Користувач:Мисик Володимир

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук
Посада і місце роботи: Заступник директора з науково-педагогічної та виховної роботи Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти
Мисик В. С.

П.І.П.: Мисик Володимир Святославович
Дата народження: 23.03.1986
Місце проживання: м. Тернопіль
Контактний номер: моб. 068 429 30 95; роб. 0352 53-39-61
Навчання: ЗОШ І-ІІІ ст. № 16, ТНПУ ім. В. Гнатюка
Освіта: Вища, кандидат історичних наук
Кваліфікаційна категорія: Вища
Робота: Буцнівська ЗОШ І-ІІІ ст., ПТНЗ ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі, ТНПУ ім. В. Гнатюка, Верховна Рада України, ТОКІППО

Зміст

Біографія

Навчання

З 1993 р. по 2003 р. навчався в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 16 в м. Тернополі (сьогодні – Тернопільська комунальна загальноосвітня школа №16 ім. В. Левицького). З 2003 р. по 2008 р. навчався на історичному факультеті Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка за спеціальністю «Історія» і здобув кваліфікацію вчителя історії та правознавства. У цьому ж вузі протягом 2003-2008 рр. очолював профспілку навчальної групи, у 2007-2008 рр. був системним адміністратором сайту профспілкового комітету студентів університету, очолював Студентське наукове товариство історичного факультету, у 2006-2008 рр. був головним редактором його газети «Вісник СНТ». З 2008 р. по 2012 р. навчався в аспірантурі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка при кафедрі нової і новітньої історії та методики викладання історії (завідувач, доктор історичних наук, професор Алексієвець М. М.). У 2012 р. успішно захистив кандидатську дисертацію на тему «Громадсько-політична та наукова діяльність Ігоря Ґерети (1938-2002 рр.)» за спеціальністю 07.00.01 – історія України та отримав науковий ступінь кандидата історичних наук. Автор більше 25 наукових праць, у тому числі монографії, статей, 6 з яких опубліковані у наукових фахових виданнях, та тез конференцій.

Робота

З 01.09.2008 р. по 31.08.2014 р. працював вчителем історії та правознавства в Буцнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів Тернопільського району Тернопільської області (сьогодні – Комунальний заклад Буцнівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Тернопільської районної ради Тернопільської області). З 10.01.2010 р. по 01.11.2014 р. працював викладачем суспільних дисциплін у Професійно-технічному навчальному закладі Тернопільське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі за сумісництвом. З 01.09.2014 р. по 01.04.2016 р. працював асистентом (з 2015 р. переведений на посаду викладача) кафедри педагогіки (з 2015 р. – кафедра педагогіки та менеджменту освіти) Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, де очолював профспілку цієї кафедри. З 01.11.2014 р. по 01.04.2016 р. працював помічником-консультантом народного депутата України Михайла Головка за сумісництвом. З 04.04.2016 р. працював на посаді заступника директора з виховної роботи, а з 01.09.2016 р. переведений на посаду заступника директора з науково-педагогічної та виховної роботи Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти.

Громадсько-політична діяльність

З 2011 р. займається громадською діяльністю як співзасновник та член Тернопільських обласних громадських організацій «Рух «Світанок», «Твереза Тернопільщина», «Рух захисту рідної землі». Засновник та координатор громадських рухів «Дух часу» та «Проект Венера» в Тернопільській області. З 2013 р. по 2014 р. був помічником-консультантом народного депутата України Михайла Головка на громадських засадах. Співавтор близько 20 Проектів Законів України, окремі положення з яких стали чинними законодавчими актами. Протягом 2015 р. був членом громадської ради при Тернопільській обласній державній адміністрації. У 2015 р. на чергових місцевих виборах балотувався в депутати Тернопільської обласної ради, Збаразької районної ради, Збаразької міської ради. З 2015 р. депутат Тернопільської обласної ради, а з 2016 р. – член комісії з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, туризму, курортно-рекреаційної та зовнішньоекономічної діяльності Тернопільської обласної ради. З 09.12.2016 р. голова тимчасової контрольної комісії Тернопільської обласної ради з вивчення питань підготовки та реалізації проектів, фінансованих з Державного фонду регіонального розвитку, раціональності використання коштів державного і місцевих бюджетів, виконання рішень Тернопільської обласної ради керівниками підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області.

