Дунаївська ЗОШ I-III ст.

Матеріал з ТерноВікі

Версія від 23:15, 1 березня 2012; Барна Ольга (обговорення | внесок)
(різн.) ← Старіша версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук


Наші традиції


Школа має свою історію та традиції:

Свято Першого дзвоника.
День знань.
Проведення Дня української мови і писемності.
Щорічні зустрічі педагогічного колективу з ветеранами праці.
Щорічні зустрічі педагогічного колективу, учнів-старшокласників з випускниками школи.
Свято спорту.
Одинадцятикласники школи на Святі останнього дзвоника передають естафету випускника учням 10-х класів.
Дні відкритих дверей для батьків.
Свято шкільно олімпу.
Дні учнівського самоврядування.
Посвята в першокласники.
Посвята в соколята.
Свято Останнього дзвоника.
Урочиста педрада з нагоди вручення атестатів про закінчення повної загальної середньої освіти, вечір прощання із школою, тощо.

Під час проведення шкільних свят учні школи виконують гімн школи, слова і музику якого написала вчитель музики Тріщук Надія Василівна.

Наші досягнення

Школа має не тільки ті чи інші традиції. У ній панує унікальний культурний, духовний та інтелектуальний простір.

За 50 років своєї діяльності школа має чималі досягнення:

У 2009 році школа взяла участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров’ю», де стала переможцем і нагороджена Дипломом І ступеня управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації та Подякою Міністерства освіти і науки України.
У 2008 році школа брала участь в районному огляді-конкурсі на кращу організацію правової освіти, де стала переможцем, здобувши І призове місце, в обласному конкурсі – ІІ призове місце.
У.
Методична робота в школі є центром всього навчально-виховного процесу. Педагогічний колектив спрямовує свою діяльність на забезпечення належного рівня знань, умінь і навичок учнів, дбає про зростання якісного показника навчання. Учні школи постійно займають призові місця у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових навчальних дисциплін, у різноманітних обласних та Міжнародних конкурсах, спортивних змаганнях, виставках, акціях тощо.
У школі створено і діє учнівське самоврядування.Метою створення якої сприяти виробленню в учнів почуття господаря у своїй школі, виховання в них товариської взаємодопомоги, розвитку організаторських якостей шляхом залучення управління, вміння співпрацювати на принципах рівності, гласності, демократизму.

У школі сьогодні навчається понад 500 учнів Серед них 22 дитини-сироти та позбавлені батьківської опіки, 11 – напівсиріт, 30 – діти одиноких матерів, 26 – із неповних сімей, 46 – із багатодітних сімей, 30 – із малозабезпечених сімей, 107 дітей із сіл Кременецького району . Разом навчаються діти-інваліди та діти, що посилено займаються спортом у спеціалізованих закладах. Ми здійснюємо соціальний захист, створюємо затишок і умови для розвитку дитини.
Педагогічний патронаж посилюється психологічним та соціальним супроводом, медичним доглядом та логопедичною допомогою. Випускники мають право складати іспити на професійну приналежність, отримуючи свідоцтво на водіння транспорту категорії «А», «В», «С». Результати праці творчого колективу - наші учні-випускники. Доля їх за 50 років розкидала далеко по світах. Як батьки, радіємо їх успіхам і переживаємо за невдачі. Боцюки, Вакуленки, Вінтоняки, Гамери та Григориченки, Заблоцькі, Запотоцькі, Заїка і Клевач, Комаринські, Кондратюки та Копитіни, Леонтієві і Ломаковичі, Мельничуки, Рущинські та Присяжнюки, Степанюки і Чумакевичі! Сотні, тисячі дітей, які вилитіли із шкільного гнізда будуючи власну державу і зв’язані з нами навіки.

В школі створені всі належні умови для навчання та виховання учнів. Навчально-матеріальна база школи складається із навчальних кабінетів: фізики, хімії, біології, зарубіжної літератури, математики, історії, правознавства, ОБЖ, образотворчого мистецтва, української мови, інформатики, музики, іноземної мови, географії, 12 класів-кабінетів початкових класів, двох спортзалів, захисту Вітчизни, тиру, механічної, слюсарної майстерень, майстерень з обробки тканини, харчових продуктів, танцювального класу. До послуг учнів актова зала, «Бабусина світлиця», зимовий сад, бібліотека, їдальня, спальна та три ігрових кімнати. Вони естетично оформлені, озеленені, меблі відповідають віковому росту учнів. На території школи є спортивний майданчик, навчально-дослідна ділянка, зона відпочинку, господарські будівлі.

       У нашій школі склалася дієва система науково-методичної підтримки педагогів. Цьому сприяє раціональна структура методичної роботи, яка включає колективні, групові й індивідуальні форми, що взаємодіють і доповнюють одна одну, сприяють підвищенню рівня фахової майстерності, розвитку творчого потенціалу педагогів, ефективності навчально-виховного процесу.

Школа визначила свою концепцію розвитку, має власні пріоритети через творчий пошук колективу. Діяльність закладу базується на засадах демократизму, творчого пошуку, дотримання принципу партнерства, взаємодопомоги.

Особисті інструменти