Вчитель року у номінації "Інформатика"-2013

Матеріал з ТерноВікі

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 25: Рядок 25:
|-  
|-  
| Організаційний етап
| Організаційний етап
-
|  
+
| Привітання
|
|
-
|  
+
| Побажання гарного настрою, позитивного спілкування, активної роботи. Повідомлення про організацію роботи на уроці
-
| 2-3 хв
+
| 1 хв
|-  
|-  
-
| Оголошення теми уроку
+
| Мотивація навчальної діяльності. Оголошення теми, мети уроку.
-
|  
+
| Блог
-
|
+
| Показ слайдів. "Асоціації на дошці (квітка)"
-
|  
+
| Для чого людина використовує комп'ютер? З чого складається ПК?
| 1 хв
| 1 хв
Рядок 40: Рядок 40:
|-  
|-  
| Вивчення нового матеріалу
| Вивчення нового матеріалу
-
|  
+
| http://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=5&ved=0CEQQFjAE&url=http%3A%2F%2Fastra.hmarka.net%2Fhard%2Fhardware.ppt&ei=zn8XUeuhHYzDtAbc34HQCQ&usg=AFQjCNFX3i1ldqxmXVJ7wEycryVNM-J_UA&bvm=bv.42080656,d.Yms&cad=rja
-
|
+
| Перегляд презентації
-
|  
+
| Вчитель демонструє презентацію, учні спостерігають
| 20-25 хв
| 20-25 хв
Рядок 48: Рядок 48:
|-  
|-  
| Осмислення набутих знань
| Осмислення набутих знань
-
|  
+
| Самостійна робота з текстом підручника
|
|
|  
|  
Рядок 55: Рядок 55:
|-  
|-  
| Практичне завдання
| Практичне завдання
-
|  
+
| Демонстрація будови комп'ютера на прикладі реального системного блоку
|
|
-
|  
+
| Учитель демонструє як підключити/відключити той, чи інший пристрій...
| 5-10 хв
| 5-10 хв
|-  
|-  
| Домашнє завдання
| Домашнє завдання
-
|  
+
| Повідомлення домашнього завдання
|
|
-
|  
+
|
| 2-3 хв
| 2-3 хв
|-  
|-  
| Підбиття підсумків уроку
| Підбиття підсумків уроку
-
|  
+
| Рефлексія
|
|
|  
|  

Версія 11:26, 10 лютого 2013

Тема уроку: Типова архітектура персонального комп’ютера. Мета уроку:

сформувати:
  - поняття про типову архітектуру персонального комп’ютера;
пояснити:
  - призначення структурних компонентів ПК;
  - призначення та принцип дії мікропроцесорів;
  - призначення пристроїв, що входять до складу мультимедійного обладнання;
розглянути:
  - класифікацію апаратних засобів
  - класифікацію та основні характеристики процесорів
розвивати:
  - вміння аналізувати, порівнювати та робити висновки;
  - встановлювати зв’язки з іншими науками;
виховувати:
  - працьовитість, спостережливість, наполегливість у здобутті знань.

Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

Етап уроку Назва сервісу Приклад завдання (гіперпосилання на ресурс) Діяльність учнів і вчителя Тривалість етапу
Організаційний етап Привітання Побажання гарного настрою, позитивного спілкування, активної роботи. Повідомлення про організацію роботи на уроці 1 хв
Мотивація навчальної діяльності. Оголошення теми, мети уроку. Блог Показ слайдів. "Асоціації на дошці (квітка)" Для чого людина використовує комп'ютер? З чого складається ПК? 1 хв


Вивчення нового матеріалу http://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=5&ved=0CEQQFjAE&url=http%3A%2F%2Fastra.hmarka.net%2Fhard%2Fhardware.ppt&ei=zn8XUeuhHYzDtAbc34HQCQ&usg=AFQjCNFX3i1ldqxmXVJ7wEycryVNM-J_UA&bvm=bv.42080656,d.Yms&cad=rja Перегляд презентації Вчитель демонструє презентацію, учні спостерігають 20-25 хв


Осмислення набутих знань Самостійна робота з текстом підручника 5-8 хв
Практичне завдання Демонстрація будови комп'ютера на прикладі реального системного блоку Учитель демонструє як підключити/відключити той, чи інший пристрій... 5-10 хв
Домашнє завдання Повідомлення домашнього завдання 2-3 хв
Підбиття підсумків уроку Рефлексія 2-3 хв




Список сервісів[1]

Учасники конкурсу

Особисті інструменти