Бурич Василь Іванович - лауреат "Вчитель року"-2013
Матеріал з ТерноВікі
(відмінності між версіями)
(Створена сторінка: == Матеріали для учасників == *Програма з Інформатики [http://www.mon.gov.ua/ua//activity/education/56/general-secondary-...) |
|||
Рядок 37: | Рядок 37: | ||
Список сервісів[https://docs.google.com/file/d/0B6fTIfFMSQYZUTRSNHoydC1Ubms/edit?usp=sharing] | Список сервісів[https://docs.google.com/file/d/0B6fTIfFMSQYZUTRSNHoydC1Ubms/edit?usp=sharing] | ||
+ | '''Тема уроку: Типова архітектура персонального комп’ютера.''' | ||
+ | Мета уроку: | ||
+ | сформувати: | ||
+ | - поняття про типову архітектуру персонального комп’ютера; | ||
+ | пояснити: | ||
+ | - призначення структурних компонентів ПК; | ||
+ | - призначення та принцип дії мікропроцесорів; | ||
+ | - призначення пристроїв, що входять до складу мультимедійного обладнання; | ||
+ | розглянути: | ||
+ | - класифікацію апаратних засобів | ||
+ | - класифікацію та основні характеристики процесорів | ||
+ | розвивати: | ||
+ | - вміння аналізувати, порівнювати та робити висновки; | ||
+ | - встановлювати зв’язки з іншими науками; | ||
+ | виховувати: | ||
+ | - працьовитість, спостережливість, наполегливість у здобутті знань. | ||
+ | Тип уроку: урок засвоєння нових знань. | ||
+ | |||
+ | {| border="1" cellpadding="2" | ||
+ | | Етап уроку | ||
+ | | Назва сервісу | ||
+ | | Приклад завдання (гіперпосилання на ресурс) | ||
+ | | Діяльність учнів і вчителя | ||
+ | | Тривалість етапу | ||
+ | |- | ||
+ | | Організаційний етап | ||
+ | | Привітання | ||
+ | | | ||
+ | | Побажання гарного настрою, позитивного спілкування, активної роботи. Повідомлення про організацію роботи на уроці | ||
+ | | 1 хв | ||
+ | |||
+ | |- | ||
+ | | Мотивація навчальної діяльності. Оголошення теми, мети уроку. | ||
+ | | Блог | ||
+ | | Показ слайдів. "Асоціації на дошці (квітка)" | ||
+ | | Для чого людина використовує комп'ютер? З чого складається ПК? | ||
+ | | 1 хв | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |- | ||
+ | | Вивчення нового матеріалу | ||
+ | | http://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=5&ved=0CEQQFjAE&url=http%3A%2F%2Fastra.hmarka.net%2Fhard%2Fhardware.ppt&ei=zn8XUeuhHYzDtAbc34HQCQ&usg=AFQjCNFX3i1ldqxmXVJ7wEycryVNM-J_UA&bvm=bv.42080656,d.Yms&cad=rja | ||
+ | | Перегляд презентації | ||
+ | | Вчитель демонструє презентацію, учні спостерігають | ||
+ | | 20-25 хв | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |- | ||
+ | | Осмислення набутих знань | ||
+ | | Самостійна робота з текстом підручника | ||
+ | | | ||
+ | | | ||
+ | | 5-8 хв | ||
+ | |||
+ | |- | ||
+ | | Практичне завдання | ||
+ | | Демонстрація будови комп'ютера на прикладі реального системного блоку | ||
+ | | | ||
+ | | Учитель демонструє як підключити/відключити той, чи інший пристрій... | ||
+ | | 5-10 хв | ||
+ | |||
+ | |- | ||
+ | | Домашнє завдання | ||
+ | | Повідомлення домашнього завдання | ||
+ | | | ||
+ | | | ||
+ | | 2-3 хв | ||
+ | |||
+ | |- | ||
+ | | Підбиття підсумків уроку | ||
+ | | Рефлексія | ||
+ | | | ||
+ | | | ||
+ | | 2-3 хв | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |} |
Версія 12:33, 10 лютого 2013
Матеріали для учасників
- Програма з Інформатики [1]
- Дидактична матриця уроку
Тема уроку:
Мета уроку:
Тип уроку:
Етап уроку | Назва сервісу | Приклад завдання (гіперпосилання на ресурс) | Діяльність учнів і вчителя | Тривалість етапу |
1 | 2 |
Список сервісів[2]
Тема уроку: Типова архітектура персонального комп’ютера.
Мета уроку:
сформувати: - поняття про типову архітектуру персонального комп’ютера; пояснити: - призначення структурних компонентів ПК; - призначення та принцип дії мікропроцесорів; - призначення пристроїв, що входять до складу мультимедійного обладнання; розглянути: - класифікацію апаратних засобів - класифікацію та основні характеристики процесорів розвивати: - вміння аналізувати, порівнювати та робити висновки; - встановлювати зв’язки з іншими науками; виховувати: - працьовитість, спостережливість, наполегливість у здобутті знань.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань.
Етап уроку | Назва сервісу | Приклад завдання (гіперпосилання на ресурс) | Діяльність учнів і вчителя | Тривалість етапу |
Організаційний етап | Привітання | Побажання гарного настрою, позитивного спілкування, активної роботи. Повідомлення про організацію роботи на уроці | 1 хв | |
Мотивація навчальної діяльності. Оголошення теми, мети уроку. | Блог | Показ слайдів. "Асоціації на дошці (квітка)" | Для чого людина використовує комп'ютер? З чого складається ПК? | 1 хв
|
Вивчення нового матеріалу | http://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=5&ved=0CEQQFjAE&url=http%3A%2F%2Fastra.hmarka.net%2Fhard%2Fhardware.ppt&ei=zn8XUeuhHYzDtAbc34HQCQ&usg=AFQjCNFX3i1ldqxmXVJ7wEycryVNM-J_UA&bvm=bv.42080656,d.Yms&cad=rja | Перегляд презентації | Вчитель демонструє презентацію, учні спостерігають | 20-25 хв
|
Осмислення набутих знань | Самостійна робота з текстом підручника | 5-8 хв | ||
Практичне завдання | Демонстрація будови комп'ютера на прикладі реального системного блоку | Учитель демонструє як підключити/відключити той, чи інший пристрій... | 5-10 хв | |
Домашнє завдання | Повідомлення домашнього завдання | 2-3 хв | ||
Підбиття підсумків уроку | Рефлексія | 2-3 хв
|