Світогляд: Націоналістичний меритократизм, пантеїстичний холізм, трансценденталізм, греко-католицизм

Проблематика дослідження: Ефективні шляхи реалізації концепції національно-патріотичного виховання в освітньому просторі

Мої інтереси

Націоналізм, соціальний та інженерний футуризм, технократизм, ресурсний автономний націоналізм, консерватизм, історія, філософія, педагогіка, суспільствознавство, культурологія, соціологія, економіка, геополітика, геоекономіка, глобалістика, антиглобалістика, журналістика, web-майстерінг

Улюблені цитати

"Взаємодопомога - фактор еволюції"


"...По-перше, ... є тотожна ідея, що не народжується і не вмирає, нічого в себе не включає звідки би то не було і сама у ніщо не входить, незрима і в ніяк по-іншому не відчутна, але віддана на піклування думці. По-друге, є дещо подібне до цієї ідеї і носить теж ім'я - відчутне, народжене, вічно рухоме, виникаюче в якомусь місці і знову з нього зникаюче, і воно сприймається з допомогою судження, з'єднаного з відчуттям. По-третє, є ще один рід, а саме простір: він вічний, не приймає руйнування, дарує обитель всьому, що народжується, але сам сприймається за межами відчуттів, за допомогою якогось незаконного умовиводу, і повірити в нього майже неможливо. Ми бачимо його мовби в мріях і стверджуємо, ніби цьому буттю необхідно десь бути, в якомусь місці і займати якийсь простір, а те, що не знаходиться ні на землі, ні в небі, немов би і не існує"

(Платон)


"Люди, що прожили своє життя у напівсні, напівзацепенінні, немов у сверблячці, нашвидку одружувались, потім навмання клепали дітей. Вони стикалися й спілкувалися з людьми у кав’ярнях, на весіллях, похоронах. Час від часу, затягнуті в якусь життєву коловерть, починали борсатися, рятуючись і не розуміючи, що з ними коїться. Все, що відбувалось довкола них, було недосяжним їхньому зорові: якісь непевні дивовижні форми, якісь події приходили здаля, випадково ледь торкалися них, але варто було їм придивитися, – все закінчувалось. І ось у сорок років ці люди, охрестивши свої нікчемні, затяті звички словом «досвід» і озброївшись кількома приказками, починають працювати, як автомати. Два су в ліву шпаринку – і ви маєте кілька цікавих пригод з життя, завинутих у сріблясту фольгу; іще два су в праву – і ось вам неоціненні поради, що в них, як у ірисках, в’язнуть зуби."

(Жан Поль Сартр «Нудота»)


"Як на імператора Антоніна, то Рим - моє місто і моя країна, та як людина - я громадянин світу...Азія та Європа - це лише закутки землі, Великий океан - краплина води, гора Афон - піщинка у всесвіті. Теперішня доба - лише мить, як порівнювати з вічністю. Все, що тут є, - дрібниці, підвладні змінам і зникненню, проте всі речі походять від...єдиної Розумної Причини"

(Марк Аврелій)


"Весь світ театр, а люди у ньому актори"

(У. Шекспір)


"До непорушних істин належить та, згідно якої людина, наскільки б високо вона не підіймалася по сходах Життя, завжди бачить зі свого місця того, хто ближче до вершини, ніж він. І наскільки б низько не опускалася людина, вона ніколи не опуститься нижче, ніж хто-небудь до того"

(Рейхані Амін ібн Фаріс)


"Вода в посудині прозора. Вода в морі — темна. В маленьких істин є ясні слова; у великої Істини — велика безмовність"

(Рабіндранат Тагор)


"Якщо є у тебе для житла закуток — В наш підлий час — і хліба шматок, Якщо ти нікому не слуга, не господар — Щасливий ти і воістину духом високий"

(Омар Хайям)


"Ніщо так не спотворює людську природу, як маніакальні ідеї. Якщо людину опановує ідея, що все світове зло в євреях, масонах, більшовиках, єретиках, буржуазії і т. д., то найдобріша людина перетворюється на дикого звіра"

(Микола Олександрович Бердяєв)


"Ми — джерело веселості і скорботи копальня. Ми — вмістилище скверни і джерело чистоти. Людина, немов в дзеркалі світ, — багатоликий. Він нікчемний — і він же безмірно великий!"

(Омар Хайям)


"Головне не в тому, щоб накопичити якомога більше знань, — головне в тому, щоб це знання, велике або мале, належало тобі одному, було вспоєно твоєю кров'ю, було б дітищем твоїх власних зусиль"

(Ромен Роллан)


"Нація, яка не може управляти собою, але віддає себе в рабство власним жаданням, поневолиться іншими господарями, яких вона не вибирала, і служитиме їм не добровільно, а проти своєї волі"

(Джон Мільтон)


Cogito ergo sum (Я мислю, отже, я існую)

Мої роботи

Особисті інструменти