Денисівська ЗОШ І-ІІ ст

Матеріал з ТерноВікі

Версія від 03:09, 28 липня 2012; Пасічник Леонтій (обговорення | внесок)
(різн.) ← Старіша версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

Зміст

Назва навчального закладу

Денисівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Адреса, телефони

с.Денисів Козівського району Тернопільської області

Телефон школи - 0354724516

Телефон директора - 0989040833

Проблема, над якою працює школа

«Виховання свідомої людини з достатньо сформованими компетентностями на уроках та в позакласній роботі шляхом використання сучасних педагогічних технологій.»

Гімн школи

Адміністрація

Директор школи - Пасічник Леонтій Петрович,вчитель математики та інформатики
Заступник з навчально-виховної роботи - Вальчишин Марія Олегівна, вчитель біології і хімії
Педагог-організатор - Бурин Оксана Мирославівна, вчитель фізики
Педагог-організатор - Стасів Ірина Зеновіївна, вчитель початкових класів

Список вчителів

Список вчителів

Фотогалерея

Вчителі школи

Файл:???.jpg

З історії навчального закладу

За історичними джерелами Денисівська двокласна школа з доповнюючою наукою заснована в 1895. Згодом в 1939р. В селі стали діяти чотирикласна в 1902р. І семикласна в 1939р. школа.

       Першими директорами були І. Блажкевич, П. Іваськів, М. Несторук, І. Давиденко, П.Словінський, Д.Петрів, П.Щур, Б.Вахнюк, П.Кравецький, Й.Габ'як, Я.Шарван.

Надзвичайно багато зробив для місцевої неповної середньої школи її довголітній директор Й.Габ'як. За 30-ть років своєї діяльності він зумів побудувати нове двоповерхове приміщення, зробив в ньому чудові навчальні кабінети з найновішим обладнанням, організував краєзнавчий музей, побудував котельню, будинок природи, спорудив пам'ятник Т.Шевченку. З 1997р. посаду директора Денисівської ЗОШ І-ІІ ступенів обіймає Пасічник Леонтій Петрович. Педагогічний стаж 34 роки, за фахом – вчитель математики, спеціаліст вищої категорії. Вальчишин Марія Олегівна – заступник директора з навчально-виховної роботи. За фахом – вчитель біології і хімії, спеціаліст І категорії, педагогічний стаж – 18 років. В школі працюють 15 вчителів. З них: 1 – з вищою категорією, 10 – спеціалісти І категорії, 4 – працівники мають кваліфікацію ,,спеціаліст". Пришкільна територія захоплює площу 3га. На ній розміщені три навчальні корпуси, приміщення їдальні, будинок природи, навчально-дослідна ділянка, сад, спортивні площадки, дендрарій. В школі нараховується 11 навчальних кабінетів, дві спортивні кімнати, дві майстерні для трудового навчання. Для послуг учнів кімната школяра, в якій проводять засідання молодіжні організації ,,Соколята" , ,,Молода Просвіта", бібліотека з читальним залом, книжковий фонд якої понад 10тис. Примірників. Учні і вчителі школи мають можливість освоювати нові інформаційні технології у комп’ютерному класі. Біля школи розміщені історико-краєзнавчий музей та музей-садиба І. Блажкевич. Обидва музеї є доповненням матеріальної бази школи для навчально-виховної роботи з дітьми. За 114 років існування школа дала путівку в життя лікарям і вчителям, економістам і зв’язківцям, банкірам і юристам, священникам і митникам. Випускники школи добре зарекомендували себе у всіх вищих навчальних закладах України. Вчителі школи друкують матеріали навчального і краєзнавчого характеру. Савак Ольга Зеновіївна – вчитель історії, автор історико-краєзнавчих статей у гезеті ,,Денисівський вісник"; Вальчишин Марія Олегівна – заступник директора школи, автор розробок уроків та статей у газеті ,,Хімія. Біологія".

Наші традиції

Творчість учнів

Ми гордимося

Особисті інструменти