Вчитель року у номінації "Інформатика"-2013

Матеріал з ТерноВікі

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 24: Рядок 24:
| Тривалість етапу
| Тривалість етапу
|-  
|-  
-
| 1
+
| Організаційний етап
-
| 2
+
|
 +
|
 +
|
 +
|
 +
 
 +
|-
 +
| Оголошення теми уроку
 +
|
 +
|
 +
|
 +
|
 +
 
 +
 
 +
|-
 +
| Вивчення нового матеріалу
 +
|
 +
|
 +
|
 +
|
 +
 
 +
 
 +
|-
 +
| Осмислення набутих знань
 +
|
 +
|
 +
|
 +
|
 +
 
 +
|-
 +
| Практичне завдання
 +
|
 +
|
 +
|
 +
|
 +
 
 +
|-
 +
| Домашнє завдання
 +
|
 +
|
 +
|
 +
|
 +
 
 +
|-
 +
| Підбиття підсумків уроку
 +
|  
|
|
|  
|  
|  
|  
 +
|}
|}

Версія 11:05, 10 лютого 2013

Тема уроку: Типова архітектура персонального комп’ютера. Мета уроку:

сформувати:
  - поняття про типову архітектуру персонального комп’ютера;
пояснити:
  - призначення структурних компонентів ПК;
  - призначення та принцип дії мікропроцесорів;
  - призначення пристроїв, що входять до складу мультимедійного обладнання;
розглянути:
  - класифікацію апаратних засобів
  - класифікацію та основні характеристики процесорів
розвивати:
  - вміння аналізувати, порівнювати та робити висновки;
  - встановлювати зв’язки з іншими науками;
виховувати:
  - працьовитість, спостережливість, наполегливість у здобутті знань.

Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

Етап уроку Назва сервісу Приклад завдання (гіперпосилання на ресурс) Діяльність учнів і вчителя Тривалість етапу
Організаційний етап
Оголошення теми уроку


Вивчення нового матеріалу


Осмислення набутих знань
Практичне завдання
Домашнє завдання
Підбиття підсумків уроку




Список сервісів[1]

Учасники конкурсу

Особисті інструменти