукових установ Німеччини, Львова, Києва, Чернівців, Житомира, Тернополя, Борщова, Заліщиків тощо. Здійснював наукове керівництво аспірантами історичного факультету ТНПУ ім. В.Гнатюка, двоє з яких успішно захистили кандидатські дисертації, ще двоє подали готові роботи у 2014 р. на розгляд кафедри.
Протягом 2004-2007 років навчався у докторантурі Львівського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України.
У 2015-2016 роках працював методистом з виховної роботи навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Тернопільській області.
З 2016 року обіймає посаду директора Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти.

Особисті інструменти