Бурич Василь Іванович - лауреат "Вчитель року"-2013

Матеріал з ТерноВікі

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
 
Рядок 1: Рядок 1:
-
== Матеріали для учасників ==
 
-
*Програма з Інформатики [http://www.mon.gov.ua/ua//activity/education/56/general-secondary-education/educational_programs/1349869429/]
 
-
*Дидактична матриця уроку
 
-
 
-
Тема уроку:
 
-
 
-
 
-
 
-
Мета уроку:
 
-
 
-
 
-
*
 
-
*
 
-
*
 
-
 
-
 
-
Тип уроку:
 
-
 
-
{| border="1" cellpadding="2"
 
-
| Етап уроку
 
-
| Назва сервісу
 
-
| Приклад завдання (гіперпосилання на ресурс)
 
-
| Діяльність учнів і вчителя
 
-
| Тривалість етапу
 
-
|-
 
-
| 1
 
-
| 2
 
-
|
 
-
|
 
-
|
 
-
 
-
|}
 
-
 
-
 
-
 
-
 
-
Список сервісів[https://docs.google.com/file/d/0B6fTIfFMSQYZUTRSNHoydC1Ubms/edit?usp=sharing]
 
'''Тема уроку: Типова архітектура персонального комп’ютера.'''
'''Тема уроку: Типова архітектура персонального комп’ютера.'''
Мета уроку:
Мета уроку:

Поточна версія на 12:33, 10 лютого 2013

Тема уроку: Типова архітектура персонального комп’ютера. Мета уроку:

сформувати:
  - поняття про типову архітектуру персонального комп’ютера;
пояснити:
  - призначення структурних компонентів ПК;
  - призначення та принцип дії мікропроцесорів;
  - призначення пристроїв, що входять до складу мультимедійного обладнання;
розглянути:
  - класифікацію апаратних засобів
  - класифікацію та основні характеристики процесорів
розвивати:
  - вміння аналізувати, порівнювати та робити висновки;
  - встановлювати зв’язки з іншими науками;
виховувати:
  - працьовитість, спостережливість, наполегливість у здобутті знань.

Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

Етап уроку Назва сервісу Приклад завдання (гіперпосилання на ресурс) Діяльність учнів і вчителя Тривалість етапу
Організаційний етап Привітання Побажання гарного настрою, позитивного спілкування, активної роботи. Повідомлення про організацію роботи на уроці 1 хв
Мотивація навчальної діяльності. Оголошення теми, мети уроку. Блог Показ слайдів. "Асоціації на дошці (квітка)" Для чого людина використовує комп'ютер? З чого складається ПК? 1 хв


Вивчення нового матеріалу http://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=5&ved=0CEQQFjAE&url=http%3A%2F%2Fastra.hmarka.net%2Fhard%2Fhardware.ppt&ei=zn8XUeuhHYzDtAbc34HQCQ&usg=AFQjCNFX3i1ldqxmXVJ7wEycryVNM-J_UA&bvm=bv.42080656,d.Yms&cad=rja Перегляд презентації Вчитель демонструє презентацію, учні спостерігають 20-25 хв


Осмислення набутих знань Самостійна робота з текстом підручника 5-8 хв
Практичне завдання Демонстрація будови комп'ютера на прикладі реального системного блоку Учитель демонструє як підключити/відключити той, чи інший пристрій... 5-10 хв
Домашнє завдання Повідомлення домашнього завдання 2-3 хв
Підбиття підсумків уроку Рефлексія 2-3 хв


Особисті інструменти